Як оновити до Pop_OS 21.04

| | 0 Comments| 1:59 PM
Categories:

Pop_OS 21.04 нарешті вийшла! У цьому новому випуску приходять чудові нові функції, такі як «COSMIC», що дозволяє користувачам налаштовувати свій робочий стіл Pop, нові жести трекпада для ноутбуків тощо. У цьому посібнику ми покажемо вам, як оновити вашу систему до нової версії Pop_OS.

Примітка. Це оновлення призначене для тих, хто використовує Pop_OS 20.04 LTS, оскільки це найновіший, активний випуск. 20.10 наразі не підтримується. При цьому, якщо ви використовуєте Pop_OS 20.10, він також підтримує оновлення до 21.04.

Зробіть резервну копію

Оновлення Pop_OS з версії 20.04 або 20.10 до нової версії 21.04 є простим і безпечним процесом. З огляду на це, перед спробою оновлення все ж варто створити резервну копію системи. Таким чином, якщо щось станеться, не варто хвилюватися.

Існує багато способів створити резервну копію в Pop_OS, оскільки вона заснована на Ubuntu, а Ubuntu має багато-багато інструментів резервного копіювання Linux. Однак найкращий спосіб створити резервну копію на Pop_OS – це Deja Dup.

Щоб почати процес резервного копіювання, вам потрібно буде встановити програму Deja Dup. Найкращий спосіб встановити Deja Dup – відкрити вікно терміналу на робочому столі. Для цього натисніть Ctrl + Alt + T на клавіатурі або знайдіть «Термінал» у меню програми.

  Як використовувати картки Amiibo в «Animal Crossing: New Horizons»

Відкривши вікно терміналу, скористайтеся командою apt install нижче, щоб налаштувати програму Deja Dup у вашій системі. Після встановлення відкрийте програму, знайшовши «Резервні копії» в меню програми.

sudo apt install deja-dup

Всередині інструмента резервного копіювання знайдіть кнопку «Створити мою першу резервну копію» і клацніть її мишею. Звідси знайдіть «Папки для резервного копіювання» та налаштуйте його на те, для яких папок ви хочете створити резервну копію. Потім натисніть «Вперед».

Після налаштування папок, для яких потрібно створити резервну копію, настав час налаштувати місце зберігання. Спочатку знайдіть меню «Розташування сховища» та встановіть його там, де ви хочете зберігати резервні копії. Потім натисніть на кнопку «Вперед».

Після створення резервної копії місця зберігання вам буде запропоновано зашифрувати резервну копію. Вам не потрібно створювати пароль, але це рекомендується. Після завершення натисніть «Вперед», і інструмент почне процес резервного копіювання.

Оновлення до 21.04

Почніть процес оновлення до 21.04 в Pop_OS і почніть, натиснувши кнопку Win на клавіатурі. Потім у вікні пошуку введіть «Налаштування». Потім натисніть на програму з «Налаштуваннями», щоб запустити область налаштувань Pop_OS.

  Як перевірити, чи працює додаток на M1 Mac з Apple Silicon

В області налаштувань Pop_OS прокрутіть вниз до нижньої частини сторінки для «Оновлення ОС». Потім натисніть кнопку «Оновлення ОС», щоб отримати доступ до інструмента оновлення Pop_OS.

Коли ви виберете кнопку «Оновлення ОС», ви потрапите в область оновлення. Звідти ви побачите сповіщення з написом «Pop_OS 21.04 доступна». Ви побачите це сповіщення в Pop_OS 20_04 і 20_10.»

Поруч із цим сповіщенням буде зелена кнопка «Завантажити». Виберіть цю кнопку, щоб почати завантаження для 21_04. Майте на увазі, що це завантаження займе досить багато часу, оскільки оновлення не є незначними.

Після натискання кнопки «Завантажити» на екрані в області оновлення з’явиться індикатор виконання. Там написано «Підготовка оновлення». Ця панель завдань повільно заповнюється. Коли процес завершиться, у вікні оновлення ОС з’явиться повідомлення про завершення завантаження.

Тепер, коли завантаження завершено, кнопка «Завантажити» перетвориться на кнопку «Оновити». Виберіть його мишею, щоб повідомити Pop_OS перезавантажитися та встановити оновлення на вашому комп’ютері.

Після перезавантаження в програму встановлення оновлення ви побачите логотип Pop_OS, а також вікно «Встановлення оновлень». Тож розслабтеся й дозвольте Pop_OS завантажити та встановити останні файли Pop_OS 21.04. Це може зайняти трохи часу.

  Як користуватися засобами навчання Microsoft Word

Після завершення процесу оновлення Pop_OS перезавантажиться знову. Коли перезавантаження завершиться, увійдіть знову, і ви будете використовувати Pop_OS 21.04!

Завантажте Pop_OS 21.04

Якщо оновлення неможливе або ви хочете почати нове, ви можете! Ось як завантажити останню версію ISO-файлу Pop_OS 21.04 на свій комп’ютер. Але спочатку перейдіть до Pop_OS офіційний веб-сайт.

Перебуваючи на веб-сайті, знайдіть синю кнопку «завантажити» та натисніть на неї мишею. При натисканні цієї кнопки на екрані з’явиться спливаюче вікно. Виберіть «Pop!_OS 21.04», щоб відкрити параметри завантаження 21.04 у цьому спливаючому вікні.

Коли ви відкриєте параметри завантаження, виберіть опцію «Завантажити 21.04» або «Завантажити 21.04 (NVIDIA). Якщо вибрати одну з цих кнопок, Pop_OS 21.04 буде завантажено на ваш ПК.