Як отримати безкоштовний обліковий запис Hulu

Прочитавши позитивну рецензію на будь-який фільм чи телешоу, ми можемо перевірити джерело чи платформу потокового передавання. Однією з таких платформ, яка передає незліченну кількість медіаконтенту, є платформа Hulu. У прагненні заощадити гроші постає питання, як отримати безкоштовний обліковий запис Hulu? Не хвилюйтеся, ця стаття є точним результатом такого запиту в пошукових системах. Прочитавши методи, наведені в статті, ви дізнаєтеся, як безкоштовно отримати Hulu на вашому ПК з Windows 10. Якщо ви любите регулярно переглядати та транслювати медіаконтент, велика ймовірність, що будь-яка з доступних підписок на інші платформи потокового передавання медіа може допомогти вам отримати доступ до платформи Hulu. Наприклад, на питання про те, як безкоштовно отримати Hulu за допомогою Spotify, буде позитивна відповідь. Розглядаючи іншу велику потокову мережу, давайте знайдемо відповідь на запитання про те, як мені отримати безкоштовний Hulu з Amazon Prime також у статті.

Як отримати безкоштовний обліковий запис Hulu

У цій статті ви дізнаєтесь, як отримати безкоштовний обліковий запис Hulu та як отримати безкоштовний Hulu за допомогою Spotify. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про це докладніше.

Що таке Hulu і які його особливості?

Hulu — це американська послуга «Відео за запитом», яка належить компанії Walt Disney і NBC Universal. Веб-сайт транслює фільми, серіали та аніме від телевізійних мережевих партнерів та інших контент-партнерів, що робить його однією з провідних платформ потокового відео в Сполучених Штатах. На додаток до цього, Hulu Originals транслює звичайний медіаконтент, який є повністю оригінальним для платформи.

Відповідь на питання, як отримати безкоштовну пробну версію облікового запису Hulu, полягає в тому, щоб використовувати її протягом терміну дії. Він доступний протягом 30 днів, якщо обрано звичайний план передплати, і 7 безкоштовних днів доступні для пакета Hulu+ Live TV з дати реєстрації. Після закінчення безкоштовного пробного періоду пакети підписки мають три основні плани: 7,99 доларів США на місяць з рекламою, 14,99 доларів США на місяць без реклами та 69,99 доларів США на місяць для Hulu+ Live TV.

Особливості платформи Hulu:

Платформа Hulu пропонує такі функції, як перелічено нижче:

 • Доступ на будь-якому пристрої до 6 профілів на будь-якій платформі
 • Багатоекранний до 2 екранів
 • Записуйте вміст до 50 годин зберігання
 • Дивіться вміст із величезної бібліотеки
 • Дивіться понад 50 найкращих телепередач у прямому ефірі
 • Преміум-додатки HBO, CINEMAX, SHOWTIME
 • Змініть плани або скасуйте будь-коли
 • Ultra 4K HD

Як безкоштовно отримати обліковий запис Hulu на ПК чи ноутбуці з Windows?

У цьому розділі перераховано всі можливі методи безкоштовного отримання облікового запису Hulu та використання його для потокової передачі медіаконтенту, доступного в Інтернеті.

Спосіб 1: скористайтеся безкоштовною пробною версією Hulu

Перший і найбільш рекомендований варіант — скористатися безкоштовним пробним періодом, який надає служба Hulu. Тепер повідомте нам, як отримати безкоштовну пробну версію облікового запису Hulu на вказаний період відповідно до плану.

1. Відкрийте Google Chrome за допомогою панелі пошуку Windows знизу.

2. Відкрийте Офіційний сайт Hulu і натисніть опцію ПОЧАТИ БЕЗКОШТОВНУ ПРОБНУ ВЕРСІЮ.

3. Натисніть ВИБРАТИ під відповідним планом зі списку.

4. Введіть відповідні дані в поля та натисніть ПРОДОВЖИТИ.

5. На наступній сторінці введіть деталі платежу та натисніть опцію НАДІСЛАТИ.

Примітка. Якщо ви бажаєте використати альтернативний спосіб оплати, ніж кредитну картку, клацніть опції Express, доступні вгорі.

Спосіб 2: поділіться та запропонуйте обліковий запис друзям

Інший варіант, який може стати відповіддю на питання, як отримати безкоштовний обліковий запис Hulu, – поділитися обліковим записом або реєстрацією з друзями. Це може допомогти вам дивитися Hulu без додаткових витрат, щоб поділитися з друзями чи іншими людьми у ваших контактах.

