Як отримати безкоштовну пробну версію EPIX Now

Categories:

Завдяки популярності та широкому спектру можливостей, платформи для потокового передавання медіа набувають зростання. Однією з найпопулярніших потокових платформ є EPIX Network. Тепер, перш ніж сплачувати абонентську плату, природно, що користувач хотів би дізнатися про безкоштовну пробну версію EPIX Now. Якщо ви перевіряли Інтернет, намагаючись знайти відповідний результат для активації 7-денної безкоштовної пробної версії EPIX, прочитайте статтю до кінця. Як ви могли знати, платформу можна транслювати в різних сервісах. Отже, цю статтю можна сприйняти як результат пошуку, як-от безкоштовна пробна версія EPIX DirecTV, безкоштовна пробна версія EPIX Hulu або безкоштовна пробна версія EPIX Amazon.

Як отримати безкоштовну пробну версію EPIX Now

Тут ми пропонуємо вам повний посібник про те, як отримати безкоштовну пробну версію EPIX Now.

Короткий вступ до EPIX і EPIX Now

У цьому розділі подано короткий вступ до платформ EPIX і EPIX Now. Ви можете отримати уявлення про службу потокового передавання, щоб прийняти рішення про використання безкоштовної пробної версії. Слід зазначити, що ця послуга доступна лише в США.

Потокова мережа EPIX

EPIX є одним із провідних сервісів віртуального потокового передавання в США, який працює цілодобово та без вихідних. Це мережа кабельного телебачення та супутникового телебачення, що належить Epix Entertainment LLC. Функції платформи наведено нижче.

 • Платформа транслює величезну кількість фільмів і серіалів, і більше 800 фільмів доступні для учасників.
 • Він також містить величезну бібліотеку голлівудських фільмів із медіаконтентом із різних областей і жанрів. Отримавши безкоштовну пробну версію EPIX Now, ви можете переглядати вміст із кінотеатрів, кінофільми, документальні фільми, титульний вміст, музику, комедійні випуски та багато іншого.
 • Медіаконтент також включає фільми популярних назв, сучасні релізи та оригінальні програми.
 • Канали в кабельній підписці не містять реклами та забезпечують безперебійну трансляцію.
 • Платформа також підтримує послуги VOD або Video-On-Demand.
 • Мережа кабельного телебачення преміум-класу, тобто EPIX, поставляється з пакетом із чотирьох каналів. Це канали EPIX, EPIX 2, EPIX Hits і EPIX Drive-In.

Додаток EPIX Now

EPIX Now — це версія програми платформи EPIX, яка включає весь вміст, доступний у мережі EPIX. Додаток створено MGM або Metro Goldwyn Mayer, метою якого є надання кожного медіа-контенту на загальній потоковій платформі.

Вам не потрібно мати підписку на мережу EPIX, щоб отримати доступ до вмісту програми. Ви можете дивитися вміст безкоштовно, підписавшись на кабельне телебачення або за допомогою онлайн-сервісу прямого телебачення.

Сумісні пристрої для потокової передачі в мережі EPIX

Список пристроїв, з якими сумісна програма EPIX Now і доступна безкоштовна пробна версія EPIX Now, наведено нижче. Ви можете використовувати Smart TV, щоб отримати кращий досвід трансляції, використовуючи будь-яку службу, як-от безкоштовну пробну версію EPIX Amazon.

 • Пристрої iOS – iPhone і iPad.

 • Android – телефон і планшет.

 • Smart TV – Apple TV, Amazon Fire TV і Android TV.

 • Медіапристрій – Roku Player, Roku TV і Chromecast TV.

 • Консолі – Xbox One і PlayStation 4.

 • TiVo

Сервіси потокового передавання EPIX

Щоб скористатися безкоштовним пробним періодом і потоковим вмістом мережі EPIX, ви можете підписатися на будь-який із наведених тут потокових сервісів.

