Як оновити мікропрограму AirPods

| | 0 Comments| 7:10 AM
Categories:

AirPods від Apple є одним з найпопулярніших аксесуарів компанії, і вони досить чудові. Як і всі сучасні бездротові навушники, вони мають мікропрограму, яку іноді потрібно оновлювати для оптимальної продуктивності. Ось як оновити мікропрограму на ваших AirPods.

Без екрана, про який можна говорити, можна легко забути, що бездротові навушники часто потребують оновлення мікропрограми, щоб переконатися, що hey працюють так добре, як це можливо. Іноді оновлення навіть виправляють помилки, про які повідомлялося. Якщо ваші AirPods працюють неправильно, завжди корисно перевірити, чи доступні оновлення програмного забезпечення.

Коли AirPods автоматично оновлюється

На щастя, AirPods зазвичай оновлюють своє мікропрограмне забезпечення — тип програмного забезпечення, який працює на самих AirPods — самостійно. Доки виконано кілька передумов, вам ніколи не доведеться змушувати AirPods оновлюватися вручну. Цими передумовами є:

  Як перемістити файли гри на інший Xbox One

Ваші AirPods знаходяться в зарядному футлярі.
Зарядний чохол підключається до розетки або розміщується на зарядному пристрої Qi, якщо використовується футляр для бездротової зарядки.
AirPods знаходяться в межах досяжності пристрою, до якого вони були підключені раніше. Цей пристрій також повинен мати підключення до Інтернету.

Це все, що потрібно, щоб переконатися, що ваші AirPods автоматично подбають про будь-які оновлення мікропрограми. Цілком імовірно, що це станеться без того, щоб ви усвідомлювали, наприклад, коли ви заряджаєте свої AirPods.

Однак іноді ви можете запустити оновлення вручну. Спочатку давайте перевіримо, яка версія програмного забезпечення на AirPods зараз працює.

  Що таке Google Meet і як його використовувати безкоштовно?

Як перевірити, яке мікропрограмне забезпечення працює на ваших AirPods

З навушниками AirPods у зарядному футлярі відкрийте кришку біля iPhone. Відкрийте екранний індикатор заряду акумулятора, який з’явиться, а потім відкрийте програму Налаштування.

У додатку Налаштування торкніться кнопки «Загальні».

Далі торкніться «Про програму», щоб прогресувати.

Прокрутіть до нижньої частини екрана, і ви помітите в списку свої AIRPods. Торкніться їх запису.

На цьому екрані буде показано поточну версію мікропрограми, встановленої на ваших AirPods.

Як примусово оновити прошивку AirPods

Якщо ви виявите, що нова версія мікропрограми AirPods доступна, але ще не встановлена, спробуйте примусово оновити AirPods.

Для цього помістіть AirPods у зарядний футляр, почніть заряджати чохол і покладіть його біля iPhone. Потім відкрийте кришку, а потім закрийте екранний дисплей акумулятора.

  Як додати Dropbox і Google Drive до MS Office 2016 Save Locations

Це має бути все, що потрібно. Можливо, вам не доведеться підключати чохол AirPod для зарядки (або заряджати бездротовим способом, якщо у вас є новий футляр, який заряджається без проводів), якщо у вас достатньо заряду акумулятора. Однак заряджання гарантує, що ваші AirPods спробують оновити і не відкладати оновлення, щоб заощадити заряд акумулятора.

Ви не побачите на екрані нічого, що вказує на те, що оновлення триває, що не ідеально. Однак залиште AirPods на кілька хвилин, а потім виконайте наведений вище процес, щоб перевірити поточну версію мікропрограми. Його слід було змінити на нову версію.