Як отримати віджет чату Bing AI на iOS та Android: пояснення

Categories:

Хочете підвищити свою творчість і продуктивність на роботі чи в школі за допомогою смартфонів? Ви можете використовувати Bing AI Chat на своїх мобільних пристроях iPhone, iPad або Android.

З моменту відкриття ChatGPT 30 листопада 2022 року інформаційні технології стикаються з трансформацією ШІ у всьому. Зараз кожен ІТ-бізнес вивчає варіанти включення штучного інтелекту в свою звичайну діяльність. Окремі особи не залишаються на самоті. Ви також можете використовувати безкоштовну або платну версію ChatGPT або Bard для навчання, створення вмісту та продуктивності.

Використання чат-ботів ШІ може стати зручнішим, якщо ви зможете встановити ці ШІ на свої смартфони. Хоча ChatGPT і Bard працюють у веб-переглядачі, ви можете спробувати кращу альтернативу. Це Bing AI Chat від Microsoft. Продовжуйте читати, щоб дізнатися, як отримати цей AI у вашому смартфоні.

Bing AI Chat: новий конкурент ChatGPT і Bard

Bing AI Chat — це інтелектуальний чат-бот, розроблений Microsoft як частина пошукової системи Bing у веб-браузері Microsoft Edge. Він використовує обробку природної мови (NLP) і алгоритми машинного навчання для імітації людських розмов.

Ця пошукова система штучного інтелекту та чат-бот по суті є версією великої мовної моделі (LLM) ChatGPT (випуск 4) від Microsoft від OpenAI. Він пропонує схожі відповіді на те, як ми з вами відповідатимемо на запитання.

Крім того, інструмент не обмежується текстовими відповідями, оскільки AI також інтегрується з моделлю DALL-E від OpenAI для генерації відповідей із зображеннями. Тож окрім відповідей у ​​текстах, ви також можете створювати генеративні зображення, описуючи те, що вам потрібно, у Bing AI Chat.

Новий Bing привертає все більше уваги через такі причини:

 • Порівняно з ChatGPT, Bing AI Chat є більш оновленим. Він працює, використовуючи останню версію розмовного штучного інтелекту від OpenAI: GPT-4. Отже, його моделі машинного навчання набагато оновлені, ніж ChatGPT. Зверніть увагу, що після вересня 2021 року ChatGPT не містить інформації про багато речей.
 • ChatGPT не може шукати в Інтернеті, тоді як Bing AI Chat може шукати в Інтернеті вміст, який ви шукаєте. Потім він обробляє результати за допомогою власних моделей машинного навчання, щоб надати результати розмовним тоном.
 • Bing AI Chat і Google Bard схожі, оскільки обидва можуть здійснювати пошук в Інтернеті. Однак Bard менш доступний, ніж New Bing. Чат Bing AI завжди доступний у веб-браузері Edge. Для Google Bard вам потрібен доступ до спеціального веб-порталу. Таким чином, Bard за замовчуванням не інтегровано з жодним веб-браузером.
 • Експерти очікують, що Bing AI Chat стане більш популярним, оскільки він має спеціальні мобільні програми.
  11 найкращих програм еквалайзера для покращення якості аудіо на Android

Особливості та функції Bing AI Chat

Нижче знайдіть цікаві нові функції, які New Bing привніс в екосистему чат-ботів генеративної мовної моделі:

Ви можете спілкуватися в чаті з Bing, щоб отримати відповіді на свої запитання, так само, як запитати когось, хто є експертом у предметній галузі (SME). Просто введіть своє запитання, і Bing надасть результати розмовним тоном. Якщо вам потрібен детальний результат, ви можете задати йому додаткові запитання.

Чудова особливість Bing AI Chat – пошук вмісту різними способами. Ви можете шукати за текстами, зображеннями та відео. Bing аналізуватиме вхідні дані за допомогою моделей AI та ML і створюватиме точні відповіді.

#3. Персоналізовані результати

Bing тепер генеруватиме персоналізовані пропозиції вмісту на вкладці Bing Insights. Ви побачите, що пропозиції вмісту тісно пов’язані з тим, що ви шукаєте в пошуковій системі Bing або спілкуєтеся в новому Bing.

#4. Більш точні результати

У більшості випадків Bing точно створює текстовий, графічний і відеоконтент за вашим пошуковим запитом. Це означає, що ви можете негайно використовувати створений штучним інтелектом контент. Однак вам слід відшліфувати вміст відповідно до інструкцій щодо публікації вашого бізнесу чи особистого бізнесу.

Крім того, ви можете додати інструкції для Bing, як-от створити опис із 100 слів, намалювати зображення на білому фоні, не посилатися на певні веб-адреси тощо, щоб удосконалити контент, створений ШІ.

