Як оновити мікропрограму Philips Hue

Categories:

Ваші лампочки, мости та перемикачі Philips Hue працюють із мікропрограмою, яку ви можете оновити. Зараз це особливо критично, т.к вразливість може дозволити встановити шкідливе програмне забезпечення на мосту Philips Hue. Ось як перевірити та встановити оновлення Hue.

Оновлення встановлюються через додаток Hue для iPhone, iPad або Android. Вони можуть бути встановлені автоматично, тому вам ніколи не доведеться думати про це, і ми рекомендуємо ввімкнути автоматичне оновлення, якщо ви ще цього не зробили. Оновлення, яке усуває діру в безпеці, було випущено в середині січня 2020 року, тому є велика ймовірність, що воно вже встановлено на вашому обладнанні.

Як перевірити та встановити оновлення Hue

Щоб перевірити наявність оновлень, відкрийте програму Hue на Android, iPhone або iPad.

Торкніться значка «Налаштування» внизу екрана. Прокрутіть вниз і торкніться «Оновлення програмного забезпечення» в нижній частині списку.

Ви побачите повідомлення «Перевірка оновлення», коли програма перевірить наявність оновлень на ваших пристроях. Це може зайняти кілька хвилин.

Коли це буде зроблено, ви побачите список підключених пристроїв, включаючи мости, лампочки та вимикачі. Якщо програма каже «Оновлення недоступні», у вас уже є всі останні оновлення.

Якщо програма каже, що оновлення доступні, знайдіть у списку пристрій, який потребує оновлення. Поруч із ним не буде зеленої галочки. Торкніться назви пристрою, а потім натисніть кнопку «Оновити». Програма Hue завантажить оновлення та встановить його на вашому пристрої. Під час процесу ваша лампочка може блимати.

  Коли навушники та навушники можуть пошкодити ваш слух?

Як увімкнути автоматичне оновлення відтінку

Ми рекомендуємо ввімкнути автоматичні оновлення, щоб вам більше ніколи не доводилося турбуватися про це. Це особливо актуально зараз, коли ми бачимо оновлення безпеки для програмного забезпечення Hue, а не лише виправлення помилок та оновлення функцій.

Торкніться опції «Автоматичне оновлення» на екрані оновлення програмного забезпечення, щоб знайти ці параметри.,

Переконайтеся, що тут увімкнено параметр Автоматичне оновлення.

Ви також можете вибрати час доби, коли Hue встановлюватиме оновлення. Під час цього процесу ваші індикатори можуть блимати, тому виберіть час, коли це вас не дратуватиме. Ви, мабуть, не хочете, щоб світло у вашій спальні оновлювалося (і блимало), поки ви спите.

  Як перерахувати всі програми на Mac