Як оплатити бензин, не виходячи з автомобіля

| | 0 Comments| 2:51 PM
Categories:

Старі часи вкладення кредитної картки в бензонасос повільно минають. Хоча це все ще є варіантом, багато місць підтримують оплату дотиком за допомогою телефонів. Однак є ще новіша функція, яка дозволяє оплачувати з автомобіля.

Платежі з використанням NFC все ще є відносно новим для АЗС, але цей метод вже перевершено. Зростаюча кількість місць фактично підтримують вашу здатність платити за допомогою програми, не виходячи з автомобіля. Ви просто вводите номер свого насоса, і ви готові почати відкачування.

Для цього можна використовувати кілька різних програм. Мережі АЗС, які підтримують цю функцію, мають власні програми. Однак Google Pay, який доступний для iPhone і Android, об’єднує кілька з них в один інтерфейс. Ми покажемо вам, як користуватися цією функцією.

Google Pay

Додаток Google Pay призначений не лише для мобільних платежів. Його можна використовувати, щоб замовляти їжу, розділяти рахунки з друзями, відстежувати свої звички витрачати гроші та багато іншого. Одним з таких «більше» є оплата за газ.

  Як налаштувати Chromecast на вашому iPhone

Відкрийте програму Google Pay на своєму iPhone або Android пристрій. На головній вкладці «Оплата» прокрутіть униз і виберіть «Отримати газ».

Далі виберіть одну з АЗС-учасниць. Ви можете торкнутися значка маршрутів, щоб запустити Карти Google і перейти до місця розташування. Однак якщо ви вже на АЗС, вона буде автоматично виявлена ​​та відкрита.

Коли ви будете на АЗС, вас попросять вибрати номер насоса. Прокручуйте цифри, поки не виберете свою помпу, а потім натисніть «Продовжити».

Сторінка підтвердження попросить вас підтвердити номер насоса та натиснути «Продовжити до оплати».

Далі вам потрібно буде розблокувати Google Pay за допомогою пароля, PIN-коду, відбитка пальця або іншим способом блокування екрана.

Тепер ви можете вибрати спосіб оплати, який буде одним із методів, які ви вже додали в програму Google Pay. Торкніться «Продовжити» після того, як ви зробили свій вибір.

  Як користуватися додатками Side-by-Side (Split View) на iPad

На «активацію» насоса знадобиться кілька секунд. Після цього на екрані з’явиться повідомлення, що ваш насос готовий. Тепер ви можете вийти зі свого автомобіля, вибрати марку палива та почати закачування.

Після того, як ви закінчите накачування, з’явиться сповіщення про те, скільки ви щойно витратили. Трансакція також з’явиться в розділі «Останні дії» на вкладці «Статистика».

Ось і все!

Додатки для АЗС

BP, Chevron, Exxon Mobile, Shell

Якщо ваша місцева АЗС не відображається в Google Pay або ви просто не хочете користуватися послугами Google, на багатьох автозаправних станціях є власні програми для тієї ж мети.

Процес використання цих додатків для АЗС від перших виробників буде дуже схожим. Вам потрібно буде створити обліковий запис і вказати спосіб оплати, наприклад кредитну картку. Коли ви прибудете на АЗС, програма попросить вас ввести номер насоса, на якому ви перебуваєте.

  Помилка проксі Netflix – як обійти та розблокувати Netflix

Ось кілька найпопулярніших мереж АЗС у США, які підтримують оплату через додаток:

АТ (Android, iPhone)
шеврон (Android, iPhone, iPad)
Exxon Mobile (Android, iPhone)
оболонка (Android, iPhone)

Платити за газ ніколи не було простіше. Часи возитися з гаманцем чи прослуховуванням телефону закінчилися. Якщо ви хочете заощадити час або обмежити точки дотику, це чудова функція, щоб почати використовувати. Перевірте, чи підтримуються ваші часті зупинки газу!