 • Офіційні веб-сайти. Зареєструватися для доступу до 7-денної безкоштовної пробної версії EPIX можна на офіційних веб-сайтах за допомогою веб-браузера за умовчанням на ПК з Windows. Це допомогло б отримати тижневий безкоштовний пробний період мережі.

 • DirecTV Stream. Платформа DirecTV підтримується платформою AT&T і має незліченну кількість послуг потокового телебачення на вимогу та в прямому ефірі. Базову послугу можна отримати за 54,99 доларів на місяць, а мережею EPIX можна користуватися безкоштовно протягом трьох місяців. Після закінчення періоду безкоштовної пробної версії EPIX DirecTV ви можете платити 6,00 доларів на місяць за доступ до мережі.

 • SlingTV – базовий план послуги доступний за 35,00 доларів США, а всі чотири канали пакету EPIX можна отримати за 5,00 доларів США щомісяця. Ця послуга схожа на безкоштовну пробну версію EPIX Hulu.

 • Amazon Prime Video – сервіс Amazon Prime Video доступний безкоштовно протягом 30 днів на більшості платформ. Окрім цього, тижнева безкоштовна пробна версія EPIX Now включена, після чого стягується ціна 12,99 доларів США на місяць. Крім того, ви можете скористатися пропозицією, наданою службою Amazon, у якій EPIX безкоштовна пробна версія Amazon замінюється 3-місячним планом підписки за 3,99 доларів США на місяць.

 • Philo- Philo — це найдешевший телевізійний сервіс, доступний онлайн лише за 25,00 доларів США на місяць. Він включає 60 каналів, потоковий вміст яких може бути як на замовлення, так і в прямому ефірі. 7-денна безкоштовна пробна версія включена в пакет, а пізніше додається плата в розмірі 6,00 доларів США на місяць. Для цього канали EPIX потрібно додати як доповнення до базового пакету.

 • fuboTV – fuboTV – це платформа потокового передавання, призначена виключно для телепрограм у прямому ефірі. Безкоштовна пробна версія цієї послуги триває тиждень, а потім додається плата в розмірі 5,99 доларів США на місяць за пакет EPIX із каналами EPIX 2 і EPIX Hits.

 • YouTube TV – YouTube TV – це потокова платформа, яка підтримує широкий вибір каналів разом із першокласними функціями DVR. Для мережі додано 14-денну безкоштовну пробну версію, але як абонент YouTube TV ви можете скористатися 30-денним безкоштовним пробним періодом EPIX Now. Після закінчення пробного періоду канали доступні за 6,00 доларів США як доповнення до базового плану.

 • DISH – Послуга DISH надає безкоштовний пробний період у 30 днів, а потім додається плата в розмірі 7,00 доларів США на місяць.

 • Spectrum TV – Spectrum TV надає канали EPIX за 5,99 доларів на місяць.

 • Conway Cooperation – за потокове передавання каналів EPIX у службі Conway Cooperation стягується ціна 6,95 доларів США на місяць.

 • Версія FiOS – версія FiOS транслює канали EPIX за 15,00 доларів США на місяць.

 • Hulu – альтернативою використанню послуг кабельного телебачення для отримання 7-денної безкоштовної пробної версії EPIX можна скористатися послугою Hulu. Безкоштовна пробна версія EPIX Hulu надає необрізаний медіаконтент без реклами.

 • Інші служби. Платформу EPIX можна транслювати в інших службах, таких як Comcast Xfinity, Cox і AT&T TV NOW, подібно до використання безкоштовної пробної версії EPIX на платформі DirecTV.

Найкращий варіант для використання мережі EPIX

Виходячи з ціни послуги та різноманітності наданих каналів, безкоштовну пробну версію EPIX Amazon можна застосувати на службі потокового передавання Amazon, щоб отримати наведені нижче переваги.

1. Ви можете зареєструватися на каналах Amazon на платформі Amazon Prime Video, щоб отримати найефективніший метод. Це також допоможе підтримувати пристойну якість зображення для потокової передачі вмісту.

