Як отримати безкоштовні монети TikTok

Не дивно, що TikTok став одним із найпопулярніших додатків у світі. Завдяки своїй популярності TikTok використовують майже всі впливові особи, і він швидко став відомим центром розваг. Але ви коли-небудь чули про монети в додатку TikTok? Так, є монети TikTok, які можна використовувати для виконання певних дій на платформі. І сьогодні ми про це детально поговоримо. Залишайтеся з нами до кінця!

Як отримати безкоштовні монети TikTok

Продовжуйте читати далі, щоб дізнатися, як отримати безкоштовні монети TikTok, і дізнатися більше про різні монети, доступні в додатку TikTok.

Для чого потрібні монети в TikTok?

Монети TikTok можна використовувати для надсилання подарунків вашим улюбленим творцям контенту під час їхніх прямих трансляцій. Ви також можете дарувати подарунки впливовим особам у їхньому чаті. Монети купуються за реальні гроші та дійсні лише в додатку. І ви можете купити монети через свій банківський рахунок або рахунок PayPal.

Чи можете ви перевести в готівку монети TikTok?

Так, впливові особи можуть перевести монети TikTok, для чого їм потрібен обліковий запис PayPal. Мінімальний баланс, який ви повинні мати у своєму обліковому записі TikTok, становить 100 доларів США. Максимальний денний ліміт виведення також становить 1000 доларів США. Монети, зароблені інфлюенсерами, спочатку перетворюються на діаманти, і один діамант еквівалентний 100 монетам. Також кожен діамант коштує 5 центів. А діаманти викуповуються готівкою.

  Як додати діалог до відео TikTok

Скільки коштує монета в TikTok?

Значення не залишається незмінним весь час. Вартість монет залежить від обмінного курсу. Отже, ці монети щоразу мають різну вартість. Оскільки система обміну завжди динамічна, вартість монет, які ви маєте сьогодні, може не залишитися такою ж завтра.

Як отримати монети в TikTok безкоштовно?

Деякі способи заробити безкоштовні монети:

  • Дивіться відео: вам потрібно виконати деякі завдання під час перегляду відео, щоб заробити безкоштовні монети

  • Беріть участь у змаганнях: TikTok може подарувати вам ці монети, якщо ви візьмете участь і виграєте завдання

  • Подарунки: інші користувачі можуть надати вам безкоштовні монети в подарунок

Як отримати безкоштовні монети TikTok?

Ви можете отримати безкоштовні монети, якщо хтось подарує вам їх. Навіть TikTok може дати вам монети, якщо ви виграєте певні завдання або заробите їх, переглядаючи відео на TikTok.

Скільки коштує 500 монет TikTok?

Зараз вартість однієї монети TikTok в США становить 1,3 цента. Виходячи з розрахунку, 100 монет TikTok будуть еквівалентні 1,3 долара США. У той час як 500 монет зараз оцінюються в $6,49.

Скільки коштують 100 діамантів TikTok?

Для простого розрахунку 100 монет еквівалентні 50 діамантам. Це тому, що діаманти TikTok складають лише 50% вартості монет. Вартість кожного діаманта становить 5 центів. Отже, 100 діамантів еквівалентні 50 доларам.

Скільки коштує 7000 монет у TikTok?

Виходячи з поточних розрахунків, ви можете купити 7000 монет у додатку TikTok приблизно за $129,99. Вартість однієї монети становить 1,3 цента, стільки коштують монети в США. Вартість може відрізнятися залежно від обмінного курсу різних країн. Ваш рахунок зможе повідомити вам точну суму, якщо ви шукатимете її в розділі Поповнення.

Скільки коштує подарункова троянда в TikTok?

Надсилати подарунки улюбленим особам впливу може бути дуже весело. Інфлюенсери можуть справді насолоджуватися любов’ю, яку вони отримують у вигляді подарунків, а також заробляти гроші на своєму таланті. Отже, якщо ви плануєте комусь подарувати троянду, то майте на увазі, що 1 троянда коштує всього 1 долар.

Скільки коштує 100 троянд у TikTok?

Оскільки одна троянда в TikTok коштує 1 долар, 100 троянд коштуватимуть 100 доларів.

Скільки коштує лев у TikTok?

Лев — один із найвідоміших подарунків, які можна дарувати комусь у TikTok. Однак подарунок лева може обійтися вам у величезну суму. Так, ціна лева в TikTok становить 29 999 монет. Це не скромний подарунок, але якщо це у ваших планах, то вам доведеться викласти 29 999 монет.

Як перетворити подарунки TikTok на готівку?

Tiktok дозволяє знімати готівку, коли у вас є 1000 підписників. Подарунки, які ви отримуєте, спочатку перетворюються на діаманти, а ці діаманти обмінюються готівкою. Також важливо знати, що TikTok бере 50% комісії з вашого заробітку. Увійшовши у свій обліковий запис у розділі «Баланс», ви зможете побачити живі подарунки та накопичені діаманти. Ви можете торкнутися вкладки «Зняти», щоб отримати готівковий переказ на ваш рахунок Paypal.

***

Сподіваємося, ви дізналися про те, як отримати монети TikTok. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Дайте нам знати, про яку тему ви хочете дізнатися в нашій наступній статті.

  Що таке програма TikTok Creator? Чи варто приєднуватися?