Варіант I: поділіться обліковим записом з друзями

Перш ніж намагатися з’ясувати, чи можна надати облікові дані для входу в інші мережі платформі Hulu, наприклад, як я можу отримати безкоштовний Hulu з Amazon Prime, ви можете спробувати поділитися обліковими даними для входу на самій платформі Hulu. Якщо хтось із ваших друзів має обліковий запис Hulu, ви можете попросити їх надати вам облікові дані для входу, щоб допомогти вам переглядати вміст на платформі. Ще один варіант, який можна зробити, це розділити плату за підписку між друзями, щоб зменшити плату за підписку, яку несе одна особа.

Варіант II: Реферальна програма Hulu

Подібно до реферальних програм Spotify, ви можете використовувати реферальну програму Hulu, щоб отримати доступ до платформи Hulu, а також отримати уявлення про те, як безкоштовно отримати Hulu за допомогою Spotify. Однією з найкращих можливостей платформи Hulu є програма рекомендацій друзів, у якій ви можете заробити 10 доларів США за запрошення, надіслане на будь-який обліковий запис. Якщо хтось із ваших друзів прийме запрошення та створить обліковий запис на платформі Hulu, ви зможете заробити певну суму, за допомогою якої зможете оплатити абонентську плату.

  Виправити помилку «Перевірте, що вказані шляхи перетворення є дійсними».

1. Запустіть програму Google Chrome на ПК або ноутбуці.

2. Відкрийте Веб-сайт Hulu і УВІЙТИ до свого облікового запису.

3. Клацніть піктограму профілю та перейдіть на вкладку Обліковий запис.

4. Клацніть на розділ рефералів внизу сторінки.

5. Клацніть опцію Звернутися до друга.

6. Клацніть вкладку Зареєструватися.

На сайті Ambassador Referral ви можете надіслати запрошення друзям.

Спосіб 3: Скористайтеся студентськими знижками

Якщо ви студент, ви можете використовувати свою особу, щоб отримати кілька знижок на платформі Hulu. Для цього знадобиться порівняно менша сума плати за підписку, і ви можете легко знати, як отримати безкоштовний обліковий запис Hulu.

Варіант I: студентська знижка Hulu

Перший варіант і відповідь на питання про те, як отримати Hulu безкоштовно, полягає у використанні знижки Hulu Student, у якій ви можете отримати підписку всього за 1,99 доларів США на місяць замість звичайної ціни, яка становить 7,99 доларів США на місяць. У цьому випадку ви можете скористатися цією пропозицією зі знижкою 75%.

1. Відкрийте Студентська знижка Hulu веб-сайт у вашому браузері та натисніть «ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ ЗАРАЗ».

2. Введіть дані свого облікового запису та надайте дійсні дані підтвердження, щоб скористатися знижкою.

Варіант II: Spotify Premium для студентів

Найпопулярніший сервіс потокової музики Spotify Premium надає чудову знижку для студентів. Можливо, ви не знаєте, що можете використовувати підтримуваний план Spotify Premium разом із платформою Hulu зі знижкою. У зведеній формі ви дізнаєтесь, як отримати безкоштовний Hulu за допомогою Spotify цим методом.

Spotify Premium пропонує приблизно на 50 відсотків знижену ставку для студентів коледжів і університетів, під час якої ви повинні платити лише 4,99 доларів США на місяць. Це діє протягом 4 років, протягом яких ви можете додати додаток Hulu з рекламою до плану підписки. Крім того, ціна послуги становить всього 99 центів за перші три місяці, протягом яких ви можете знайти відповідь на питання, як отримати безкоштовний обліковий запис Hulu.

1. Запустіть програму Google Chrome на ПК/ноутбуці.

2. Відкрийте Spotify Premium для студентів веб-сайт і натисніть «ОТРИМАТИ ПРЕМІУМ».

3. Натисніть опцію «Почати» та створіть обліковий запис, ввівши необхідну інформацію.

Спосіб 4: Використовуйте подарункову картку Hulu

Якщо ви не можете отримати обліковий запис Hulu за допомогою будь-якого з наведених раніше варіантів або отримати уявлення про те, як безкоштовно отримати Hulu за допомогою Spotify, ви можете отримати подарункову картку Hulu. Це порівняно дешево, і ви можете використовувати його для поповнення або продовження плану передплати. Спробуйте цей метод, перш ніж намагатися знайти відповідь на деякі запитання, як-от як отримати безкоштовний Hulu з Amazon Prime.