2. Канал Amazon дозволяє транслювати вміст на двох телевізорах Smart TV одночасно навіть під час використання безкоштовної пробної підписки EPIX Now.

Безкоштовна пробна версія EPIX

Безкоштовна пробна версія стандартної мережі EPIX Network не пов’язана з програмою EPIX Now, і безкоштовна пробна версія протягом тижня доступна незалежно від того, чи має користувач обліковий запис на платформі EPIX. Безкоштовна пробна версія дозволяє користувачеві отримати доступ до всього медіа-вмісту, за який в іншому випадку потрібна плата за підписку.

Додаток EPIX Now надає безкоштовну пробну версію для всіх зареєстрованих користувачів, і період безкоштовної пробної версії може змінюватися залежно від плану обслуговування, прийнятого користувачем. Медіаконтент у Мережі може бути доступним протягом мінімум двох місяців або більше. Вміст платформи регулярно оновлюється, що дозволяє користувачеві отримати максимальну користь.

Як зазначалося раніше, платформу EPIX можна транслювати, використовуючи будь-який із наведених тут варіантів.

 • Використання плану передплати будь-яких телевізійних і цифрових провайдерів як стороння передплата в кабельних провайдерах. Для використання програми EPIX Now на телевізорах Smart TV, які потребують послуг провайдера перерізання кабелю, бажано підписатися на DirecTV.
 • Встановлення програми EPIX Now на різні пристрої та використання облікових даних зареєстрованого облікового запису. Для використання програми перевага надається пристрою Fire Stick 4k, оскільки він забезпечує максимальну якість відображення.

Як отримати доступ до безкоштовної пробної версії на платформі EPIX

Спосіб отримання безкоштовної пробної версії EPIX Now обговорюється в цьому розділі.

Варіант I: через EPIX Now Tidal

Платформа EPIX інтегрована з мережею Tidal, і в цьому розділі обговорюється метод реєстрації облікового запису на веб-сайті та його використання в додатку EPIX Now.

Крок I: Створіть обліковий запис для безкоштовної пробної версії

Першим кроком до отримання 7-денної безкоштовної пробної версії EPIX є створення облікового запису для використання мережі EPIX. Ви можете використовувати веб-сайт EPIX Now Tidal, щоб створити свій обліковий запис, подібний до безкоштовної пробної версії EPIX Hulu для цієї мети.

1. Відвідайте EPIX зараз Веб-сайт Tidal і натисніть кнопку Прийняти всі файли cookie, щоб дозволити файли cookie.

2. Натисніть опцію «Почати безкоштовну пробну версію» в розділі «Почати».

3А. Введіть свою електронну пошту або ім’я користувача в полі та натисніть кнопку Продовжити.

3B. Використовуйте будь-який обліковий запис користувача, наприклад Facebook, щоб створити свій обліковий запис.

4. Введіть у поля дані, а саме пароль і дату народження, і натисніть кнопку «Зареєструватися», щоб зареєструватися на сайті.

Таким чином ви можете отримати 7-денну безкоштовну пробну версію EPIX.

Примітка: оскільки смартфони не мають однакових параметрів налаштувань і вони відрізняються від виробника до виробника, отже, переконайтеся, що налаштування правильні, перш ніж змінювати будь-які. Тут ми показали кроки, виконані на телефоні Samsung Galaxy.

Крок II. Завантажте програму EPIX Now

Наступним кроком, щоб отримати доступ до безкоштовної пробної версії EPIX Now, є встановлення програми EPIX Now на вашому потоковому пристрої. Програму можна встановити з пристроїв Google Play Store, iTunes, Amazon і Roku, і ви можете використовувати облікові дані з будь-якої служби, наприклад безкоштовної пробної версії EPIX DirecTV.

1. Обережно проведіть пальцем по екрану телефону Android угору та торкніться програми Play Store.

2. Знайдіть програму EPIX Now у рядку пошуку та торкніться відповідного результату.