#5. Bing Image Creator

Bing AI Chat поставляється з моделями глибокого навчання DALL-E. Таким чином, New Bing може перетворювати ваші текстові дані в цифрові зображення.

Чат-бот також запропонує варіанти налаштування створеного зображення, як-от створення 3D-моделі, додавання людини в генеративний транспортний засіб тощо.

#6. Bing Compose

Поруч із вкладкою Bing AI Chat ви побачите картку «Написати». Функція створення дає змогу створювати текстовий вміст із ключових слів, невеликих фраз або довгих описів. Крім того, ви можете налаштувати генеративну модель обробки мови за такими параметрами, щоб отримати згенерований штучним інтелектом контент із персоналізацією:

 • Тон: професійний, причинний, захоплений, смішний та інформаційний
 • Формат: ідеї, публікація в блозі, електронна пошта та абзац
 • Довжина: коротка, середня та довга

#7. Історія чату Bing

Новий Bing зберігає всі ваші чати з ним у розділі «Останні дії». Таким чином, ви можете повернутися до будь-якого попереднього чату та почати розмову звідти. Немає необхідності зберігати веб-результати чи вміст, згенеровані штучним інтелектом, в іншій програмі для створення нотаток.

#8. Підтримка Bing Mobile

Досвід Bing AI Chat тепер доступний для основних мобільних пристроїв в екосистемах Apple або Google App Store. Отже, на відміну від Google Bard і ChatGPT, вам не потрібен комп’ютер для доступу до чат-бота генеративної мови. Ви можете навчатися, шукати в Інтернеті та створювати вміст зі свого смартфона.

Віджет чату Bing AI Chat для мобільних телефонів — це потужний інструмент штучного інтелекту, який може допомогти вам у виконанні різноманітних завдань. Якщо ви шукаєте спосіб отримати більше від свого смартфона, я наполегливо пропоную вам спробувати це. Ось основні причини використовувати його на смартфоні:

 • Помічник зі штучним інтелектом завжди доступний, коли ви їдете в офіс, ходите за продуктами або подорожуєте за кордоном.
 • Ви можете використовувати вбудований голосовий пошук New Bing, щоб отримати точні результати пошуку місць, речей і теорій.
 • Ви отримуєте всі функції від програми Bing AI Chat у Microsoft Edge на ПК до мобільного телефону. Мобільний телефон доступніший за ПК. Таким чином, віджет New Bing є доступним способом використання чат-бота ШІ.
 • Ви можете додати віджет на головний екран свого смартфона. Таким чином, ви можете швидко отримати розгорнутий опис креативної ідеї, яка вражає вашу думку. Крім того, ви можете отримати експертні результати щодо пошукових термінів у поєднанні візуального та текстового вмісту.
 • Новий Bing допоможе вам бути організованим. Він може створювати для вас списки покупок. Крім того, ви можете використовувати цей чат-бот штучного інтелекту для відстеження прогресу проекту або встановлення нагадувань про майбутню зустріч у Zoom або Google Meet.
 • Ви можете перекладати тексти з іноземних мов своєю рідною мовою, оскільки Bing AI Chat підтримує переклади.
  Керуйте відтворенням музики в будь-якому додатку за допомогою віджета «плаваюча музика». [Android]

Передумови для використання Bing AI Chat на мобільних пристроях

Знайдіть нижче системні вимоги, щоб дізнатися, чи справді ваш мобільний телефон підтримує роботу програми Bing: Chat with AI & GPT-4 чи ні:

 • Щоб установити та використовувати новий Bing, пристрій Android має працювати під керуванням Android 7.0 або новішої версії.
 • Якщо ви в екосистемі Apple, вам потрібна iOS 14.0 або новіша версія для iPhone, iPad та iPod Touch.
 • Для роботи програми Bing AI Chat потрібен обліковий запис Microsoft. Отже, ви повинні створити та додати його на свій смартфон перед встановленням Bing: Chat with AI & GPT-4.
 • Нова програма Bing повністю працює в Інтернеті. Отже, вам також потрібно буде залишатися онлайн через мобільний Інтернет або Wi-Fi, щоб інструмент Bing AI виконував свою роботу.
 • Якщо ви хочете використовувати голосовий пошук і чат на New Bing, ви повинні дозволити утиліті використовувати мікрофон вашого смартфона.
 • Для пошуку на основі зображень ви повинні надати інструменту доступ до файлового менеджера або внутрішньої пам’яті вашого мобільного телефону.
 • Досить вільного місця на смартфоні. Наприклад, на Android не менше 200 МБ, а на iOS не менше 300 МБ.
 • Тепер, коли ви знаєте системні вимоги до програми Microsoft AI Bing Chat, давайте розглянемо нижче, як отримати її на різних мобільних пристроях:

