Як отримати безкоштовний пробний код Cox WiFi Hotspot

Categories:

Оскільки сучасні люди орієнтуються на технології, ми прагнемо отримати безкоштовний Wi-Fi, що стало головною частиною нашого світу. Ви коли-небудь чули про такий можливий результат, яким є безкоштовний пробний код точки доступу Cox WiFi? Cox є відомою компанією, яка надає безкоштовний доступ до Інтернету клієнтам Cox у всьому світі. У цій статті ви дізнаєтеся, як отримати безкоштовний код точки доступу Cox WiFi. Використовуючи код точки доступу, ви можете легко увійти у свій зареєстрований обліковий запис Cox і легко використовувати безкоштовну пробну версію Cox WiFi. Прочитайте статтю до кінця, щоб дізнатися, як отримати доступ до Інтернету за допомогою коду без входу Cox WiFi.

Як отримати безкоштовний пробний код Cox WiFi Hotspot

Започаткований у 2020 році, клієнти Cox Internet отримують доступ до понад 3 мільйонів точок доступу Cox WiFi у всіх штатах США. Ці мережі Wi-Fi, доступні по всьому світу, надають привілеї клієнтам Cox, надаючи доступ до Інтернету. Ви можете використовувати безкоштовний Wi-Fi Cox, коли жоден із загальнодоступних Wi-Fi недоступний.

Особливості Cox WiFi Hotspot

Функції коду безкоштовної пробної версії точки доступу WiFi Cox Wi-Fi наведено в цьому розділі.

 • Ідентифікація місцезнаходження. Ви можете знайти розташування цих точок доступу за допомогою веб-сайту карти точок доступу Cox у веб-переглядачі за умовчанням. Ви можете скористатися опцією Map it, щоб шукати гарячі точки в певній місцевості за адресою чи поштовим індексом.

 • Особиста безпека постачальника Cox. Ви можете підключитися до будь-якої мережі Wi-Fi, у якій увімкнуто налаштування спільного використання або гостьовий доступ, за умови, що у вас є робочий логін Cox. Ви можете використовувати облікові дані Cox для входу, які є ідентифікатором користувача та паролем, це дозволяє уникнути необхідності отримання SSID та ключа WiFi конкретної точки доступу. Оскільки основним завданням мережі є забезпечення безпечної мережі, безпека користувача ніколи не буде порушена, навіть якщо у вас є шлюз у вашому домі. Оскільки для підключення до точки доступу потрібні індивідуальні облікові дані користувача, пароль точки доступу WiFi може залишатися в безпеці.

 • Кілька пристроїв – певна точка доступу дозволяє підключати до 5 пристроїв одночасно, щоб уникнути низької швидкості Інтернету. Отже, якщо ви зіткнулися з цією проблемою, спробуйте підключитися до іншої точки доступу WiFi.

 • Просте підключення – вбудована пам’ять пристроїв, зареєстрованих у певній точці доступу Cox, допомагає легко підключитися до збереженого або попереднього з’єднання WiFi.

Що таке панорамний WiFi роутер?

Найкращий результат доступу до Інтернету за допомогою безкоштовного пробного коду точки доступу Cox WiFi можна отримати, використовуючи Cox Internet з панорамним маршрутизатором WiFi.

 • Головною перевагою цього плану є те, що ви можете отримати модем і маршрутизатор в одному пристрої з функціями панорамного шлюзу WiFi. Цього єдиного апаратного обладнання достатньо, щоб покрити надійне покриття WiFi для більшості пристроїв, що полегшує використання безкоштовної пробної версії Cox WiFi. Цей дводіапазонний маршрутизатор встановлює найкращі частоти WiFi, які підходять для пристрою.
 • Ви також можете орендувати шлюз всього за 12 доларів на місяць, щоб використовувати безкоштовний код точки доступу Cox WiFi.
 • На додаток до цього, ви можете отримати гроші назад, коли купуєте в будь-якому з 7000+ магазинів-учасників.
 • Обмеження точок доступу Wi-Fi становить 1250 Гб на місяць.

Як отримати безкоштовний код точки доступу WiFi Cox

Якщо ви є клієнтом таких мереж, як AT&T, Verizon або CenturyLink, ви можете отримати доступ до безкоштовної пробної версії.

Крок I: придбайте план Кокса

Щоб користуватися доступом до Інтернету, який надає точка доступу Cox, ви повинні зареєструватися в плані Cox. Це пов’язано з тим, що послуга безкоштовна для клієнтів Cox, тобто вона дає Cox WiFi безкоштовний вхід. З іншого боку, це платна послуга для нових користувачів.

