Як оптимізувати свій вміст за допомогою Semrush SEO Writing Assistant

Categories:

Semrush SEO Writing Assistant — ідеальний інструмент для швидкого та легкого аналізу статей, призначених для широкого залучення через рейтинг у Пошуку Google і органічний трафік.

Пошукова оптимізація (SEO) давно покладається на текстові статті для ранжування вмісту, продуктів, послуг і, зрештою, брендів, які їх рекламують. Оскільки ви не рекламуєте проактивно, ви покладаєтеся на рейтинг свого вмісту в Google SERP.

Алгоритм пошукової системи Google оцінює сторінки вашого веб-сайту, блоги та статті за кількома ознаками, включаючи оригінальність, факти, читабельність, тон і привабливі тексти.

Хоча Google не роз’яснює виключно показники рейтингу, це загальні та логічні міркування для рейтингу вмісту.

Як би ви оцінили якість своїх статей на основі наведених вище показників рейтингу Google SERP, коли ви маєте справу з сотнями статей на місяць? Що ж, ви можете скористатися автоматизованим інструментом, який робить усе в один клік. Ось інструмент Semrush SEO Writing Assistant.

Приєднуйтесь до мене, коли я переглядаю різні функції цього видатного інструменту SEO з набору інструментів Semrush для SEO.

Чому вам потрібно аналізувати та оптимізувати вміст?

Текстовий вміст, призначений для публікації на веб-сайті, необхідно проаналізувати та оптимізувати за кількома показниками. Це необхідно для внутрішнього забезпечення якості, відстеження продуктивності та звітності.

З точки зору SEO, оптимізований вміст вважається першим у рейтингу Google SERP, щоб цільова аудиторія могла знайти ваш вміст серед мільярдів інших веб-сайтів, які публікують статті в тій самій ніші.

Аналіз вмісту дає змогу створювати кілька даних про вміст, як-от оцінка плагіату, оцінка читабельності, тон тексту, взаємодія в тексті, унікальність тощо. Якщо ви керуєте агентством цифрового маркетингу, ви можете використовувати ці показники, щоб повідомляти клієнту про прогрес у своїй роботі.

З іншого боку, оптимізація вмісту допомагає вам донести свій вміст до величезної бази читачів. Тут ключовими факторами є ясність вмісту, авторитетність вмісту, правдивість фактів, правильне розміщення ключових слів тощо.

Ви можете скористатися складним і нудним ручним робочим процесом для аналізу та оптимізації свого SEO-контенту або інтелектуальним інструментом, таким як Semrush SEO Writing Assistant.

  Як виправити, що гумка GIMP не працює

Що таке Semrush SEO Writing Assistant?

SWA від Semrush — це інструмент SEO для аналізу вмісту, щоб ви могли оптимізувати його для SEO та зручності перед публікацією в Інтернеті. Він миттєво або в режимі реального часу оцінює потенціал блогу для оптимізації пошукових систем, містить статті, статті з інструкціями, маркетингові тексти, рекламні тексти, коментарі в соціальних мережах тощо.

Під капотом інструмент містить кілька видатних алгоритмів для аналізу вашого вмісту відповідно до останніх показників SEO. Аналізуючи читабельність вмісту, оптимізацію пошукових систем, тон голосу та оригінальність, Semrush SWA створює загальну оцінку для ваших блогів або статей.

Загальна оцінка працює як орієнтир для вашого вмісту. Опублікувавши статтю в Інтернеті, ви можете відстежувати її залученість, кліки, поширення, оцінки «подобається» тощо. Тепер ви можете зробити це для багатьох матеріалів свого веб-сайту з публікації чи цифрового маркетингу, щоб виявити кореляцію між загальним балом і переглядами сторінок для вміст.

Тепер ви можете повернутися до інструменту SWA та додатково проаналізувати вміст. Внесіть деякі зміни, повторно опублікуйте вміст і відстежте перегляди сторінок і продуктивність. У двох словах, це якість контенту та процес стандартизації SEO, у якому SWA відіграє головну роль, якщо ви вирішите його використовувати.

