Як отримати безкоштовний обліковий запис NordVPN

Якщо ви знаєте, що VPN означає віртуальна приватна мережа, ви повинні бути знайомі з відомою службою VPN NordVPN. Якщо ви хочете безкоштовно ввійти в NordVPN або обліковий запис Nord безкоштовно, у вас є результат для того ж. Ця стаття допоможе вам отримати обліковий запис NordVPN безкоштовно. Тому обов’язково дочитайте до кінця.

Як отримати безкоштовний обліковий запис NordVPN

VPN — це служба, яка приховує або маскує вашу IP-адресу та шифрує вашу особисту інформацію, щоб обійти організації, які шукають вашу інформацію. Безкоштовні VPN не можуть забезпечити захисний шар вашого ПК під час серфінгу. Отже, вам знадобиться VPN преміум-класу, щоб залишатися захищеним під час користування Інтернетом.

 • NordVPN — це послуга VPN преміум-класу, яка дозволяє вам захищатися від атак зловмисного програмного забезпечення під час використання служб в Інтернеті.
 • NordVPN — це VPN преміум-класу, який надає вам першокласний сервіс для серфінгу.
 • NordVPN — це добре фінансована першокласна VPN, яка відома з 2012 року.
 • Більшість користувачів вважають, що ця служба зберігає їх конфіденційність і забезпечує високе шифрування та безпеку.
 • Отже, цій службі VPN можна дуже довіряти і є повністю безпечною.

Особливості NordVPN

У цьому розділі перераховані всі особливості використання служби NordVPN на вашому ПК та наведено причини, які сприяють високому рейтингу послуги.

 • NordVPN має понад 5800 серверів у 61 країні, що дає вам широкий спектр активностей для серфінгу.
 • Це призначить вам IP-адреси з різних країн у списку, щоб забезпечити захист вашого ПК.
 • Це дає вам безперебійну пропускну здатність або швидкість, тому ви ніколи не матимете приголомшливих інтернет-відео.
 • Сервіс дозволяє перевершити супербезпекові компанії, такі як Netflix, і дозволить вам дивитися будь-який торрент-сайт.
 • Усе в NordVPN починається з 256-бітного шифрування AES, що робить цю службу VPN надзвичайно швидкою та безпечною. Цей сервіс дуже підходить для потокового відео 4K.
 • Деякі протоколи цієї служби включають передові UDP і TCP OpenVPN і можуть мати технологію SSTP, щоб подолати майже всі фільтри цензури.
 • Жодна з ваших IP-адрес, історії перегляду, позначки часу, пропускної спроможності чи трафіку не буде зберігатися в цій службі NordVPN, що робить політику реєстрації герметичною без жодних записів.

 • У ньому використовується технологія WireGuard VPN і можливе багатошарове та розділене тунелювання.
 • Оскільки компанія базується в нейтральній країні, як-от Панама, великі уряди не можуть вигнати ваші дані з NordVPN.
 • NordVPN має цілодобову підтримку в чаті, 7 днів на тиждень і спеціальну службу, яка вирішить усі проблеми протягом кількох днів.
 • Сервіс має блоки реклами та запобігає завантаженню файлів шкідливих програм на ваш ПК.
 • Він підтримує Tor і P2P і є DNS Leakproof.

Читайте далі, щоб дізнатися, як увійти в NordVPN безкоштовно.

Як використовувати безкоштовну пробну версію NordVPN

Ви можете отримати безкоштовну пробну версію NordVPN на 30 днів у своєму обліковому записі. Однак спосіб отримати безкоштовний обліковий запис є обхідним процесом.

 • Щоб уточнити, вам потрібно мати підписку на обліковий запис, а потім скасувати її в будь-який час протягом 30 днів.
 • Таким чином, ви отримаєте відшкодування, і, зрештою, ви будете користуватися послугою безкоштовно.

Нижче описано спосіб отримання безкоштовної послуги облікового запису NordVPN.

1. Відкрийте офіційний веб-сайт NordVPN.

2. Натисніть кнопку Отримати NordVPN у верхньому правому куті сторінки.

3. Виберіть свій улюблений план на веб-сайті.

4. Створіть обліковий запис на веб-сайті, використовуючи адресу електронної пошти, і виберіть відповідний спосіб оплати.

5. Введіть необхідні дані, наприклад дані картки, і натисніть кнопку Продовжити, щоб продовжити або оплатити замовлення.

Отже, тепер ви можете увійти в NordVPN безкоштовно.

Чому для використання NordVPN потрібні дані картки?

