Як отримати безкоштовну пробну версію PeopleFinders

PeopleFinders є однією з найбільш використовуваних і надійних платформ фонового пошуку, доступних в Інтернеті. Платформа відома своїм поглибленим аналізом і докладними звітами про індивідуальне минуле. Це корисна платформа для тих, хто хоче перевірити інформацію про особу перед тим, як спілкуватися з нею. Часто люди цікавляться, чи справді працює PeopleFinders і чи він законний. Запевняємо вас, що PeopleFinders є законною платформою, яка виконує перевірку репутації шляхом сканування публічних записів, кримінальних даних та особистої інформації, такої як пошук у соціальних мережах, рівень освіти та професійна історія. Наступне питання, яке часто виникає у користувачів, полягає в тому, чи є PeopleFinders безкоштовним? Відповідь – ні, однак послуга доступна за дуже доступними цінами, і користувачі також можуть вибрати триденну пробну версію PeopleFinders. Однак 7-денна безкоштовна пробна перевірка репутації PeopleFinders недоступна для користувачів, натомість базова пробна пропозиція PeopleFinders коштує лише 0,95 доларів США та діє протягом 3 днів. Користувачі можуть підписатися на 30-денний базовий або 30-денний преміум-план членства, щоб скористатися перевагами платформи. Однак користувачі також можуть отримати 3-денну пробну версію PeopleFinders на офіційному веб-сайті або в мобільному додатку. Програма PeopleFinders доступна для пристроїв Android та IOS. У наступному посібнику ми обговоримо платформу PeopleFinders і те, як отримати безкоштовну пробну версію PeopleFinders і якнайкраще використовувати її.

Як отримати безкоштовну пробну версію PeopleFinders

У цій статті ми детально описали безкоштовну пробну версію PeopleFinders і як її отримати.

Що таке PeopleFinders?

PeopleFinders — онлайн-служба перевірки репутації, яка була запущена в 1999 році Робом Міллером. Перевірка репутації – це процес вивчення особи та походження особи. Багатьом компаніям і людям часто доводиться перевіряти репутацію інших для особистої безпеки та перевіряти вручну. Довідкова інформація особи включає судимості, професійну історію, освітні кваліфікації тощо. Ця інформація допомагає підприємствам перевірити особу особи, з якою вони взаємодіють. PeopleFinders — це надійний інструмент, який допомагає перевірити особу іншої людини, і вам не потрібно розмірковувати над питаннями, наприклад, чи дійсно працює PeopleFinders і чи є PeopleFinders безкоштовним. і одразу обрали їхні послуги. PeopleFinders із його вдосконаленими інструментами допоможе вам заощадити багато зусиль і часу під час веб-пошуку та надасть вам усю основну довідкову інформацію про ваших клієнтів і людей, з якими ви матимете справу. Виконуючи перевірку репутації, програма PeopleFinders шукає сотні й тисячі даних і записів, таких як публічні записи та інформацію в соціальних мережах про особу, яку ви шукаєте. PeopleFinders також має унікальні варіанти пробної версії, на відміну від інших подібних платформ, таких як TruthFinder, PeopleFinders не пропонує 7-денну безкоштовну пробну перевірку, однак платформа має однаково хороші 3-денні пробні пропозиції, які можуть отримати більшу частину інформації про людину.

  Як створити блог за допомогою Google Blogger

Особливості PeopleFinders

Нижче наведено деякі з важливих функцій платформи PeopleFinders, які ви повинні знати, перш ніж отримати безкоштовну пробну версію PeopleFinders.

 • Пошук за назвою: це одна з найбільш використовуваних послуг на платформі PeopleFinders. Сервіс вимагає від вас просто ввести ім’я та прізвище людини та отримати детальну інформацію про людину. Інформація, яку ви можете отримати, включає історію адрес, контактну інформацію, поточну адресу, а також інформацію про родичів і псевдоніми. Інформація, отримана після обшуку, виявилася надзвичайно точною.

 • Зворотний пошук телефону: це одна з найкращих функцій платформи PeopleFinders. Ви можете отримати детальну інформацію про невідомий номер. Користувачі можуть запитати, чи справді PeopleFinders працює на телефонах і наскільки точно? Дозвольте повідомити вам, що програма PeopleFinders для пристроїв IOS та Android автоматично виконує фоновий пошук усіх невідомих номерів, з яких вам телефонують. Відповідь на запитання: PeopleFinders безкоштовний – ні. Ця послуга включена в щомісячні пакети PeopleFinders, і її також можна придбати лише за 3,95 доларів США.

 • Зворотний пошук електронної пошти: Подібно до функції зворотного пошуку телефону, ви можете використовувати функцію зворотного пошуку електронної пошти, щоб отримати всю довідкову інформацію про невідому адресу електронної пошти. Ця служба може отримати таку інформацію, як номери телефонів, поточні чи попередні адреси та знайомих.