Функції Semrush SEO Writing Assistant

#1. Читабельність

Автор зображення: Semrush

Функція читабельності оцінює вміст за 10-бальною шкалою. 10 означає дуже легкий, а 1 означає, що вміст важко читати. Ця підфункція відповідає формулі розрахунку оцінки легкості читання Флеша.

Ця підфункція також надає наступну інформацію:

 • Поточна кількість слів і відповідна кількість слів
 • Проблеми з вмістом Назва
 • Забагато складних слів
 • Важко читаються речення
 • Довгі абзаци

#2. SEO

Автор зображення: Semrush

Функція SEO забезпечує цілісний аналіз вмісту для цілей SEO. Він охоплює такі фактори, пов’язані з SEO, як використання цільових ключових слів, рекомендовані ключові слова, проблеми з посиланнями та атрибути Alt.

#3. Тон голосу

Автор зображення: Semrush

Алгоритм інструменту аналізує різні аспекти вашого вмісту, як-от темп, вибір слів, порядок певних слів, ритм тощо, щоб створити оцінку «Тон голосу» для ваших блогів, статей і маркетингових копій. Шкала цієї оцінки має три бали: випадковий, нейтральний і формальний.

#4. Оригінальність змісту

Автор зображення: Semrush

Це просто перевірка на плагіат на основі штучного інтелекту за допомогою онлайн-ресурсів. Перевірка оригінальності показує загальну кількість скопійованих слів, відсоток плагіату та джерело скопійованого вмісту.

#5. Загальний рахунок

Інструмент SWA використовує індивідуальні показники читабельності, пошукової оптимізації, оригінальності та тону голосу, щоб створити загальну оцінку вашого вмісту. Це за 10-бальною шкалою, де 1 означає найнижчу оцінку, а 10 — найвищу оцінку.

#6. Перефразувальник

Автор зображення: Semrush

  Як назавжди видалити свою адресу Gmail

AI Rephraser of Semrush SEO Writing Assistant може виконувати чотири завдання з наданого вами тексту. Наприклад, ви можете перефразувати, узагальнити, спростити або розширити вихідний вміст, щоб створити унікальний вміст. Це дуже допоможе вам у створенні зворотних посилань для статей і цільових сторінок вашої веб-сторінки.

#7. Рекомендації

Ви можете вказати ключові слова, які хочете охопити в інструменті SWA, і він надасть вам рекомендації щодо нового вмісту. Базовий алгоритм цього інструменту аналізує вміст, ключове слово, місцеположення та пристрій ваших конкурентів, щоб створити пропозиції.

Плагіни Semrush SEO Writing Assistant

Інструмент пропонує інтеграцію або підтримку плагінів для таких бізнес-програм:

#1. Плагін WordPress

Автор зображення: Semrush

Плагін WordPress для інструмента Semrush SWA можна знайти в бібліотеці плагінів WordPress. Щойно ви додасте плагін до своєї CMS WordPress, ви зможете викликати цей інструмент із розділу «Встановлені плагіни». Перш ніж аналізувати вміст, переконайтеся, що ви ввійшли у свій обліковий запис Semrush. Тепер просто натисніть Connect SEO Content Template, щоб проаналізувати наявний або новий вміст.

#2. Надбудова MS Word

Автор зображення: Semrush

Якщо ви створюєте й оптимізуєте вміст за допомогою MS Word, ви можете додати інструмент Semrush SWA з розділу «Отримати надбудови» Word або з Microsoft Appsource. Коли ви додасте будь-який із цих інструментів, ви побачите піктограму «Показати SWA» на вкладці «Домашня сторінка» програми Word. Натисніть цей значок «Показати SWA», щоб побачити панель інструментів SWA у правій частині документа.

