Як отримати Бульбасавра в Pokémon Yellow

Categories:

Найбільший хіт Nintendo для Game Boy, Pokémon, і його кілька видань, які вийшли спочатку в 1996 році в Японії, а потім і в інших країнах, мають шалену базу шанувальників. Відзначаючи своє 20-річчя у 2016 році на честь 20-річчя франшизи Pokémon, Nintendo випустила Pokémon Yellow разом із Red and Blue для віртуальної консолі Nintendo 3DS. Pokémon Yellow — це вдосконалена версія Pokémon Red and Blue і частина першої серії ігор, яка була запущена кілька десятиліть тому. Якщо ви збираєтеся спробувати Pokémon Yellow вперше або маєте м’яку річ для аніме-шоу Pokémon або ігор, у які ви грали, коли були дитиною, цей посібник обов’язково допоможе вам відповісти на деякі запитання. Ці запитання можуть виникнути під час гри, наприклад, як отримати Бульбазавра в Pokémon Yellow і як зробити Пікачу щасливим у Pokémon Yellow.

Як отримати Бульбасавра в Pokémon Yellow

Ви дізнаєтеся, як отримати Бульбасавра в Pokémon Yellow і як зробити Пікачу щасливим Жовтий покемон далі в цій статті. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про це докладніше.

Як отримати Бульбасавра в Pokémon Yellow?

У Pokémon Red and Blue ви можете вибрати з трьох початкових покемонів: Бульбасавра, Сквиртла та Чармандера. Але в Pokémon Yellow Пікачу — єдиний варіант, який ви можете отримати. Однак кожну з трьох можна легко отримати на початку гри. Нижче наведено кілька способів отримати Bulbasaur у Pokémon Yellow без обміну або безкоштовно:

Крок I. Зробіть Пікачу щасливим

Щоб переконатися, що ваш Пікачу щасливий, ви можете спочатку перевірити рівень щастя, повернувшись обличчям до Пікачу та натиснувши кнопку A на Game Boy. Це допоможе вам взаємодіяти з ним, і якщо Пікачу має хороший рівень щастя, над його головою має витати серце.

Крок II: використовуйте зілля для Пікачу

Найшвидший спосіб підвищити щастя Пікачу — використовувати зілля для Пікачу. Ви можете отримати зілля здоров’я в магазині в грі, і вам доведеться їх багаторазово використовувати на Пікачу. Коли ви використовуєте зілля на Пікачу, здається, що воно не матиме жодного ефекту. Але зілля допоможе збільшити щастя Пікачу, навіть коли Пікачу повністю здоровий. Тому обов’язково використовуйте багато зілля, якщо потрібно.

  Як відновити видалений документ Google з Google Диска

Крок III: подбайте про наявність місця на вечірці

Щоб звільнити принаймні одне місце для Бульбазавра, вам потрібно піти в центр покемонів у будь-якому місті, оскільки ви можете носити лише 6 покемонів одночасно. Отже, якщо у вас немає місця, підіть до центру та внесіть одного зі своїх покемонів. Але переконайтеся, що не вкладаєте Пікачу.

Крок IV: Знайомтеся з Мелані в місті Керулеан

Після битви в Серулеан-Сіті вирушайте до будинку прямо ліворуч від Центру покемонів у Серулеан-Сіті. У будинку ви знайдете дівчину, яка стоїть поруч із своїм бульбазавром, і дівчину звуть Мелані. Спілкуйтеся з нею, і вона помітить, що ви дбаєте про Пікачу. Отже, якщо рівень щастя Пікачу високий, вона запитає вас, чи не хочете ви доглядати за її Бульбазавром. Скажи «так», і Мелані додасть Bulbasaur до твоєї порожньої групи.

Вітаємо, ви щойно додали Bulbasaur до своєї постійно зростаючої команди покемонів!

Як отримати Сквиртла в Pokémon Yellow?

На щастя, Сквиртл є одним із звірів Водного типу, яких легше отримати. З трьох початкових покемонів, Чармандер вогняного типу, Бульбазавр трав’яного типу та Сквиртл водного типу, усі чудові самі по собі. Як отримати Бульбазавра в Pokémon Yellow, ви вже дізналися в попередньому заголовку. Але якщо ви хочете зловити Сквиртла в Pokémon Yellow, виконайте наведені нижче дії.

Крок I: їдьте до Vermilion City

Після завершення всіх подій у Серулеан-Сіті вам потрібно вирушити на південь від цього міста, підземного переходу, і продовжувати рухатися на південь, доки не прибудете до Верміліон-Сіті, щоб знайти та отримати Сквиртла.

Крок ІІ: перемогти лідера тренажерного залу лейтенанта Сержа

Оскільки ви вже перемогли лідера тренажерного залу Місті з Серулеан-Сіті, перемогти лейтенанта Сержа не так вже й важко. Лейтенант Сердж має Райчу електричного типу 28 рівня, тому ви можете легко перемогти Райчу лейтенанта Сержа. А для цього у вашому розпорядженні повинен бути наземний або кам’яний покемон. Наземні або скельні покемони мають перевагу перед покемонами електричного типу в битвах, оскільки на них не діють електричні навички.

Крок III: Звільніть місце у своїй групі

Після перемоги над лейтенантом Сержем перевірте, чи є у вашій групі порожній слот. Якщо немає місця, вирушайте до центру покемонів і внесіть одного покемона, щоб переконатися, що у вас є місце для Сквиртла. Якщо у вашому списку з 6 покемонів уже є вільне місце, переходьте до наступного кроку.

