Як отримати акцентний колір Windows 10 на рядку URL у Firefox

Програми в Windows 10 змінюють колір рядка заголовка, щоб він відповідав кольорам акцентів у меню «Пуск», панелі завдань і панелі «Центр дій». Firefox довгий час не підтримував цю конкретну функцію, але поточна стабільна версія тепер має кольорові рядки заголовка. Немає нічого, щоб критикувати виконання функції; Firefox має кольорові рядки заголовка, як і інші програми в Windows 10 мають кольорові рядки заголовка. Якщо вам подобається трохи більше кольору, ви можете спробувати надбудову Native Dark для Firefox і отримати акцентний колір Windows 10 на рядку URL у Firefox.

Кольоровий рядок URL у Firefox

Встановити Рідна темна у Firefox. Відкрийте нову вкладку, і ви побачите, що рядок заголовка та рядок URL-адреси відображають колір акценту. Доповнення внесло невелику модифікацію: рядок URL-адреси завжди матиме трохи темніший відтінок кольору акценту. Подумайте про те, як колір рядка заголовка завжди відрізняється від кольору панелі завдань, і ви отримаєте уявлення про те, як він буде виглядати.

  Як навчити Кортану вашому імені в Windows 10

Кнопки не зникають, якщо вибрати темний або світлий колір. Для темного кольору акценту кнопки вперед, назад, оновлення, додому, закладки тощо стають білими. Коли ви вибираєте світлий колір акценту (наприклад, сірий або жовтий), кнопки біля рядка URL-адреси стають чорними. Коли ви клацнете всередині рядка URL-адрес, тобто його вибрано, навколо нього з’явиться синій контур. Справа в тому, що додавання цього додаткового кольору не загрожує зручності використання браузера. Рядок заголовка та текст рядка URL-адреси добре розбірливі.

Кольори оновлюються автоматично, тобто щоразу, коли ви змінюєте колір акценту з програми «Налаштування» у Windows 10, кольори рядка заголовка Firefox і рядка URL-адреси змінюються разом із цим.

  Як знайти програми, які споживають електроенергію в Windows 10

Слід зазначити, що в Widows 10 не всі кольори підтримуються, коли ви встановлюєте власний колір акценту. Windows 10 надає вам засіб вибору кольору, і ви можете ввести значення кольору RGB, але якщо ви введете непідтримуваний колір, ви не зможете вибрати його. У цьому ж ключі ви також можете встановити деякі кольори, але їх буде важко побачити відповідно до Windows 10. Якщо ви виберете один із цих кольорів, можливо, темний колір рядка URL-адрес у Firefox може виглядати не так добре , або бути таким же легким у роботі. Поза цим єдиним сценарієм надбудова розроблена розумно та забезпечує те, що обіцяє.

  Як увімкнути та керувати автовідтворенням у Windows 10