Нижче наведено причини надання даних картки в сервісі NordVPN для використання безкоштовної пробної версії:

 • Це дозволяє уникнути одночасної реєстрації для безкоштовних облікових записів VPN за допомогою різних ідентифікаторів електронної пошти. Сервіс обмежує одночасну реєстрацію за допомогою одного способу оплати, навіть якщо ви використовуєте різні ідентифікатори електронної пошти.
 • Крім того, це стягується з вас за час, протягом якого ви користуєтеся послугою після безкоштовного пробного періоду в 30 днів.
 • Нарешті, дані картки допоможуть їм підтримувати якість послуги NordVPN протягом безкоштовного пробного періоду. Якщо хтось із безкоштовних користувачів спричинив збій у службі NordVPN під час безкоштовного пробного періоду, це може призвести до поганого зауваження щодо служби. Тож, стягуючи з вас плату, вони забезпечать усунення несправностей.

Переваги використання NordVPN

Переваги використання сервісу NordVPN наведено нижче. Помітні переваги використання цього сервісу роблять його кращим за будь-який інший сервіс VPN. Знаючи переваги послуги NordVPN, ви можете вирішити спробувати обліковий запис NordVPN безкоштовно.

 • Він забезпечує високе шифрування та надзвичайну безпеку веб-пошуку на вашому ПК.
 • Ви можете використовувати один обліковий запис на 6 пристроях для використання служби NordVPN.
 • Ви можете скасувати підписку в будь-який час і отримати відшкодування протягом 1-2 робочих днів.
 • Сервіс працює на всіх платформах і на всіх типах пристроїв.
 • Він може отримати доступ до заблокованих і обмежених сайтів у вашій країні, перейшовши в іншу країну.
 • Крім того, він може обійти державні обмеження та обмеження провайдерів для перегляду будь-якого веб-сайту на вашому ПК.
 • Він захищає ваш комп’ютер від загроз із загальнодоступного з’єднання Wi-Fi.
 • Крім того, він надає сезонні знижки, а річні плани забезпечують кращі знижки.

Обмеження послуги NordVPN

Хоча службу NordVPN можна віднести як найпопулярнішу й улюблену послугу VPN для всіх людей, є деякі незначні обмеження щодо використання цієї служби.

 • Деякі з цих серверів можуть бути ненадійними для серфінгу та не забезпечувати високу швидкість.
 • Ви можете зіткнутися з невеликою затримкою підключення до програм, які використовують сервіс, через величезну кількість облікових записів у сервісі.

Як скасувати платну підписку NordVPN

Якщо ви не задоволені своїм безкоштовним обліковим записом NordVPN і хочете скасувати підписку на сервіс, виконайте наведені нижче дії. Ви можете отримати відшкодування, якщо скасували підписку протягом 30 днів після безкоштовної пробної версії для входу в NordVPN.

1. Відкрийте офіційний веб-сайт NordVPN.

2. Увійдіть у свій обліковий запис NORDVPN, використовуючи свої облікові дані.

3. Клацніть Billing на лівій панелі.

4. Перейдіть на вкладку Підписки.

5. Клацніть піктограму трьох вертикальних крапок поруч із кнопкою Змінити план.

6. Нарешті, натисніть Скасувати автоматичне поновлення.

Примітка 1. З вашого облікового запису не стягуватиметься плата, коли ви скасуєте підписку. Ви можете отримати відшкодування, якщо скасували підписку протягом 30 днів, незалежно від обраного вами типу плану, під час реєстрації.

Примітка 2. Якщо ви хочете скасувати свій обліковий запис у службі NordVPN або видалити свій обліковий запис із служби, вам потрібно зв’язатися зі службою підтримки клієнтів за телефонним дзвінком.

В Інтернеті є багато інформації, яка може зашкодити вашому ПК. Таким чином, використання офіційного веб-сайту може допомогти вам захиститися від вірусів на вашому ПК. Деякі веб-сайти надають вам безкоштовні преміум-акаунти або програмне забезпечення для зламу для служби NordVPN. Це схоже на використання будь-якого безкоштовного VPN і ризику розкрити вашу інформацію іншим. Будь ласка, розгляньте можливість придбання планів на офіційному веб-сайті відповідно до ваших вимог.

***

У статті перелічено спосіб отримати обліковий запис NordVPN безкоштовно на пробний період. Крім того, у цій статті ви могли отримати безкоштовну відповідь для облікового запису Nord. Будь ласка, повідомте нам свої пропозиції, і якщо у вас є запитання, які потрібно вирішити, залиште їх у розділі коментарів. Також повідомте нам, що ви хочете дізнатися далі.

  Як встановити VPN на роутер [All Major Brands]