Як отримати бали CoD безкоштовно

| | 0 Comments| 5:58 AM
Categories:

Call of Duty — одна з найвідоміших пригодницьких військових ігор. У цю гру можна грати в онлайн-режимі для кількох гравців, і вона відома серед ігрової спільноти. Як і будь-яка інша багатокористувацька гра, ігровий процес CoD також має різні інтерактивні властивості, такі як скіни та очки CoD. Очки CoD є важливою частиною досвіду CoD. Бали CoD працюють як внутрішньоігрова валюта для Call of Duty: Warfare і можуть бути використані для покупки різних предметів у грі. Однак у геймерів є лише кілька варіантів отримання безкоштовних балів, оскільки більшість балів можна заробити, лише купуючи преміум-функції. Тому користувачі завжди шукають методи, як отримати бали CoD безкоштовно. У цьому посібнику ми зібрали деякі з найефективніших методів, щоб вирішити, як отримати безкоштовні бали CoD warzone і як заробити CP у запитах call of duty. Тож якщо ви шукаєте, як отримати CP у Warzone, не дивіться далі.

Як отримати бали CoD безкоштовно

Тут ми пояснили про бали CoD, як отримати бали CoD безкоштовно.

Що таке CoD Points?

Бали CoD або Call of Duty Points — внутрішньоігрова валюта в популярній серії ігор. Користувачі можуть використовувати бали CoD у грі, щоб купувати різні ігрові предмети та нагороди. Коли користувачі підвищуються в рангу гри, вони також збільшують свої шанси заробити більше очок CoD. Таким чином, очки CoD є невід’ємною частиною ігрового процесу CoD, і користувачі завжди шукають нові методи отримати більше очок CoD у наступних розділах, про які ми будемо говорити.

Існує кілька способів зрозуміти, як отримати бали CoD безкоштовно. Деякі з найефективніших методів наведено нижче.

Спосіб 1: завершити місію Battle Pass

Одним із найпростіших методів отримання CP у CoD: Warzone є виконання місій бойового пропуску в грі. Виконуючи місії та підвищуючись у рівнях, ви отримуєте кращі нагороди та більше очок CoD. Коли ви досягаєте рівня 98, ви отримуєте 13,00 очок CoD. Однак за безкоштовні рівні можна отримати лише 300 балів. Щоб заробити решту 1000 балів, вам доведеться приєднатися до Premium Pass. Нижче наведено список рівнів рівня та відповідних винагород, які пропонує CoD: Warfare. Продовжуйте читати, щоб дізнатися, як отримати безкоштовні очки CoD warzone, як заробити CP у call of duty та як отримати CP у warzone.

  Як викривити текст у PowerPoint

Нагороди
Рівень рівня
Тип рівня
100 очок CoD
Рівень 6
безкоштовно
100 очок CoD
Рівень 12
Преміум
100 очок CoD
Рівень 17
Преміум
100 очок CoD
Рівень 23
Преміум
100 очок CoD
Рівень 32
Преміум
100 очок CoD
Рівень 41
Преміум
100 очок CoD
Рівень 48
безкоштовно
100 очок CoD
Рівень 56
Преміум
100 очок CoD
Рівень 66
Преміум
100 очок CoD
Рівень 74
Преміум
100 очок CoD
Рівень 82
Преміум
100 очок CoD
Рівень 91
Преміум
100 очок CoD
Рівень 98
безкоштовно

Спосіб 2. Використовуйте GameKit, щоб заробляти винагороди в Steam

Steam є однією з найбільш надійних ігрових онлайн-платформ і стала першим вибором для багатьох гравців відеоігор, щоб грати в свої улюблені ігри. У Steam є кілька ключових функцій, за допомогою яких гравці можуть отримувати винагороди. Однією з таких особливостей є Подарункова карта Steam ця система дозволяє користувачам заробляти та використовувати кредити, які вони потім можуть використати для різних онлайн-ігор. Але ви можете зробити цей досвід ще кращим, поєднавши його з Gamekit.

  • Gamekit надає можливість професіоналам і відданим онлайн-ігроманам заробити щось назад, граючи в улюблені ігри. Тисячі таких гравців використовують цю платформу, щоб заробляти пасивні винагороди.
  • Gamekit — один із найкращих варіантів, якщо ви прагнете отримати нагороди, які потім зможете використати, щоб заробити очки CoD у Call of Duty, і дізнайтеся, як отримати очки CoD безкоштовно.