3. Натисніть кнопку «Установити» на програмі та зачекайте, доки її буде встановлено на вашому телефоні.

Крок III: завершення процесу оплати

Останнім кроком є ​​завершення оплати та трансляція вмісту мережі на пристрої. Слід зазначити, що платіжні реквізити потрібні для доступу до безкоштовного пробного періоду. Однак з вас не стягуватиметься плата, доки ви не скористаєтеся потоковою платформою після закінчення безкоштовного пробного періоду.

1. У головному меню відкрийте програму EPIX Now.

2. Увійдіть у свій зареєстрований обліковий запис, використовуючи облікові дані.

3. На сторінці платежів додайте відповідний спосіб оплати та вкажіть реквізити свого банківського рахунку.

4. Використовуйте платформу для пошуку та перегляду вмісту.

Варіант II: через Epix зараз

Якщо попередній варіант отримання безкоштовної пробної версії EPIX Now займає багато часу та є складним, ви можете вибрати цей варіант, скориставшись офіційним веб-сайтом.

1. Відкрийте офіційний сайт Веб-сайт Epix Now і натисніть кнопку Переглянути доступні пропозиції.

2. Введіть адресу електронної пошти та введіть відповідний пароль у полях, щоб створити обліковий запис.

3. На сторінці платежів натисніть кнопку «Продовжити» в опції місячного плану.

4. У полі введіть платіжні реквізити банку та натисніть кнопку ОК.

5. Завершіть перевірку Captcha та натисніть кнопку «Підписатися».

6. Як пояснювалося раніше, використовуйте облікові дані служби, як-от безкоштовна пробна версія EPIX Hulu, які ви використовували для входу в програму EPIX Now на своєму потоковому пристрої.

Як скасувати підписку протягом безкоштовного пробного періоду

Платіжні реквізити надаються під час реєстрації на платформі EPIX, щоб забезпечити стягнення з користувача плати після закінчення 7-денного безкоштовного пробного періоду EPIX. Якщо підписку на платформу не буде скасовано протягом кінцевого терміну скасування, який становить 24 години до закінчення семиденного пробного періоду, користувачеві доведеться сплатити плату за підписку. Обліковий запис поновлюється на платну підписку, а плата стягується за період використання після безкоштовного пробного періоду EPIX Now.

Пакет для мережі EPIX Network може передбачати щомісячне поновлення за ціною 5,99 доларів США на місяць. Цей план є однаковим незалежно від платформи пристрою, на якому транслюється програма EPIX Now. Крім того, ви можете використовувати план із преміум-підпискою Tidal, плата за яку становить 12,99 доларів на місяць.

Варіант I: на пристроях Android

Тут наведено спосіб скасування підписки, яку ви придбали в такому сервісі, як безкоштовна пробна версія EPIX DirecTV на пристрої Android.

1. Відкрийте програму Play Store, дотримуючись інструкцій, згаданих раніше.

2. Торкніться значка профілю у верхньому правому куті головної сторінки.

3. Торкніться опції Платежі та підписки.

4. Торкніться опції «Підписки».

5. Торкніться вкладки підписки EPIX Now і виберіть опцію Скасувати підписку.

6. Дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб скасувати підписку на послугу.

Варіант II: пристрої iOS

Якщо ви хочете скасувати підписку на пристрої iOS, наприклад iPhone або iPad, дотримуйтесь інструкцій, наведених тут.

1. Відкрийте програму «Налаштування» та виберіть обліковий запис, пов’язаний з обліковим записом iTunes.

2. Відкрийте опцію iTunes & App Store і увійдіть у свій обліковий запис за допомогою Apple ID.

3. У спливаючому вікні натисніть опцію Переглянути Apple ID.

4. Торкніться опції «Підписки» та торкніться програми EPIX Now у списку підписок.

5А. Торкніться опції «Скасувати підписку», щоб скасувати безкоштовну пробну версію EPIX Now.

5B. Якщо опція «Скасувати підписку» недоступна, вимкніть опцію «Автоматичне поновлення».

