Як оновити Google Chrome

| | 0 Comments| 5:08 PM
Categories:

Google оновлює Chrome основними новими версіями кожні шість тижнів і виправляє виправлення безпеки частіше. Зазвичай Chrome автоматично завантажує оновлення, але не перезапускається автоматично для їх встановлення. Ось як негайно перевірити наявність оновлень і встановити їх.

Як оновити Google Chrome

Поки Google Chrome завантажує та готує оновлення у фоновому режимі, вам все одно потрібно перезавантажити веб-переглядач, щоб виконати встановлення. Оскільки деякі люди залишають Chrome відкритим днями, а можливо, навіть тижнями, оновлення може простоювати в очікуванні на встановлення, що наражає ваш комп’ютер під загрозу.

У Chrome натисніть меню (три крапки) > Довідка > Про Google Chrome. Ви також можете ввести chrome://settings/help у поле розташування Chrome і натиснути Enter.

  Як вставити маркери в електронну таблицю Excel

Chrome перевірить наявність оновлень і негайно завантажить їх, щойно ви відкриєте сторінку Про Google Chrome.

Якщо Chrome уже завантажено та очікує встановлення оновлення, значок меню зміниться на стрілку вгору та набуде одного з трьох кольорів, залежно від того, скільки часу доступне оновлення:

Зелений: оновлення доступне протягом двох днів
Помаранчевий: оновлення доступне протягом чотирьох днів
Червоний: оновлення доступне протягом семи днів

Після встановлення оновлення — або якщо воно чекає кілька днів — натисніть «Перезапустити», щоб завершити процес оновлення.

Попередження: не забудьте зберегти все, над чим працюєте. Chrome знову відкриває вкладки, які були відкриті до перезапуску, але не зберігає жодних даних, що містяться в них.

  Що таке F-Stop у фотографії?

Якщо ви хочете почекати, щоб перезапустити Chrome і завершити роботу, яку ви робите, просто закрийте вкладку. Chrome встановить оновлення наступного разу, коли ви його закриєте та знову відкриєте.

Коли ви перезапустите Chrome, і оновлення нарешті завершиться встановлення, поверніться до chrome://settings/help і переконайтеся, що ви використовуєте останню версію Chrome. Якщо ви вже встановили останні оновлення, Chrome відобразить повідомлення «Google Chrome оновлено».