  Microsoft зробила програму Bing: Chat with AI & GPT-4 безкоштовно доступною для кожного iPhone, iPod Touch і iPad з App Store. Знайдіть нижче кроки для встановлення програми та встановлення ширини головного екрана:

  • Перейдіть у App Store і знайдіть програму Bing: Chat with AI & GPT-4.
  • Торкніться піктограми «Отримати» в додатку та підтвердьте процес встановлення за допомогою Touch ID, Face ID або пароля Apple ID.
  • Після встановлення програми натисніть кнопку «Відкрити», щоб запустити програму.
  • Під час першого запуску програма попросить вас надати різні дозволи, як-от сповіщення, і відстежувати активність у програмах і на веб-сайтах. Дозвольте ці дозволи.
  • Тепер ви переходите на екран привітання, де ви можете дізнатися, як переміщатися в програмі. Натисніть Пропустити у верхньому правому куті.
    Перевірте право на втечу з в’язниці та знайдіть інструменти для джейлбрейка для вашого пристрою iOS

  • Тепер ви фактично входите в Bing AI-copilot на своєму iPhone або iPad.

  • Згорніть програму та перейдіть на головний екран iOS.
  • Натисніть і утримуйте будь-яке порожнє місце на головному екрані, доки піктограми програм не почнуть ворушитися.

  • Торкніться значка плюса (+) у верхньому лівому куті та прокрутіть вниз, щоб знайти програму Bing.

  • Торкніться «Bing» у «Віджетах» і виберіть потрібний віджет «Пошук» у темному або айсберговому стилях.

  • Натисніть кнопку «Додати віджет», щоб відкрити його на головному екрані.

  Дізнайтеся, як установити та налаштувати новий віджет програми Bing на Android:

  • Перейдіть у Google Play на своєму мобільному телефоні та знайдіть програму Bing: Chat with AI & GPT-4.
  • Натисніть кнопку «Установити», щоб завантажити та встановити. Після встановлення торкніться кнопки «Відкрити», щоб запустити програму.
  • На екрані привітання натисніть Можливо пізніше.
  • Тепер ви на головному екрані Bing AI Chat.

  • Згорніть програму та перейдіть на головний екран Android.
  • Тривале натискання будь-де на головному екрані, щоб відкрити головне меню налаштування. У цьому списку виберіть Віджети.

  • На екрані віджетів ви повинні побачити програму Bing. Натисніть на нього.

  • Утримуйте будь-який із віджетів пошуку та чату та перетягніть його на головний екран.

  • Торкніться поля пошуку Bing, щоб відкрити вікно чату AI.

  Використовуйте текстовий чат Bing AI

  • У віджеті чату Bing AI Chat торкніться піктограми Bing, щоб відкрити інтерфейс чату.

  • У спливаючому вікні «Виберіть стиль розмови» виберіть будь-який варіант між «Креативний», «Збалансований» і «Точний».

  • Тепер торкніться поля Запитай мене що завгодно… і введіть своє запитання.
  • Наприклад, я ввів: «Що таке модель GPT?» і я отримав такий результат:

  • Ви можете поставити додаткові запитання, щоб отримати більше вмісту, якщо вам потрібно.
  • Якщо вам потрібно почати спочатку, торкніться значка мітли ліворуч від поля пошуку.

  Використовуйте Bing AI Chat Via Image

  • Щоб скористатися пошуком зображень, поверніться до програми Bing.
  • Торкніться значка видошукача в полі пошуку вгорі.

  • На екрані доступу до камери надайте йому доступ до камери.

  • Тепер використовуйте камеру та видошукач, щоб розмістити об’єкт на екрані всередині квадрата.
  • Коли фокус зображення буде правильний, торкніться кнопки пошуку посередині, щоб отримати відповіді, згенеровані ШІ.

  • Проведіть пальцем угору по екрану пов’язаного вмісту, щоб переглянути результати пошуку.

  Використовуйте голосовий чат Bing AI

  • У віджеті New Bing торкніться значка мікрофона.
  • Коли в програмі Bing з’явиться екран «Я слухаю», продиктуйте пошуковий запит.

  • Bing AI Chat також повідомить вам результати.
  • Щоб зупинити голос, торкніться осцилограми, що відображається внизу екрана.

  Підведенню

  Отже, тепер ви знаєте, що таке Bing AI Chat і чому його впровадження на мобільних телефонах викликає галас у світі чат-ботів AI. Щоб без зусиль інсталювати віджет New Bing на своїх пристроях Android та iOS, дотримуйтесь наведених вище методів. Пізніше ви можете слідкувати за пропонованими варіантами використання, щоб якнайкраще використовувати цей чудовий чат-бот ШІ.

  Вам також можуть сподобатися інструменти ШІ для створення чат-ботів.