Як оновлювати моди «Sims 4».

Electronic Arts часто випускає оновлення та виправлення для The Sims 4. Коли це трапляється, у людей можуть виникати збої під час гри. Однак найчастіше винуватцями пошкодження гри є модифікації. На щастя, є кілька запобіжних заходів, які ви можете вжити, щоб ваша гра працювала безперебійно.

Команда Sims 4 справді чудово інформує людей про оновлення. Якщо ви стежите за @TheSims на Twitter, компанія ділиться детальною інформацією після кожного оновлення виправлення. Веб-сайт The Sims 4 також присвячує цілу сторінку кожному випущеному патчу.

Іноді компанія також випускає нотатки про виправлення після нового розширення, щоб уточнити деталі нового пакета. Однак більшість часу вони спрямовані на виправлення помилок та інші ненавмисні проблеми.

Коли EA випустить оновлення виправлення для The Sims 4, ви повинні його встановити. У Windows Origin автоматично встановлює оновлення за замовчуванням. Він сповіщає вас про те, що гру потрібно оновити, і ви повинні закрити гру, щоб оновлення можна було завантажити. Після того, як Origin встановить оновлення і ви перезапустите гру, клієнт повідомить вам, що всі моди вимкнено.

Однак перед цим ви можете зробити кілька кроків, щоб підготуватися до оновлення Sims 4.

Як підготуватися до оновлення виправлення

Є кілька речей, які ви можете зробити, перш ніж навіть інсталювати оновлення, щоб запобігти майбутнім збоям або перервам гри.

Вимкніть автоматичне оновлення

Якщо Origin налаштовано на автоматичне оновлення The Sims 4, а у вас встановлені моди, велика ймовірність того, що можуть виникнути деякі помилки. Навіть якщо ви перебуваєте в грі, Origin повідомить вас про випущене оновлення.

Якщо ви граєте в The Sims 4 і не хочете вимикати гру для оновлення, не проблема! Якщо ви вимкнули автоматичні оновлення, ви зможете завантажити оновлення пізніше. Це також дає можливість підготувати свої файли.

  Чому деякі клавіатури мають кілька символів на деяких клавішах?

Для цього виберіть «Origin» у верхньому лівому куті клієнта Origin, а потім виберіть «Параметри програми». У меню «Програма» вимкніть «Автоматичні оновлення гри». Зелений повзунок зміниться на сірий, щоб вказати, що автоматичні оновлення вимкнено.

Створіть резервну копію ваших файлів «Sims 4».

Багато геймерів використовують зовнішні жорсткі диски для резервного копіювання своїх ігор. Копіювання папки з відеоіграми на зовнішній жорсткий диск завжди є найбезпечнішим вибором. Якщо ваш основний комп’ютер дає збій, і ви ніколи не зберігали резервні копії ніде, ймовірно, ваші файли буде втрачено назавжди. Зовнішній жорсткий диск вирішує цю проблему.

Рекомендується створювати резервні копії файлів перед кожним виправленням і принаймні двічі на місяць на випадок, якщо жорсткий диск вашого комп’ютера виходить з ладу.

Для цієї вправи спрацює просто копіювання папки Sims 4 на робочий стіл. Нам не потрібно виконувати справжнє резервне копіювання, тому ми просто тимчасово перемістимо копію вбік.

У Windows 10 стандартним розташуванням для The Sims 4 є C:Electronic ArtsThe Sims 4Mods. Перейдіть до папки Mods, а потім натисніть і перетягніть папку на робочий стіл. EA завжди вимикає спеціальний вміст для кожного оновлення виправлення, але все одно виконайте цей крок як додатковий захід.

Залежно від того, наскільки велика ваша папка Sims 4, це може зайняти деякий час.

Оновлення «The Sims 4» у Origin

Настав час завантажити та встановити оновлення. Після того, як ви перемістили папку модів на робочий стіл, перейдіть до програми Origin, клацніть правою кнопкою миші The Sims 4, а потім виберіть «Оновити».

Що робити після оновлення патча

Після встановлення виправлення рекомендуємо запускати The Sims 4 з вимкненими модами. Зачекайте, поки після цього кроку не буде переміщено папку «Mods» з робочого столу назад у папку Sims 4.

Запустіть The Sims 4. Коли клієнт The Sims 4 повідомить вас, що користувацький вміст вимкнено, натисніть «ОК»; Ми знову ввімкнемо це пізніше.