  Як створити псевдонім для вашої електронної адреси iCloud

Крок IV: спілкуйтеся з офіцером Дженні

Ідіть у центр Vermilion City і спілкуйтеся з поліцейським, який просто стоїть там. Після розмови з нею вона повідомить вам, що вона захопила Сквиртла і шукає сильного дресирувальника, щоб дати його їм. Якщо ви виконали наведені вище кроки та перемогли лейтенанта Сержа, офіцер Дженні просто віддасть вам Сквиртл.

Ось так! Ви додали Сквиртла до своєї групи. Прочитайте цю статтю з самого початку, щоб дізнатися, як отримати Бульбасавра в Pokémon Yellow.

Як зробити Пікачу щасливим у Pokémon Yellow?

У Pokémon Yellow для вашого компаньйона Пікачу діє дуже проста система щастя. Щастя Пікачу можна перевірити в будь-який момент, просто подивившись на Пікачу та взаємодіючи з ним. Якщо рівень щастя Пікачу хороший, тобто більше 146, то над головою Пікачу буде ширяти серце. Отже, давайте розглянемо способи підвищення рівня щастя Пікачу.

  • Використовуйте предмети на Пікачу: ви можете використовувати зілля, які можна купити в магазині. Оскільки багаторазове використання зілля для Пікачу є одним із найшвидших способів збільшити щастя Пікачу. Під час використання зілля здоров’я на Пікачу, навіть коли здоров’я повне, з’явиться текст «Це не матиме жодного ефекту». Але вам не варто хвилюватися, оскільки зілля підвищить рівень щастя Пікачу.

  • Підвищуйте рівень Пікачу: рівень щастя Пікачу зростатиме кожного разу, коли Пікачу підвищуватиметься. Ви можете підвищити рівень Пікачу, просто беручи участь у кожному бою та використовуючи Пікачу в боях якомога частіше. Це також допоможе Пікачу швидше піднятися на рівень порівняно з іншими покемонами. Ви також можете використовувати цукерки Rare.

  • Уникайте робити Пікачу нещасним: рівень щастя Пікачу буде знижено, якщо він знепритомніє в бою або якщо ви збережете Пікачу в центрі покемонів. Завжди тримайте Пікачу у своєму списку з 6 покемонів, щоб запобігти зниженню рейтингів щастя Пікачу.

  • Використовуйте Пікачу в битві проти лідерів тренажерних залів: використання Пікачу в матчі проти лідерів тренажерних залів дає бонусне щастя. Але справа в тому, що кількість лідерів тренажерних залів у грі обмежена, і підвищення рейтингів щастя Пікачу таким чином може бути непослідовним.

Що таке локація Pokémon Yellow Squirtle?

Оскільки в усіх трьох іграх Pokémon Red, Blue і Yellow немає диких Squirtles, ви можете отримати один безкоштовно в жовтій версії. У попередніх двох версіях ви можете вибрати Squirtle на початку гри з трьох початкових покемонів. А в Pokémon Yellow Squirtle можна отримати безкоштовно в Vermilion City. Спочатку, після завершення подій у Cerulean City, ви повинні відправитися до Vermilion City і перемогти лідера спортивного залу міста лейтенанта Surge. Після перемоги над лейтенантом Сурджем вам доведеться відправитися в центр Верміліон-Сіті та взаємодіяти з офіцером поліції Дженні, який просто стоїть там. Вона віддасть тобі твого Сквиртла. Прочитайте цю статтю з самого початку, щоб дізнатися, як отримати Бульбасавра в Pokémon Yellow.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Чому над головою Пікачу з’являється серце?

Відповідь Коли ви взаємодієте з Пікачу, над його головою з’являється серце. Серце вказувало на рівень щастя Пікачу. Отже, коли ви побачите серце над головою Пікачу, ви зрозумієте, що оцінки щастя Пікачу дуже хороші.

Q2. Якого рівня буде Bulbasaur, коли я його отримаю?

Відповідь Коли ви отримаєте Бульбасавра від Мелані, він буде на 10 рівні.

Q3. Мелані не дасть мені Бульбасавра, хоча мій Покемон щасливий.

Відповідь Переконайтеся, що у вашій групі є вільний слот, оскільки ви можете носити лише 6 покемонів одночасно. Якщо він повний, покладіть одного покемона в будь-який центр покемонів і поговоріть з Мелані. Вона віддасть Бульбасавра. Також перевірте рейтинги щастя Пікачу. Сердечко має з’явитися під час взаємодії з Пікачу, якщо він має високий рівень щастя.

***

Ностальгія, пов’язана з аніме про Покемонів, від якого божеволіли шанувальники по всьому світу, оскільки це було частиною їхніх дитячих спогадів, а гра нагадує ті самі події оригінального аніме-шоу. Після двох десятиліть перезапуск цієї ретро-гри 2000-х років робить її надзвичайно особливою для тих, хто знайомий з аніме-шоу та відомим головним героєм Ешем Кетчумом і його компаньйоном Пікачу. Ми сподіваємося, що ви вже знаєте, як отримати Бульбасавра в Pokémon Yellow і як зробити Пікачу щасливим у Pokémon Yellow. Якщо у вас є запитання чи пропозиції, ви можете повідомити нас у розділі коментарів нижче.