 • На короткий термін ви можете придбати такі пакети, які коштують 4 долари США за 2 години, 8 доларів США за 24 години та 20 доларів США за 1 тиждень. На цій платформі ви можете вибрати потрібну тривалість і ввести платіжні дані для завершення підписки.
 • Щоб скористатися безкоштовним пробним кодом точки доступу Cox WiFi, ви можете придбати місячний план, вартість якого починається від 29,99 доларів США на місяць.

Крок II. Зареєструйтеся на веб-сайті Cox

Наступним кроком до використання точки доступу Cox є створення облікового запису на веб-сайті Cox.

1. Скористайтеся панеллю пошуку Windows унизу, щоб відкрити програму Google Chrome.

2. Відкрийте Портал доступу Кокса веб-сайті та натисніть опцію Зареєструватися в розділі Отримати безкоштовну пробну версію.

3. Введіть інформацію про своє ім’я, інтернет-провайдера та адресу електронної пошти у відповідних полях і натисніть кнопку «Надіслати».

4. Введіть свої банківські реквізити після схвалення як користувача безкоштовної пробної версії.

Крок III: Скористайтеся знижками або обходьте сторінку платежів

Ви можете скористатися будь-яким із наведених тут методів, щоб отримати знижки на плату за підписку, або скористатися запропонованим тут методом, щоб обійти сторінку платежів.

 • Перш ніж підписатися на платформу, ви можете переглянути відповідні пропозиції на веб-сайті, а потім застосувати код купона, щоб отримати знижку на плату за підписку.
 • Ще один варіант скористатися знижками на абонентську плату – скористатися Розширення для браузера Coupert. Це допоможе в застосуванні знижок під час оформлення замовлення, скориставшись якими можна придбати абонплату за зниженою вартістю. Просто додайте розширення для браузера в Chrome, і це допоможе обійти сторінку платежів у підписці.

Крок IV: Отримайте код точки доступу Cox

Ви можете скористатися будь-яким із наведених тут методів, щоб отримати код безкоштовної пробної версії точки доступу Cox WiFi. Однак ви не можете використовувати два коди купонів одночасно, щоб отримати доступ до Інтернету в точках доступу Cox і отримати безкоштовну пробну версію Cox WiFi. Щоб дізнатися більше про це, ви можете перейти на офіційний сайт Cox або зв’язатися з представником Cox Communications.

 • Якщо ви створили обліковий запис, дотримуючись наведених раніше кроків, ви можете використовувати безкоштовний код точки доступу Cox WiFi, надісланий на вказану адресу електронної пошти. Цей код купона можна використати для доступу до безкоштовної пробної версії для використання точки доступу Cox або для отримання доступу до будь-якої з найближчих точок доступу. Ви можете використовувати код для підключення до Інтернету до закінчення пробного періоду. Код Hotspot працює один раз для певного пристрою та залишається активним протягом 30 днів у зареєстрованій адресі електронної пошти.
 • Ще один варіант отримання коду точки доступу Cox і безкоштовного входу в систему Cox WiFi — використання будь-якого коду купона, доступного на будь-якому веб-сайті. Наприклад, ви можете використовувати ПромоПро веб-сайт, щоб отримати будь-який із наведених на веб-сайті кодів.

Крок V. Використовуйте код точки доступу Cox (кілька разів)

Ви не можете використовувати певний безкоштовний пробний код точки доступу Cox WiFi після закінчення пробного періоду. Однак безкоштовну пробну версію можна використовувати кілька разів, передавши обмеження, яке полягає у зміні IP-адреси. Це зробить ваш ПК новим користувачем підключеної точки доступу. Щоб дізнатися, як змінити IP-адресу свого комп’ютера з ОС Windows, дотримуйтеся вказівок за наведеним тут посиланням.

Як підключитися до точки доступу Cox WiFi

Отримавши безкоштовний пробний код точки доступу Cox, важливо навчитися використовувати його для підключення до точки доступу WiFi Cox. Найкраще використовувати безпечні мережі Wi-Fi; Ви можете гарантувати безпеку мережі, якщо її заблоковано. У гіршому випадку уникайте входу в будь-який із своїх облікових записів і використовуйте службу VPN, як-от NordVPN, для шифрування даних під час використання будь-якої незахищеної мережі WiFi.

Крок I: Увімкніть WiFi

Перший крок — увімкнути налаштування Wi-Fi на вашому ПК та підключитися до мережі Cox.

1. Натисніть клавіші Windows + I, щоб відкрити Параметри, і натисніть опцію Мережа та Інтернет.

