Як оновити контролер DualSense без проводів

| | 0 Comments| 7:40 AM
Categories:

У минулі часи, коли Sony випускала нове оновлення контролера, вам потрібно було підключити контролер DualSense до PlayStation 5 за допомогою кабелю USB-C, щоб його встановити. Тепер вам більше не потрібно залишати зручне місце, щоб зробити це. Правильно, ви можете оновити свій контролер PS5 бездротовим способом, і ми покажемо вам, як це зробити.

1. Оновіть свою PS5

Щоб мати можливість бездротового оновлення контролера, вам потрібно переконатися, що на вашій PS5 встановлено останнє оновлення мікропрограми. Отже, якщо ви не робили цього останнім часом, обов’язково оновіть свою PS5. Оновлення також важливі, оскільки вони також можуть запроваджувати такі речі, як нові функції, виправлення помилок, підвищення продуктивності та оновлення безпеки.

  Як вставити маркери в електронну таблицю Excel

2. Перейдіть на екран налаштувань контролера

Щойно ви оновите свою PS5 і отримаєте останнє оновлення контролера з серверів Sony, ви зможете оновити контролер прямо з головного екрана під час завантаження консолі. Коли з’явиться підказка, все, що вам потрібно зробити, це вибрати Оновити зараз.

Якщо хтось інший використовує вашу консоль або ви не звертали уваги, можливо, було вибрано параметр «Сповісти через 24 години». Якщо це так і ви хочете негайно оновити контролер, ви можете перейти до налаштувань контролера, щоб оновити контролер.

Для цього натисніть кнопку PS, щоб відкрити Центр керування та виберіть Аксесуари.

  11 способів усунути постійне відключення Skype на ПК

У спливаючому вікні виберіть контролер DualSense, який потрібно оновити, а потім виберіть «Параметри контролера» в меню, яке з’явиться ліворуч.

Крім того, ви можете перейти на екран налаштувань контролера, перейшовши в меню Налаштування > Аксесуари > Контролер (загальне).

3. Запустіть бездротове оновлення

У налаштуваннях контролера перейдіть до опції Програмне забезпечення пристрою бездротового контролера DualSense та переконайтеся, що справа вказано Оновлення доступне. Якщо так, виберіть його.

Щоб запустити бездротове оновлення, просто виберіть Оновити. Оскільки це не повне оновлення програмного забезпечення системи, процес триватиме лише кілька секунд. Якщо опція «Оновлення» неактивна, під’єднайте контролер PS5 до консолі за допомогою кабелю USB-C і оновіть його старим способом. Наступного разу ваш контролер зможе оновити бездротовим способом.

  M3ter зібрав 14 мільйонів доларів, а Dropbox звільнив 500 людей

Ми рекомендуємо встановлювати оновлення контролера PS5, щойно вони стануть доступними або коли у вас виникнуть проблеми з DualSense (насправді це один із способів виправити дрейф контролера PS5).

Оновлення контролера DualSense ще ніколи не було таким простим

Може дратувати зручно сидіти на стільці, завантажувати PS5, а потім знову вставати, щоб підключити контролер лише тому, що ви отримали сповіщення про оновлення. Бездротове оновлення вашого контролера є надзвичайно зручним і може принести багато переваг. Тепер ви знаєте, як це зробити.