Як опублікувати результати Wordle на Facebook

Categories:

Wordle — це гра на вгадування слів, які складаються з п’яти букв. Найкраще, що мільйони користувачів грали в цю гру онлайн, що робить її дуже веселою. Простіше кажучи, вони обожнюють ідею цієї гри. У Wordle можна грати виключно на офіційному веб-сайті, і він не має програми для Android або iOS. У вас буде шість шансів правильно вгадати слово з п’яти букв за допомогою Wordle. Кожен день гра змінюється, і ви можете відгадати нове слово. Ви можете поділитися своїми висновками з друзями через різні сайти соціальних мереж, якщо ви граєте в цю гру деякий час, щоб вони могли побачити ваші розумні оцінки. Вам слід повідомити друзям свій рахунок, якщо ви зможете вгадати потрібне слово за меншу кількість спроб. Декілька людей є користувачами гри Wordle і завжди цікавляться, як опублікувати результати Wordle на Facebook. Якщо ви шукаєте відповідь на нього, ви в потрібному місці! Ми пропонуємо вам корисний посібник, який допоможе вирішити всі ваші запитання, наприклад, як поділитися результатами Wordle.

Як опублікувати результати Wordle на Facebook

Продовжуйте читати далі, щоб знайти докладні кроки, які пояснюють, як опублікувати результати Wordle на Facebook, з корисними ілюстраціями для кращого розуміння.

Що таке Wordle? Що таке Daily Wordle Game, у яку грають усі?

Wordle це браузерна гра на вгадування слів; немає програми для завантаження; просто перейдіть на цю сторінку та почніть вгадувати. Подібно до кросворду, він простий, захоплюючий і обмежений лише однією грою на день. Кожного дня потрібно знайти нове слово дня, яке відкривається кожні 24 години. Щоб успішно передбачити слово з п’яти літер, вибране навмання за допомогою Wordle, гравці мають шість спроб. Літера виглядає зеленою, якщо вона знаходиться в належному місці.

  Як перейти на новий інтерфейс робочого столу Facebook

Якщо відповідну літеру розміщено неправильно, вона виглядає жовтою. У будь-якому місці слова, де відсутня буква, воно буде сірим. Загалом можна ввести шість слів, у тому числі п’ять слів-записів, з яких можна зробити висновок про розташування букв. Після цього у вас буде лише одна можливість застосувати ці пропозиції на практиці. Це можливо навіть швидше, якщо ви спробуєте точно вгадати слово дня всього за три, дві чи навіть одну спробу.

Що це за гра Wordle, яку я постійно бачу на Facebook?

Можливо, ви бачили, як багато ваших друзів публікують свої результати Wordle на Facebook. У Wordle, новій грі слів, яка стала вірусною в Інтернеті, щодня потрібно ідентифікувати нове слово з п’яти літер.

  • Кожна літера представлена ​​блоком, і після кожного вгадування колір блоків змінюватиметься на один із трьох варіантів, щоб гравець знав, наскільки близько він до вгадування слова. Щоб виграти, ви повинні правильно вгадати слово з п’яти літер за шість або менше спроб.
  • Плитки літер і літери на клавіатурі внизу екрана змінюватимуть колір, коли ви правильно вгадаєте слово.
  • Зелений колір означає, що ви правильно визначили літеру в належному місці, а жовтий означає, що буква присутня в слові, але в іншому місці.

  • Якщо плитка стає сірою, літера неправильна і взагалі не належить до слова.
  • Функція вірусного поширення Wordle є ключовим фактором успіху програми на Facebook. У вас буде вибір поділитися своїми результатами після правильного вгадування слова чи ні. Потім він сповістить вас про те, що ваші спроби скопійовано в буфер обміну, що дозволить вам вставити його на Facebook або Twitter. Після вставлення результати відображаються у вигляді сітки кольорових квадратних емодзі, які вказують, які літери ви успішно передбачили.

Чи можете ви грати в Wordle на Facebook?

Ні, Wordle не можна грати на Facebook. Wordle — одна з останніх вірусних сенсацій 2022 року, яка нещодавно стала популярною. Але на даний момент для Facebook не існує конкретної гри або розширення Wordle. Проте дописи Wordle, які ви бачите на своїй хронології у Facebook, ймовірно, належать друзям, які поділилися результатами гри, пов’язаними з профілем.

