Як оновити Apple AirPods

Як і з iPhone, Apple виштовхує оновлення прошивки на ваші AirPods (першого і другого покоління) і AirPods Pro. Процес оновлення відбувається за лаштунками автоматично, але ви можете вручну перевірити, яку версію мікропрограми ви використовуєте. Ось як.

Як оновити Apple AirPods і AirPods Pro

Перш ніж ми перейдемо до перевірки версії мікропрограми ваших AirPods, давайте на секунду обговоримо, що потрібно, перш ніж ваші навушники Apple оновляться самостійно. По-перше, ваші AirPods повинні бути в зарядному футлярі. По-друге, зарядний кейс потрібно підключити до живлення. Це можна зробити за допомогою кабелю Lightning, що входить в комплект, або за допомогою зарядного пристрою Qi (за наявності).

  Як створити резервну копію та відновити дані збереження PS4

Нарешті, ваші AirPods повинні бути поруч із вашим iPhone або iPad, підключеним до пари. Поки ваш телефон або планшет підключено до Інтернету, він перенесе та встановить будь-які оновлення мікропрограми на ваші навушники.

Як знайти версію мікропрограми

Щоб перевірити версію мікропрограми AirPods, спочатку потрібно підключити їх до iPhone або iPad. Ви можете зробити це, просто піднявши кришку футляра для зарядки. Але оскільки ви не захочете тримати верхню частину відкритою протягом усього процесу, ми рекомендуємо вийняти бутон і покласти його у вухо.

Коли ваші AirPods підключені в пару до телефону або планшета, відкрийте програму «Налаштування» на своєму iPhone або iPad. Використовуйте вбудовану функцію Spotlight Search від Apple, щоб знайти програму, якщо ви не можете знайти її на головному екрані.

  Завантажити: спробуйте новий браузер Microsoft Edge на основі Chromium сьогодні

Далі прокрутіть список вниз і торкніться опції «Загальні».

У наступному підменю виберіть кнопку «Про програму».

Поки ваші AirPods або AirPods Pro підключені до вашого пристрою, ви повинні бачити їх у списку як опцію. Виберіть його зі списку.

У цьому меню можна знайти всю ідентифікаційну інформацію своїх AirPods, наприклад, його серійний номер. Біля кнопки списку знаходиться ваша поточна версія мікропрограми. Вам потрібно буде перевірити в Інтернеті, яка є остання версія, оскільки Apple наразі не надає цю інформацію.