Як організувати ярлики в папках на iPhone та iPad

Якщо ви користуєтеся ярликами, є дві основні причини, чому вам слід організувати ярлики в папках на вашому iPhone та iPad. По-перше, це простота використання, а по-друге, як найкраще використовувати віджети головного екрана. Ось як сортувати ярлики по папках.

Якщо на вашому iPhone або iPad встановлено iOS 14 або iPadOS 14 або новішої версії, ви можете відсортувати всі ярлики в різні папки. Це набагато краще, ніж нескінченно прокручувати, щоб знайти один ярлик.

За замовчуванням віджет головного екрана «Ярлики» відображатиме всі ваші ярлики. Але найкраще створити іншу папку лише для ярликів на головному екрані. Фактично, ви можете створити кілька папок, кожна для окремого екземпляра віджета. Потім ви можете накласти один на одного віджети «Ярлики».

Почнемо зі створення нової папки. Відкрийте програму «Ярлики» на своєму iPhone або iPad. На вашому iPhone перейдіть на вкладку «Мої ярлики», а потім у верхній частині екрана виберіть кнопку «Ярлики» зі значком «Назад».

Ви побачите новий екран із переліком усіх типів ярликів та розділу для папок. Тут торкніться значка «Нова папка» у верхньому правому куті.

Якщо ви використовуєте iPad, ви знайдете значок «Нова папка» внизу лівої бічної панелі.

Тепер дайте папці назву та виберіть піктограму. Потім натисніть кнопку «Додати».

Ви знайдете папку внизу розділу «Папки».

Тепер виберіть «Усі ярлики», щоб переглянути свою бібліотеку ярликів.

Тут торкніться кнопки «Вибрати» у верхньому правому куті екрана.

Виберіть усі ярлики, які ви хочете перемістити до нової папки, а потім натисніть кнопку «Перемістити».

Тут виберіть папку, куди потрібно перемістити ярлики.

Вони миттєво будуть додані до папки. У розділі «Усі ярлики» відображаються папки внизу сторінки.

Як ми згадували вище, ви можете отримати доступ до всіх папок, вибравши кнопку «Ярлики» у верхній частині вкладки «Мої ярлики».

Створивши папку, ви можете використовувати її як віджет. Перейдіть на домашній екран свого iPhone, натисніть і утримуйте порожню частину дисплея, щоб увійти в режим редагування головного екрана. Тут торкніться значка «+» у верхньому лівому куті.

Тепер ви побачите список віджетів. Прокрутіть вниз і виберіть програму «Ярлики».

Тепер ви можете провести пальцем і вибрати розмір віджета. Маленький віджет покаже один ярлик, середній віджет – чотири, а велика версія – вісім. Для цього прикладу ми використовуємо середній варіант. Перейдіть до нього та натисніть кнопку «Додати віджет».

Тепер віджет з’явиться на головному екрані. Оскільки ви вже перебуваєте в режимі налаштування, просто торкніться віджета, щоб відкрити параметри. У майбутньому ви можете натиснути й утримувати віджет та вибрати опцію «Редагувати віджет».

Торкніться опції «Папка».

Тут перейдіть до папки.

Тепер, коли ви повернетесь до віджета, ви побачите ярлики з нововибраної папки.

Дізнайтеся більше про програму для автоматизації Shortcuts в нашому докладному посібнику.