Варіант III: iTunes (у веб-браузері)

Якщо ви не можете отримати доступ до програми «Параметри» пристроїв iOS за допомогою попереднього параметра, ви можете виконати наведені тут інструкції, щоб скасувати підписку. Це призведе до скасування підписки, яку ви зробили за допомогою будь-якої служби, як-от безкоштовної пробної версії EPIX Hulu, за допомогою облікового запису iTunes у веб-браузері.

1. Перейдіть до iTunes веб-сайт і увійдіть у свій обліковий запис.

2. Клацніть на панелі меню та виберіть опцію «Мій обліковий запис».

3. Увійдіть у свій обліковий запис і натисніть опцію «Переглянути обліковий запис».

4. Клацніть опцію керування налаштуваннями.

5. Натисніть програму EPIX Now і натисніть кнопку Редагувати.

6. Натисніть опцію Скасувати підписку.

7. Підтвердьте дію для скасування підписки.

Варіант IV: Amazon Appstore

Спосіб скасування підписки на 7-денну безкоштовну пробну версію програми EPIX Now на платформі Amazon Appstore наведено нижче. Оскільки ця програма також доступна як канал на платформі Amazon Prime Video. Ви можете скористатися цим методом, щоб легко скасувати підписку на безкоштовну пробну версію Amazon EPIX після закінчення безкоштовного пробного періоду EPIX Now.

1. Запустіть Amazon Appstore і увійдіть у свій обліковий запис.

2. Виберіть програму EPIX Now у списку підписок.

3. Вимкніть опцію автоматичного оновлення.

Варіант V: Apple TV

Спосіб скасування підписки, оформленої за допомогою будь-якої служби потокового передавання, як-от EPIX, безкоштовна пробна версія DirecTV у програмі EPIX Now на вашому Apple TV, описано нижче. Ви можете виконати інструкції, щоб скасувати підписку на будь-якому подібному Smart TV або телевізорі з медіапристроєм.

1. Перейдіть до Налаштувань і виберіть опцію Облікові записи.

2. Виберіть опцію «Керувати підписками» в розділі «Підписки».

3. Виберіть у списку програму EPIX Now.

4. Виберіть опцію «Скасувати підписку».

Варіант VI: платформа Roku

Якщо ви використовуєте платформу Roku для використання програми EPIX Now, ви можете дотримуватись інструкцій, щоб скасувати підписку на платформу.

1. Перейдіть до Року веб-сайт і увійдіть у свій обліковий запис.

2. Натисніть опцію «Керувати своїми підписками».

3. Клацніть програму EPIX Now і натисніть опцію «Скасувати підписку».

Варіант VII: підтримка клієнтів

Як останній засіб, щоб скасувати безкоштовну пробну версію EPIX Now, ви можете спробувати зв’язатися з командою підтримки EPIX Now і подати запит на скасування вашої підписки.

Ви можете надіслати електронний лист на адресу [email protected] і попросіть їх скасувати вашу підписку.

Якщо плата за підписку стягується, навіть якщо ви скасували підписку, ви можете спробувати зв’язатися з представником служби підтримки клієнтів App Store. Ви можете пояснити їм проблему та запитати про відшкодування оплаченого членства. У більшості випадків, якщо підписку не скасовано протягом встановленого терміну, гроші можуть не повертатися. Однак, якщо після скасування підписки з вас буде стягнуто плату, ви можете попросити їх повністю скасувати підписку та запитати, чи маєте ви право на відшкодування.

***

Спосіб отримання безкоштовної пробної версії EPIX Now і пов’язані терміни, такі як безкоштовна пробна версія EPIX Amazon, обговорюються в статті. Крім того, будь ласка, вкажіть, якій із цих послуг краще отримати 7-денну безкоштовну пробну версію EPIX. А якщо у вас є пропозиції чи запитання, залиште їх у розділі коментарів.

  11 рішень для чату в програмі для кращого залучення користувачів