Варіант I: Купівля в роздрібних магазинах

Перший варіант — придбати фізичну форму подарункової картки Hulu в будь-якому роздрібному магазині. У святковий сезон ви можете придбати вживані картки в магазинах CVS, Walgreens або Target.

Подряпайте алюмінієву фольгу на звороті картки, щоб побачити код, указаний на картці.

Варіант II: покупка на веб-сайті

Якщо ви хочете придбати цифрову подарункову картку Hulu, ви можете скористатися будь-яким із онлайн-сайтів, наприклад AmazonMicrosoft Rewards або Rakuten.

Ви повинні використовувати електронну адресу, щоб зареєструватися на веб-сайті, і використовувати цифровий код, надісланий на вашу електронну адресу, щоб отримати доступ до подарункової картки Hulu. Використовуючи цифровий код придбаної подарункової картки e-Hulu, ви можете отримати відповідь на питання, як отримати Hulu безкоштовно.

Спосіб 5: Використовуйте іншу підписку

Якщо ви підписалися на деякі з відомих платформ потокового передавання медіа, ви також можете використовувати їх для потокової передачі вмісту на платформі Hulu.

Варіант I: План Sprint Plus

Перший варіант – це план Sprint Plus, у якому ви можете використовувати план передплати, щоб додати план передплати Hulu with Ads. Цей комбінований план забезпечує безкоштовну підписку на Hulu з необмеженим планом Sprint Plus від 70 доларів США на місяць.

1. Відвідайте спринт веб-сайт і створити обліковий запис на веб-сайті.

2. Увійдіть у свій обліковий запис Sprint за допомогою облікових даних.

3. Відкрийте Сторінка доповнення Hulu і додайте підписку Hulu до свого облікового запису.

4. Відкрийте Gmail веб-сайт і увійдіть у свій обліковий запис.

Примітка. Використовуйте службу електронної пошти, яку ви використовуєте для доступу до свого облікового запису електронної пошти.

5. Відкрийте електронний лист із підтвердженням і клацніть доступне посилання для активації.

  Як змінити розмір шаблонів PowerPoint

6. Щоб скористатися веб-сайтом Hulu, завершіть процес реєстрації за допомогою інструкцій на екрані.

Варіант II: Verizon Play More

Інший потенційний варіант знайти відповідь на питання про те, як отримати безкоштовний обліковий запис Hulu, — це скористатися підпискою на стільникову мережу, як-от Verizon. Ви можете використовувати надбудову Disney Bundle від Verizon разом із базовим планом за плату лише 13,99 доларів США на місяць. Базовими планами можуть бути або Play More Unlimited, вартість якого починається від 80 доларів США на місяць, або план Get More Unlimited, вартість якого починається від 90 доларів США на місяць. Давайте дізнаємося трохи про цей варіант, щоб ми могли отримати уявлення про відповіді на запитання, наприклад, як отримати безкоштовний Hulu з Amazon Prime або як отримати безкоштовний Hulu з Spotify.

1. Перейдіть до Verizon веб-сайт і натисніть опцію «Почати з планами».

2. Клацніть опцію «Новий клієнт», зареєструйтеся на будь-який відповідний план і придбайте його, використовуючи свої банківські реквізити.

3. Відкрийте Мій Verizon веб-сайт і увійдіть у свій обліковий запис.

4. Перейдіть до інтерфейсу облікового запису та натисніть опцію «Додатки та програми».

5. Натисніть опцію «Розваги», а потім опцію «Дізнатися більше» в розділі Disney Bundle.

6. Натисніть опцію Отримати зараз у верхньому правому куті.

7. Прийміть Умови на сторінці перегляду транзакцій і натисніть опцію «Зареєструватися в Disney Bundle».

8. Введіть адресу електронної пошти в поля та натисніть кнопку Перевірити електронну пошту.

9. Відкрийте Gmail веб-сайт і увійдіть у свій обліковий запис.

10. Відкрийте лист із підтвердженням і натисніть опцію «Продовжити», щоб підтвердити адресу електронної пошти.

11. Натисніть опцію Go to Disney.

12. Введіть адресу електронної пошти, а потім натисніть опцію ПОГОДЖУЙСЯ ТА ПРОДОВЖИТИ.

13. Створіть новий обліковий запис Disney+ або використовуйте наявний обліковий запис Disney+ на веб-сайті Disney+.

14. Після завершення облікового запису натисніть опцію «Активувати Hulu».

15. Налаштуйте обліковий запис Hulu та натисніть опцію «Продовжити».

16. Натисніть опцію «Почати перегляд Hulu», щоб переглянути вміст на веб-сайті Hulu.

