Як оновити Apple TV

З великою кількістю доступних програм, високою продуктивністю та широкою інтеграцією з пристроями iOS, Apple TV є просто найкращим потоковим пристроєм для користувачів Apple. Щоб підтримувати максимальну продуктивність приставки Apple і користуватися найновішими функціями, ви захочете бути в курсі оновлень програмного забезпечення.

Ми покажемо вам, як легко підтримувати Apple TV в актуальному стані.

Чому варто оновити Apple TV

Автор зображення: Яблуко

Як і у випадку з нашими телефонами, планшетами та комп’ютерами, стежити за оновленнями програмного забезпечення є важливим для забезпечення оптимальної продуктивності та безпеки. Подібним чином перевірка оновлень зазвичай є першим кроком під час усунення будь-яких проблем, які виникають.

Звичайно, ви також захочете перевірити наявність оновлень, щоб отримати найновіші функції tvOS.

Деякі оновлення вводять налаштування, які покращують ваші враження від перегляду. Наприклад, tvOS 14 дозволила використовувати iPhone для калібрування кольорів Apple TV, а попередній випуск дозволив користувачам зробити HomePod динаміком за замовчуванням для Apple TV.

Як оновити Apple TV

Перевірити наявність оновлень на Apple TV швидко й легко — все, що вам потрібно, — це пульт Siri Remote. Загубили пульт? Не хвилюйтеся — є багато доступних альтернатив Siri Remote, які можна використовувати для керування Apple TV.

  • Натисніть піктограму налаштувань за допомогою Siri Remote.
  • Прокрутіть вниз і натисніть «Система».
  • Натисніть Оновлення програмного забезпечення.
  • Натисніть Оновити програмне забезпечення.
  • Натисніть «Завантажити та встановити», щоб негайно застосувати останнє доступне оновлення програмного забезпечення, або натисніть «Оновити пізніше», щоб воно встановилося автоматично, коли воно не використовується.
  • Це воно. Після завантаження останньої версії програмного забезпечення ваш Apple TV автоматично перезавантажиться та почне інсталяцію. Будьте обережні, щоб не відключати Apple TV від джерела живлення під час оновлення, оскільки це може спричинити збій процесу або навіть пошкодити приставку.

    Оновлюйте свій Apple TV лише кількома кліками

    За допомогою лише кількох клацань Siri Remote ви можете переконатися, що ваш Apple TV завжди має найновіші функції, виправлення безпеки та найкращу продуктивність. Для ще більшої оптимізації роботи обов’язково ввімкніть автоматичне оновлення для своїх програм, яке також можна знайти в програмі «Налаштування» на Apple TV.