Чому люди публікують свої результати Wordle на Facebook?

Спільний доступ робить Wordle кращою грою, грати в яку дуже весело. Wordle — популярна гра, оскільки вона розважальна, викликає звикання та стимулює розум. Це чудовий спосіб згаяти час і розслабитися. Для деяких це може бути засобом додати своєму веб-сайту захоплюючий і характерний візуальний компонент. Включаючи важливі фрази чи терміни, пов’язані з їхнім брендом чи бізнесом, інші люди можуть використовувати Wordle як маркетинговий інструмент. Крім того, деякі люди можуть просто отримувати задоволення від створення Wordles і вважати їх унікальним і цікавим способом спілкування в Інтернеті.

Як Wordle працює з Facebook?

На комп’ютері або смартфоні ви можете грати в онлайн гра Wordle безкоштовно. Як і в багатьох найкращих іграх, ідея проста: вгадайте фразу з п’яти букв за шість спроб або менше. Кожен повинен вгадати одне і те ж слово, яке змінюється кожні 24 години. Цей квадрат стане зеленим, якщо слово, яке ви вгадали, містить правильну літеру в правильному місці. Квадрат будь-яких вгаданих вами літер у слові дня, але в неправильному місці, стане жовтим, що вказує на те, що ви повинні спробувати цю літеру в іншому місці під час наступного вгадування. Тим часом квадратики абсолютно неправильних літер стануть сірими.

Гра набула популярності у Facebook наприкінці грудня 2021 року, оскільки дозволяє ділитися своїми результатами з друзями та підписниками там. Згідно з численними джерелами новин, популярність гри пояснюється обмеженням дозволяти лише одну головоломку щодня. За словами пана Вордла, це викликало відчуття нестачі, яке змушувало гравців хотіти грати більше. Він також зазначив, що це змушує геймерів грати не довше трьох хвилин за раз.

Де я можу опублікувати свою оцінку Wordle?

Гравці отримують шість шансів правильно визначити слово з п’яти літер у надзвичайно популярній грі Wordle. Щодня відкривається нове слово, і користувачі можуть ділитися своїми висновками в соціальних мережах, таких як Facebook, Twitter, Instagram або на будь-якій іншій платформі, де їхні друзі діляться результатами Wordle.

Як поділитися результатами Wordle на Facebook?

Веб-сайт Wordle миттєво доступний на пристроях Android за допомогою Google Chrome або улюбленого браузера. Програми Wordle, які ви можете отримати в Google Play Store, є імітаціями та розгалуженнями; офіційних програм Wordle немає. Ви можете надіслати свій рахунок через Messenger або іншу платформу, подібно до того, як це було б на Android. Ось процедури, як опублікувати результати wordle на Facebook:

1. Відвідайте Веб-сайт Wordle у вашому браузері.

2. Грайте в гру Wordle дня.

3. Після завершення гри клацніть піктограму статистики у верхньому правому куті.

4. Натисніть «Поділитися» в меню, щоб скопіювати результат у буфер обміну.

5. Потім перейдіть до свого обліковий запис Facebook і натисніть на панель «Що у вас на думці».

6. Вставте скопійований результат і натисніть Опублікувати.

Ваші друзі зможуть побачити, скільки спроб ви зробили для слова за день, коли ви надішлете свій рахунок. Ось як опублікувати результати wordle на Facebook.

Як поділитися результатами Wordle із буфера обміну Facebook?

Майте на увазі, що Wordle доступний лише на офіційному веб-сайті; його не можна відтворити через додаток. Щоб грати в гру, найкраще мати веб-браузер або браузер телефону. Оскільки сторінка оптимізована для всіх пристроїв, поділитися просто. Ви можете використовувати сайти соціальних мереж, наприклад Facebook, на iPhone або Android смартфон. Ви можете поділитися своїми результатами Wordle на цих платформах за допомогою згаданих вище кроків. Поділитися оцінкою Wordle досить легко. Перш ніж вставити його як публікацію, ви можете ввести будь-який текст. Ви зможете похвалитися своїм результатом перед друзями та підписниками.

***

Сподіваємося, завдяки цьому посібнику ви знаєте все про Wordle і відповіді на запитання, наприклад, як опублікувати результати Wordle на Facebook. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Також повідомте нам, про що ви хочете дізнатися далі.