 • Зворотний пошук адреси: Замість вибору такої опції, як 7-денна безкоштовна перевірка репутації, це одна з найкорисніших функцій платформи. Ця функція може бути надзвичайно корисною, якщо ви хочете отримати інформацію про певну територію чи околиці. Просто ввівши свою адресу в пошуковий запит, ви можете отримати ринкову вартість нерухомості, історію власності на це місце та навіть список можливих злочинців, таких як сексуальні злочинці, які можуть проживати поруч з вами.

 • Перевірка судимостей: ця функція може стати порятунком у багатьох випадках. Якщо ви хочете перевірити, чи має особа кримінальне минуле або була причетна до кримінальної діяльності. Вам потрібно лише ввести його ім’я в інструменті PeopleFinders і отримати всю кримінальну історію особи. Ви отримаєте записи про арешт, статус сексуального злочинця та зареєстровані проти нього злочини.

 • Пошук у відкритих записах: якщо у вас є сумніви щодо того, чи справді працює PeopleFinders, і вам потрібен ретельний і глибокий пошук особи, ця функція саме для вас. Інформація, яку ви можете отримати за допомогою цієї функції, залежить від фінансової ситуації, відвідуваності, ділових зв’язків тощо. Проте, якщо вам цікаво, чи є PeopleFinders безкоштовним, тоді відповідь – ні, і вам доведеться приєднатися до використовувати цю функцію.

 • Повний довідковий звіт: за $39,95 ви можете отримати докладний звіт про досвідом особи. Ця функція міститиме всю необхідну інформацію, щоб добре побачити історію людини.

Як отримати членство в PeopleFinders

Платформа PeopleFinders надає різноманітні плани членства, а PeopleFinders пропонує своїм користувачам 3-денну пробну версію PeopleFinders для найкращого обслуговування. На платформі немає опції перевірки репутації протягом 7 днів безкоштовної пробної версії. Нижче наведено деякі з пакетів членства платформи PeopleFinders.

 • 30-денний план членства: це базовий план, який пропонує своїм користувачам платформа PeopleFinders. Відповідно до цього плану за 24,95 доларів США користувачі щомісяця можуть отримувати особисту базову інформацію, сім’ю, номер телефону та пошук адреси. Усі обшуки зберігаються в таємниці.

 • 30-денний план преміум-членства: із тими самими послугами, що й у попередньому плані членства, цей план включає кілька додаткових функцій. Користувач може платити менше 29,95 доларів на місяць за цей план. Цей план містить основну особисту інформацію, сім’ю, номер телефону, пошук адреси, майно, банкрутство, кримінальну перевірку, перевірку сексуальних злочинців тощо.

Варіанти пробної версії PeopleFinders

Багато користувачів часто запитують про те, чи справді працює PeopleFinders. Щоб вирішити такі сумніви, ви можете вибрати пробну версію PeopleFinders. Платформа PeopleFinders надає користувачам пробні версії за дуже низькими цінами. Відповідь на запитання, чи є PeopleFinders безкоштовним, – ні, і вам доведеться заплатити невелику суму, щоб скористатися пробною пропозицією платформи. Користувачі можуть уважно прочитати наступні два варіанти пробної версії, щоб отримати безкоштовну пробну версію PeopleFinders якнайкраще.

 • 3-денна пробна версія: ця пробна версія доступна для користувачів лише за 0,95 доларів США. Користувач отримує необмежену кількість телефонних пошуків протягом трьох днів, а також отримує один звіт про пошук імені.

 • 3-денна пробна версія преміум-версії: за ціною лише 3,95 доларів США цей пробний план надає вам усе, що стосується базової пробної версії та повних звітів, перевірок кримінального минулого та пошуку публічних записів протягом трьох днів.

Як надіслати запит на відмову в PeopleFinders

Якщо ви хочете видалити свою інформацію з PeopleFinders, ви можете надіслати на платформу запит на відмову. Ви можете виконати ці прості дії, щоб видалити свою інформацію з платформи.

1. Відвідайте чиновника Пошук людей веб-сайт.

2. Виберіть тип пошуку, щоб створити звіт про себе.

3. Знайдіть і перевірте свій профіль.

4. Тепер скопіюйте URL-адресу з адресного рядка.

5. Тепер відвідайте PeopleFinder Сторінка запиту на відмову.

6. Дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб надіслати запит на видалення вашої інформації з платформи.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Чи законний PeopleFinders?

Відповідь Так, PeopleFinders є законною платформою і не розголошує вашу особисту інформацію, платформою користуються мільйони користувачів із задовільними результатами.

Q2. Як отримати пробну версію PeopleFinders?

Відповідь Ви можете отримати 3-денну пробну версію PeopleFinders на офіційному веб-сайті та в мобільному додатку. Платформа доступна як мобільний додаток для користувачів Android та IOS.

Q3. Чи є PeopleFinders безпечною платформою?

Відповідь Так, PeopleFinders — це безпечна платформа для отримання довідкової інформації про людину. Поглиблений пошук платформи робить її однією з найточніших таких платформ.

***

Сподіваємося, цей посібник був для вас корисним і ви змогли отримати безкоштовну пробну версію PeopleFinders. Повідомте нам, який метод спрацював для вас. Якщо у вас є пропозиції чи запитання до нас, повідомте нас у розділі коментарів.