Примітка. Крім того, ви можете відкрити Дісней+ і клацніть піктограму профілю > вкладка Обліковий запис > параметр Hulu.

Спосіб 6. Використовуйте веб-сайт із нульовими значеннями

Щоб знайти відповідь на питання про те, як отримати безкоштовний обліковий запис Hulu, ви можете отримати облікові дані для входу в обліковий запис. Якщо ви хочете легко отримати ім’я користувача та пароль платформи Hulu та дізнатися, як отримати Hulu безкоштовно, ви можете скористатися веб-сайтом Nulled.

1. Перейдіть до Обнулено веб-сайт і натисніть опцію Створити обліковий запис.

2. Введіть необхідні дані в поля, поставте прапорець у полі captcha та натисніть опцію Створити обліковий запис.

3. Ви отримаєте електронний лист на зареєстровану електронну адресу, указану в полях.

4. Відкрийте Gmail веб-сайт або будь-який інший сервіс електронної пошти, щоб отримати доступ за посиланням, наведеним в отриманому електронному листі.

5. Використовуйте ім’я користувача та пароль, вказані в реєстраційній формі, щоб увійти у свій обліковий запис.

6. Виберіть опцію «Витоки» у спадному меню «Категорія» та клацніть розділ «Сайт для перегляду фільмів».

Примітка. Якщо опція не відображається, клацніть опцію Кіно.

7. Натисніть опцію Hulu у списку.

8. Відкрийте веб-сайт Hulu та натисніть опцію «Увійти». Ви можете використовувати облікові записи, які відображаються в списку на нульованому веб-сайті один за одним, щоб увійти на веб-сайт Hulu.

9. Після схвалення вашого облікового запису створіть новий профіль і ввійдіть, використовуючи профіль.

Спосіб 7: Безкоштовні файли cookie Hulu

Основною проблемою, яка заважає та блокує вас у пошуку відповіді на питання про те, як отримати безкоштовний обліковий запис Hulu, є файли cookie, які використовуються веб-сайтом Hulu. Ви можете використовувати кілька розширень Chrome, щоб розблокувати ці файли cookie на своєму веб-сайті, а потім використовувати файли cookie для потокового передавання в план Hulu Plus Premium без входу. Використовуючи цей параметр, ви можете отримати доступ до платформи безкоштовно, не використовуючи жодну іншу платформу, як-от питання, як мені отримати безкоштовний Hulu з Amazon Prime?

1. Відкрийте програму Google Chrome.

2. Відкрийте EditThisCookie веб-сайт розширення браузера та натисніть опцію «Додати до Chrome».

3. Відкрийте Hulu веб-сайт і натисніть УВІЙТИ у свій обліковий запис.

4. Натисніть опцію «Змінити файли cookie».

5. Виберіть наведений тут приклад коду та натисніть клавіші Ctrl+C, щоб скопіювати його.

{

“domain”: “hulu.com”,

“hostOnly”: false,

“httpOnly”: false,

“name”: “XSRF-TOKEN”,

“path”: “/”,

“sameSite”: “unspecified”,

“secure”: false,

“session”: true,

“StoreId”: null,

“value”: “1623605c-ed91-4625-adc3-e2f95984ddd8”

}

6. Натисніть клавіші Ctrl+V, щоб вставити код, і натисніть опцію Перевірити, щоб перевірити, чи код сумісний.

7. Натисніть опцію файлів cookie EditThisCookie у верхньому правому куті веб-сайту Hulu та натисніть опцію Імпортувати.

  Apple Music проти Google Play Music проти Spotify: найкращий сервіс потокової передачі музики

8. Натисніть клавіші Ctrl+V, щоб вставити код, і натисніть опцію Test.

9. Використовуйте обліковий запис Hulu для перегляду вмісту на веб-сайті.

Примітка. Якщо з’явиться інше спливаюче вікно, натисніть клавіші Ctrl+R, щоб оновити сторінку.

Спосіб 8: інші варіанти (не рекомендовані)

Останній спосіб отримати відповідь на питання про те, як отримати безкоштовний обліковий запис Hulu, – це скористатися наведеними тут параметрами. Однак слід зазначити, що не рекомендується вдаватися до цих варіантів, якщо будь-який із інших методів здається задовільним для потокової передачі вмісту.

Варіант I: Генератор облікових записів Hulu

Перший спосіб дізнатися відповідь на питання про те, як отримати Hulu безкоштовно, – це скористатися Генератор облікових записів Hulu за допомогою будь-якого веб-сайту. Це можна використовувати для отримання випадкового імені користувача та пароля, за допомогою яких ви зможете отримати доступ до платформи Hulu.