The Sims 4

Пограйте з різними функціями гри, щоб переконатися, що все працює правильно, а потім закрийте гру без збереження.

Важливо: якщо ви збережете гру, перш ніж перемістити папку Mods назад, деякий вміст може бути видалено зі збереженої гри. Пізніше, після того як ви перемістите папку Mods назад у папку The Sims 4, домогосподарства можуть бути зламаними або завантажуватися неправильно. У деяких Сімів також може бути відсутній власний вміст, як-от волосся та одяг. Якщо це станеться, вам, можливо, доведеться окремо завантажувати в кожну сім’ю Sims, у якій відсутній вміст.

  Як змусити Cortana використовувати пошук Google у Chrome і Firefox

Будинок із зображенням чоловічого персонажа, який тримає в собі маленького хлопчика

Екран «Створити сима» не завантажуватиме автоматично те, що були одягнені на ваших Сімів раніше, а також не завантажуватиме відсутні предмети з партії. Щоб виправити пошкоджені домогосподарства, запустіть збережену гру, а потім виберіть «Управління домогосподарствами» у верхньому правому куті світового меню.

Клацніть домогосподарство, яке потрібно відредагувати, а потім клацніть піктограму олівця (з’явиться «Редагувати, додати або видалити Сімів із домогосподарства в Створити Сіма».) Вам потрібно буде переодягти всіх своїх зламаних Сімів. Ви можете замінити або повторно використати користувацький вміст, якого не було під час перезавантаження гри.

Ви можете уникнути цього взагалі, якщо ви закриєте клієнт без збереження під час тестування нового виправлення.

Папка Sims 4 автоматично створює нову папку «Mods» після закриття гри. Файл «Resource.cfg» буде єдиним у цій папці. Ви повинні видалити цю повторно створену папку, перш ніж перемістити оригінальну папку «Mods» зі свого робочого столу назад у папку Sims 4.

Як оновити моди

Більшість великих модів, наприклад Командний центр MC створені Deaderpool, вимагають оновлення файлів, які необхідно завантажувати після кожного оновлення виправлення EA. Якщо ви в сценарії присвячений Дискорд канал, оголошення робляться з кожним випуском, і вони спрямовують вас до останнього завантаженого файлу.

Що стосується інших модів, більшість творців оголошують оновлення на своїх веб-сайтах або в соціальних мережах. У деяких випадках ви також можете знову відвідати сторінку моду, щоб побачити, чи випустив творець оновлену версію. Однак це може бути особливо неприємно, якщо ви не можете згадати, де ви спочатку знайшли мод.

Однак більшість модів мають зображення творця для попереднього перегляду в грі. Більшість творців також включать свої імена у файл .package, який ви знайдете у своїй папці Mods. Якщо в клієнті The Sims 4 немає вказівок на те, хто є творцем, вам, можливо, доведеться відмовитися і видалити мод.

  Як керувати збереженими паролями в Chrome

Якщо ви знайдете спеціальний вміст в Інтернеті, ви можете зробити кілька кроків. Завантажені сторінки моду завжди містять ім’я творця та (зазвичай) контактну інформацію. Зазвичай ви можете надіслати повідомлення розробнику та запитати про останні оновлення — просто не забудьте вказати номер версії гри та скріншоти помилок, з якими ви стикаєтесь.

Ви знайдете номер версії в нижньому лівому куті «Головного меню» або в папці «The Sims 4» (просто знайдіть текстовий файл «Версія гри»).

Автор MC Command Center, Deaderpool, також підтримує канал «Новини модів» у Discord, який інформуватиме вас про багато оновлень модів. Звичайно, це не охопить кожен мод, але це гарне місце для початку, якщо ви шукаєте оновлення зламаного вмісту.

Спільнота також дуже корисна — ви можете використовувати канал MCCC Discord, щоб задати будь-які запитання, пов’язані з модами.

Якщо ви зіткнетеся з модом, який більше не працює, і шукаєте альтернативи, канал Deaderpool може порекомендувати пов’язані моди, які обслуговуються більш активно.

Спочатку це може здатися складним. Але головне пам’ятати, що завжди створюйте резервну копію папки з грою десь, окрім основного диска. В ідеалі він повинен бути розташований десь поза вашим основним комп’ютером, як-от зовнішній жорсткий диск, USB-пристрій або онлайн-сервіс файлів, наприклад Dropbox. Краще бути готовим, якщо щось піде не так.