Як оновити настільний додаток Telegram Linux

Ви в захваті від останніх функцій Telegram Desktop, але ваш клієнт Linux застарів? Вам потрібно знати, як оновити Telegram до останньої та найкращої версії на вашому ПК з Linux, але ви не можете зрозуміти це? Ми можемо допомогти! Слідкуйте за тим, як ми розглянемо, як оновити Telegram на Linux!

  оновити додаток Telegram для Linux

Інструкції щодо оновлення Ubuntu

Щоб оновити настільну програму Telegram на Ubuntu, вам потрібно буде скористатися командою apt update. Відкрийте вікно терміналу, натиснувши Ctrl + Alt + T на робочому столі, або знайдіть «Термінал» у меню програми та відкрийте його таким чином.

Відкривши вікно терміналу, скористайтеся командою apt update, щоб оновити джерела програмного забезпечення Ubuntu (і перевірити наявність оновлень). Ця команда повинна виконуватися швидко, і вона повідомить вам, коли доступні оновлення.

sudo apt update

Коли команда apt update буде завершена, запустіть команду apt upgrade. Він встановить усі ваші оновлення, включаючи оновлення для робочого столу Telegram. Зверніть увагу, що перед оновленням вам слід закрити Telegram.

sudo apt upgrade

Після встановлення оновлень перезапустіть Telegram, і ваш ПК з Ubuntu отримає найновіші функції. Якщо Telegram не вдалося оновити, подумайте про перевстановлення його за допомогою команди нижче.

sudo apt install telegram-desktop --reinstall

Інструкції щодо оновлення Debian

Debian Linux дійсно має Telegram Desktop у своїх джерелах програмного забезпечення, але погана новина полягає в тому, що він дуже застарів. Якщо вам потрібна новіша версія, видаліть версію Telegram для Debian Linux. Потім дотримуйтесь інструкцій Flatpak.

  Як організувати своє сімейне дерево на Linux за допомогою Gramps

Інструкції з оновлення Arch Linux

Якщо ви використовуєте Arch Linux, ймовірно, у вас уже встановлено останню інсталяцію Telegram. Однак, якщо ви новачок у Arch і не знаєте, як оновити, ось що робити.

Спочатку відкрийте вікно терміналу на робочому столі Arch Linux, натиснувши Ctrl + Alt + T на клавіатурі або знайшовши «Термінал» у меню програми. Відкривши його, скористайтеся командою pacman -Syyu.

Команда pacman -Syyu перевірить наявність оновлень, оновить джерела пакетів і оновить вашу систему одночасно. Arch Linux часто оновлюється, тому ви Травень отримайте багато пакетів разом з оновленнями Telegram.

sudo pacman -Syyuu

Якщо ви не бачите оновлень Telegram, ви Травень необхідно повторно встановити програму. Щоб зробити це в Arch Linux, виконайте наступну команду.

sudo pacman -S telegram-desktop

Інструкції щодо оновлення Fedora

Fedora Linux завжди отримує оновлення відразу, тому Telegram завжди має бути в актуальному стані. Однак, якщо вам потрібні нові функції Telegram Desktop і ви не оновлювали Fedora протягом тривалого часу, вам доведеться оновити.

  Як встановити Linux

Щоб оновити Fedora, почніть із запуску вікна терміналу на робочому столі Linux. Ви можете зробити це, натиснувши Ctrl + Alt + T на клавіатурі або знайшовши «Термінал» у меню програми.

Коли вікно терміналу відкриється, скористайтеся командою оновлення dnf, щоб оновити джерела програмного забезпечення Fedora та встановити останні виправлення та оновлення. Запам’ятати; це Травень займе трохи часу, оскільки Dnf може бути повільним.

sudo dnf update 

Не бачите оновлень Telegram у Fedora? ти Травень не встановлено Telegram. Щоб виправити це, ви можете повторно встановити його за допомогою:

sudo dnf install telegram-desktop

Інструкції щодо оновлення OpenSUSE

OpenSUSE має відносно нові оновлення програми Telegram Desktop. У результаті ви, ймовірно, вже налаштували найновіші функції Telegram. Тим не менш, якщо ви не оновлювали свою систему деякий час і вам потрібно її оновити, ось як це зробити.

  5 популярних ігор Windows, які працюють на Linux

Спочатку відкрийте вікно терміналу на робочому столі OpenSUSE. Ви можете відкрити його, натиснувши Ctrl + Alt + T на клавіатурі або знайшовши «Термінал» у меню програми. Відкривши вікно терміналу, скористайтеся командою zypper update, щоб встановити всі доступні для системи оновлення.

sudo zypper update

Після встановлення оновлень у Telegram повинні бути найновіші функції. Якщо з якихось причин у вас немає Telegram Desktop у вашій системі OpenSUSE Linux, ви можете скористатися командою zypper install, наведеною нижче, щоб повторно встановити його.

sudo zypper install telegram-desktop

Інструкції щодо оновлення Flatpak

Додаток Telegram Desktop поставляється в магазині додатків Flathub, що робить його доступним для легкого встановлення практично будь-якому користувачу Linux, який має доступ до Flatpak. Якщо ви давно не оновлювали свій Flatpak і упускаєте нові функції Telegram, ось що потрібно зробити.

Спочатку відкрийте вікно терміналу на робочому столі Linux, натиснувши Ctrl + Alt + T або знайшовши «Термінал» у меню програми. Потім скористайтеся командою оновлення Flatpak, щоб оновити Flatpak та встановити останні оновлення.

sudo flatpak update