Варіант ІІ: веб-сайти роздачі

Деякі веб-сайти надають деталі робочих облікових записів, наданих передплатниками безкоштовно. Ці веб-сайти роздач буде регулярно оновлюватися, звідки ви можете отримати ім’я користувача та пароль для використання платформи Hulu.

Варіант III: Преміум-акаунт Telegram Channel

Іншим варіантом отримання облікових даних користувача платформи Hulu є підписка канали в додатку Telegram, з якого постійно циркулюють регулярні оновлення робочих облікових записів Hulu. Використовуючи облікові дані для входу, ви можете транслювати вміст платформи на своєму пристрої. Крім того, ви можете отримати деякі облікові дані Spotify і скористатися відповіддю на запитання про те, як отримати безкоштовний Hulu за допомогою Spotify, яке обговорювалося раніше, щоб увійти в мережу Hulu.

Варіант IV: онлайн-віртуальна кредитна картка

Щоб обійти сторінку платіжної інформації на сторінці реєстрації платформи Hulu, ви можете скористатися будь-яким веб-сайтом Online VCC або Online Virtual Credit Card. Це допоможе знайти відповідь на питання, як отримати безкоштовний обліковий запис Hulu, і отримати реквізити банківського рахунку, щоб обійти сторінку оплати.

 • Entropay
 • Payoneer
 • Neteller
 • NetSpend
 • Картка Walmart

Варіант V: Веб-сайт опитування

Як останній варіант, ви можете заробити трохи грошей або подарункову картку Hulu на будь-якому веб-сайті опитування, який потім можете використовувати для отримання облікового запису Hulu. Ви можете зареєструватися на будь-якому з наданих веб-сайтів опитування та працювати на них, щоб заробити певну суму грошей.

Варіант VI: Використовуйте альтернативні сайти

Якщо ви не можете знайти обліковий запис Hulu, незважаючи на будь-який із наведених тут методів, це може бути пов’язано з деякими геообмеженнями або може статися, якщо вашу IP-адресу заборонено на сервері. Для цього ви можете використовувати альтернативні сайти, такі як Час попкорну для потокової передачі медіаконтенту.

Тепер настав час відповісти на відкрите запитання, яке залишилося на початку, а саме, як отримати безкоштовний Hulu за допомогою Spotify. Ну, можливо, ви не можете отримати доступ до платформи Hulu за допомогою свого облікового запису Amazon Prime, оскільки вони не пов’язані та не підтримуються.

Як використовувати подарункову картку Hulu?

Спосіб використання придбаного коду подарункової картки Hulu, щоб отримати доступ до підписки на платформу та дізнатися, як отримати безкоштовний обліковий запис Hulu, пояснюється нижче.

1. Запустіть програму Google Chrome і перейдіть на сторінку Подарункова карта Hulu веб-сайт.

2. Введіть код у вказане поле та натисніть REDEEM.

3. Сума, зазначена в подарунковій картці Hulu, буде автоматично зарахована на ваш обліковий запис Hulu, і ви зможете використовувати її для перегляду вмісту.

Прочитайте цю статтю з самого початку, щоб дізнатися, як безкоштовно отримати Hulu за допомогою Spotify.

Як скасувати підписку на Hulu?

Після того, як ви дізналися, як отримати Hulu безкоштовно, необхідно скасувати підписку до закінчення терміну дії. Найкраще скасувати підписку на Hulu за 2-3 дні до завершення пробного періоду, щоб уникнути додаткових витрат на підписку.

1. Відвідайте Веб-сайт Hulu і УВІЙДІТЬ у свій обліковий запис, використовуючи облікові дані.

2. Клацніть назву профілю вгорі та натисніть опцію Обліковий запис.

3. Натисніть опцію СКАСУВАТИ в розділі «Скасувати підписку» та надішліть їм відгук.

Примітка. У деяких версіях це може відображатися як опція «Скасувати підписку».

4. Дотримуйтеся вказівок на екрані, щоб скасувати підписку.

***

У статті пояснюється можливі способи отримати відповіді на запитання про те, як отримати безкоштовний обліковий запис Hulu та як отримати безкоштовний Hulu за допомогою Spotify. Будь ласка, виділіть кілька хвилин, щоб повідомити нам про свої цінні запити та пропозиції в розділі коментарів. Крім того, повідомте нам, який із цих методів допоміг знайти найкращу відповідь на питання, як отримати Hulu безкоштовно.