techukraine.net Windows Як оновити іконки закладок у Edge на Windows 10

Як оновити іконки закладок у Edge на Windows 10

Categories:

Microsoft Edge не схожий на інші браузери. Це програма UWP, яка працює зі звичайними елементами, такими як закладки, зовсім інакше, ніж інші звичайні настільні браузери. Як наслідок, користувачі не можуть взаємодіяти з його даними та файлами так, як у Chrome і Firefox. Edge іноді не завантажує або не показує правильний фавікон для закладки. Ось як ви можете оновити значки закладок у Edge.

Закладка Favicons в Edge

Щоб виправити закладки в Edge, вам потрібно завантажити та встановити програму під назвою Керуйте уподобаннями Edge. Ця програма дає вам контроль над вибраним у Edge, який сам браузер не дозволяє. Після встановлення програми відкрийте її та виберіть усі вибрані/закладки, які мають неправильні або відсутні значки.

  Що таке «Windows Feature Experience Pack» у Windows 10?

Вибравши їх усі, перейдіть до «Редагувати»> «Оновити».

Якщо вам потрібно оновити/завантажити піктограму для окремого вибраного/закладки, виберіть лише цей у програмі, клацніть правою кнопкою миші та виберіть Оновити значок у контекстному меню.

На жаль, оскільки це Edge, іконка фавіка може не оновитися, що означає, що вам потрібно буде налаштувати її вручну. Додаток також дозволяє вам це зробити, хоча, зрозуміло, це займе набагато більше часу, оскільки вам потрібно завантажити іконку, а потім встановити її для кожного вибраного/закладки.

Щоб вручну встановити значок для вибраного/закладки в Edge, спочатку завантажте його. Це має бути невеликий файл PNG. Відкрийте Manage Edge Favorites і клацніть правою кнопкою миші вибране/закладку, для якої потрібно встановити значок. У контекстному меню виберіть опцію «Встановити піктограму», а потім знайдіть і виберіть зображення, яке хочете використовувати. Після вибору перейдіть до Файл>Зберегти зміни.

  Як змінити своє ім’я на екрані входу в Windows 10

Ви побачите, що ця програма виконує досить багато речей, і якщо ви використовуєте Edge, ви, ймовірно, скористаєтеся цією програмою, щоб зробити свої вибрані/закладки більш керованими. Ось чому ми повинні попередити вас, які зміни ви вносите першими, а які — після ручного налаштування значків для вибраного/закладок.

Якщо після ручного налаштування піктограм ви вирішите знову спробувати функцію автоматичного отримання, ваші налаштування вручну можуть бути скинуті. Аналогічно, якщо ви імпортуєте закладки після внесення до них змін вручну, імпортовані закладки можуть замінити або змінити наявні.

Microsoft намагається зробити програми UWP основним типом додатків, які працюють у Windows, але наразі вони занадто обмежені, щоб стати більш популярними.

  Як приховати програми зі списку видалення в Windows 10

Якщо хочете, ви можете вручну встановити значки для закладок у Chrome.