#3. Надбудова Google Docs

Автор зображення: Semrush

Надбудова схожа на надбудову Word. Єдина відмінність полягає в тому, що ви повинні отримати його з Google Docs із Google Workplace Marketplace. Після встановлення ви знайдете його на вкладці Розширення Документів Google.

Як використовувати Semrush SEO Writing Assistant

Ось як ви можете розпочати роботу з інструментом Semrush SWA:

 • Увійдіть у свій обліковий запис Semrush.
 • Виберіть Content Marketing на панелі навігації зліва.
 • Виберіть інструмент SEO Writing Assistant.
 • Тепер просто натисніть «Аналізувати мій текст».
 • Тепер ви повинні побачити інтерфейс редактора вмісту Semrush разом із панеллю з правого боку для аналізу вмісту та різних показників.
 • Вставте будь-який вміст у редактор вмісту Semrush.
 • На бічній панелі під розділом «Ключові слова» введіть цільові ключові слова для тексту.
 • Тепер натисніть Отримати рекомендації.
 • Це воно! Ви побачите докладний аналіз читабельності, пошукової оптимізації, тону голосу й оригінальності, а також діаграму-павук.

Переваги Semrush SEO Writing Assistant

Існує багато переваг Semrush SWA, і вони описані тут:

 • Інструмент автоматизує робочий процес для перевірки якості вмісту, аналізуючи його потенціал для пошукової оптимізації, читабельність, оригінальність тощо.
 • Ви можете оптимізувати та організувати процес виробництва вмісту, установивши стандартну загальну оцінку, яку мають отримати творці вмісту та оцінити за допомогою інструменту SWA. Зрештою, ваш бренд або веб-сайт завжди створюватиме та публікуватиме вміст, який відповідає маркетинговому режиму та іміджу бренду.
 • Інструмент SWA допомагає створювати дружній до SEO вміст, який складається зі стратегічно розміщених семантичних ключових слів, пропозицій щодо оптимізації вмісту, показує статистику ключових слів тощо.
 • Фрілансери та власники малого бізнесу, які самі створюють контент, можуть використовувати цей інструмент для покращення якості вмісту.
 • Як клієнт, ви можете швидко перевірити потенціал SEO та якість вмісту, проаналізувавши його за допомогою інструменту SWA.
 • Якщо ви бачите, що ваш вміст не такий читабельний, як мав би бути, ви можете скористатися інструментом Semrush SWA, щоб проаналізувати поточну читабельність, побачити недоліки та усунути їх, щоб створити надзвичайно привабливий і читабельний вміст.
  Виправте ERR_CONNECTION_RESET у Chrome

Чи справді вартий помічник із написання Semrush SEO?

Інструмент SWA від Semrush гідний, оскільки він пропонує функції, які ви можете не знайти в одному інструменті. Вам потрібно буде використовувати кілька інструментів для аналізу вмісту та зіставлення даних в одному місці, щоб створити оцінку вмісту.

Натомість Semrush SEO Writing Assistant виконує аналіз читабельності, перевірку на плагіат, аналіз тону вмісту, потенціал SEO та багато іншого з однієї хмарної програми.

Крім того, інструмент не має кривої навчання. Будь-хто, хто працює або займається бізнесом у сфері контент-маркетингу та видавничої справи, може почати використовувати цей інструмент, не проходячи жодного тривалого навчання.

Крім того, вам не потрібно нічого додатково платити за використання інструменту. Він є частиною всієї передплати Semrush.

Висновок

У двох словах, інструмент Semrush SEO Writing Assistant — це стандартний інструмент SEO для аналізу якості вмісту з метою його покращення перед публікацією.

Він пропонує зручний інтерфейс для аналізу вмісту. Його обґрунтування загальної оцінки також просте та легко зрозуміле для працівників галузі. Це має бути вашим першим вибором для помічника з написання SEO, якщо вам потрібен автоматичний і спрощений спосіб аналізу вмісту.

Ви також можете прочитати про інші функції Semrush, зокрема Semrush Keyword Magic Tool.