Щоб зрозуміти, як отримати безкоштовні бали CoD warzone, як заробити CP у call of duty, як отримати CP у warzone, як отримати CP у Warzone та заробити нагороди від Gamekit, користувачі повинні грати в ігри та виконувати ігрові завдання, пригоди та квести, щоб заробити очки. Пізніше ці бали можна буде обміняти на ігрову валюту. Ви також можете використовувати ці бали, щоб робити інші внутрішньоігрові покупки, наприклад скіни або навіть повні ігри.

  10 найкращих моніторів пропускної здатності в реальному часі для використання мережевого трафіку

Спосіб 3: беріть участь у розіграші подарунків

Різноманітні впливові особи Instagram і YouTube часто співпрацюють із розробниками ігор, щоб просувати свій бізнес. Одним із поширених методів подібних акцій є розіграші. CoD, будучи відомою грою, дуже часто фігурує в таких роздачах. Ціни певної розіграші можуть відрізнятися, але є хороша ймовірність, що вона включатиме монети CoD. Тому завжди слідкуйте за інфлюенсерами з ігор в Instagram, YouTube, Twitter та на всіх інших платформах соціальних мереж.

Примітка. Участь у конкурсі Giveaway не гарантує отримання винагороди. Найчастіше переможців таких змагань обирає жеребкування.

Спосіб 4: Використовуйте Google Opinion Rewards

Один із найкращих способів з’ясувати, як отримати бали CoD безкоштовно, це Google Opinion Rewards додаток Додаток дуже популярний серед користувачів, які прагнуть отримати монети та інші ігрові нагороди. Користувачі можуть використовувати монети для CoD за допомогою Google Opinion Rewards, використовуючи опцію балансу Google Play. Використання балансу Google Play є безкоштовною послугою. Є багато додатків і веб-сайтів, які надають безкоштовні винагороди за різноманітні ігри, але Google Opinion Rewards — це надійна та надійна платформа, щоб зрозуміти, як отримати безкоштовні очки CoD warzone, як заробити CP у call of duty та як отримати CP у бойова зона. Програму можна завантажити на свій додаток Android, і в ній легко орієнтуватися. Користувачів просять брати участь у різноманітних опитуваннях, які заробляють їм гроші. На ці гроші можна купити монети для CoD: Warfare.

Додаткові методи

Нижче наведено деякі інші корисні методи отримання очок CoD у CoD: Warfare.

Спосіб 1: придбайте пакет очок CoD

Іноді можна знайти Очки CoD доступний для придбання за зниженою ціною. Однак це трапляється лише в рідкісних випадках, і ймовірність такої пропозиції дуже мала. Тож якщо ви отримаєте таку пропозицію, найкраще отримати безкоштовні бали CoD, купивши набір балів CoD. Придбання балів CoD не є безкоштовним методом і не визначає, як отримати бали CoD за безкоштовний запит. Однак це один із найнадійніших способів отримати CP-очки в Call of Duty: Warfare.

  3 способи використовувати Google Chrome як музичний плеєр для локальних файлів

Спосіб 2. Використовуйте різні програми та веб-сайти GPT

Якщо ви не можете знайти активне опитування в Google Opinion Rewards, ви також можете спробувати інші програми та веб-сайти GPT. Існують різні платформи GPT (Get-paid-to), які надають грошові винагороди в обмін на участь в опитуваннях та інших онлайн-завданнях. Пізніше ви зможете використати ці гроші, щоб купити монети в CoD: Warfare.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Де я можу зіграти в Call of Duty?

Відповідь Відома гра Call of Duty доступна для гри на різних платформах, таких як ПК і мобільні пристрої. Гра також доступна в Steam.

Q2. Як я можу заробити більше балів CoD?

Відповідь У грі користувачі можуть піднятися до вищого рангу, щоб отримати більше очок Call of Duty. Користувачі можуть досягати рівня 98.

Q3. Де я можу використовувати бали CoD?

Відповідь Очки CoD є ігровою валютою для CoD, і їх можна використовувати для покупки різних предметів у грі, таких як скіни та нова зброя. Їх також можна використовувати для розблокування інших функцій гри.

***

Ми сподіваємося, що цей посібник був для вас корисним і ви змогли зрозуміти, як отримати бали CoD безкоштовно. Повідомте нам, який метод спрацював для вас. Якщо у вас є якісь запитання чи пропозиції до нас, повідомте нас у розділі коментарів нижче.