2. Перейдіть на вкладку Wi-Fi на лівій панелі та увімкніть параметр Wi-Fi, щоб увімкнути Wi-Fi.

3. Натисніть опцію «Показати доступні мережі», щоб знайти мережі WiFi.

4. Виберіть мережу CoxWifi.

Примітка. Ці мережі WiFi можуть відображатися як CoxWiFi, CoxWiFi_Premium або Cable WiFi.

Крок II: підключіться до мережі Cox WiFi

Наступним кроком для отримання безкоштовної пробної версії Cox WiFi є підключення до мережі Cox WiFi і використання облікових даних для входу в точку доступу Cox, використовуючи код безкоштовної пробної версії точки доступу Cox WiFi.

1. У спливаючому вікні входу в Cox Hotspots виберіть опцію Not a Customer.

Примітка. Якщо вікно не з’являється, відкрийте програму Google Chrome за допомогою панелі пошуку. Це допоможе перенаправити головне вікно входу до веб-переглядача.

2. Виберіть відповідний план у вікні StraightUp Internet Hotspot Pass і введіть адресу електронної пошти у відповідному полі.

3. Поставте прапорець у вікні політики конфіденційності, щоб прийняти положення та умови.

4. Натисніть кнопку Далі.

5. Заповніть усі поля вікна платіжної інформації StraightUp Internet Pass, а потім натисніть кнопку «Надіслати».

6. Ви можете побачити деталі перепустки у вікні «Деталі транзакції» та використовувати цей пристрій для автоматичного підключення до Cox WiFi, доки не закінчиться термін дії перепустки.

Примітка. Можливо, ви також отримали лист із підтвердженням на зареєстровану електронну пошту після успішного використання безкоштовного входу в Cox WiFi.

Як вимкнути точку доступу Cox WiFi

Під час використання незахищеної точки доступу Cox або неавторизованого безкоштовного коду точки доступу Cox WiFi необхідно знати спосіб відключення підключення до точки доступу. Щоб вимкнути підключення до точки доступу, дотримуйтесь інструкцій у розділі.

1. У вікні пошуку Windows відкрийте програму Google Chrome.

2. Відкрийте сторінку входу в Cox Hotspot і ввійдіть у свій обліковий запис, використовуючи облікові дані.

3. Перейдіть на сторінку Пароль і безпека.

4. Перейдіть на сторінку «Налаштування конфіденційності».

5. У розділі Cox Hotspot виберіть опцію Disable.

6. Натисніть опцію «Зберегти зміни».

Чому Cox WiFi Hotspot не працює?

Код безкоштовної пробної версії точки доступу Wi-Fi Cox може не працювати на вашому пристрої. Нижче наведено причини цього:

 • Збій в Інтернеті – можливо, Інтернет, доступний для певної точки доступу Cox, вичерпано або рахунок прострочено.

 • Неправильні облікові дані. Ідентифікатор Cox і пароль, які ви використовуєте, можуть бути неправильними, тому не вдалося виконати дію безкоштовного входу в мережу Cox Wi-Fi.

 • Неправильна конфігурація або поза діапазоном – конфігурація мережі може бути неправильною або пристрій може бути поза діапазоном.

 • Термін дії пробного коду закінчився. Можливо, минув термін дії пробного коду або на IP-адресу накладено обмеження. Оскільки пробний код можна використати лише один раз для IP-адреси, для пробного коду може бути застосовано термін дії. Крім того, деякі знижки, які надають певні веб-сайти, можуть не працювати на платформі Cox. Тому код може не працювати, якщо його отримано з іншого веб-сайту.

Щоб вирішити перелічені вище проблеми під час використання безкоштовної пробної версії Cox WiFi, можна виконати наступні методи.

 • Перевірте підключення до мережі. Перевірте, чи ввімкнено з’єднання WiFi на вашому комп’ютері та чи працює точка доступу Cox.

 • Увімкніть і вимкніть маршрутизатор. Якщо проблема пов’язана з деякою затримкою маршрутизатора точки доступу Cox, ви можете спробувати вимкнути його, натиснувши кнопку живлення.

 • Зв’яжіться зі службою підтримки клієнтів. Якщо жоден із методів вам не підійде, зверніться до служби підтримки клієнтів Cox hotspot і вирішіть проблему.

***

Ми сподіваємося, що за допомогою цього посібника ви змогли дізнатися, як отримати безкоштовний пробний код точки доступу Cox WiFi. Якщо у вас є запитання чи пропозиції, надсилайте їх у розділі коментарів нижче.

  Гра Poeltl: гра в вгадування гравців НБА