techukraine.net techukraine.net Як онлайн-творці можуть керувати своїми обліковими записами в соціальних мережах за допомогою Buffer

Як онлайн-творці можуть керувати своїми обліковими записами в соціальних мережах за допомогою Buffer

Categories:

Для багатьох онлайн-творців соціальні медіа є важливою частиною загальної бізнес-інфраструктури. Ви можете використовувати такі інструменти, як Pinterest і Instagram, щоб спілкуватися зі своїми шанувальниками, спілкуватися з потенційними клієнтами та підвищувати обізнаність про своє мистецтво.

MUO ВІДЕО ДНЯ

ПРОКРУТЬТЕ, ЩОБ ПРОДОВЖИТИ ВМІСТ

На жаль, керування обліковими записами в соціальних мережах може стати виснажливим і трудомістким. На щастя, існують інструменти для спрощення процесу, і одним із них є Buffer.

Сьогодні ви дізнаєтеся, як керувати своїми обліковими записами в соціальних мережах як онлайн-творець у Buffer. Ви дізнаєтеся, як планувати та публікувати вміст, а також вимірювати свою аналітику та багато іншого.

Що таке буфер?

Буфер головним чином зосереджується на допомозі малому бізнесу керувати їхніми обліковими записами в соціальних мережах. Штаб-квартира компанії знаходиться в Сан-Франциско, Каліфорнія, хоча її команда працює віддалено.

Buffer має функції, які дозволяють вимірювати аналітику та легко підключати облікові записи соціальних мереж. Ви також можете планувати та чернетки публікацій, а також переглядати їх у календарі. Коли ви починаєте продавати інші сфери свого бізнесу зі створення контенту, ви також можете створювати цільові сторінки. Тим часом AI Assistant від Buffer дозволяє виконувати завдання, які інакше могли б зайняти більше часу, наприклад редагування копії.

Ви можете підписатися на три різні тарифні плани з Buffer: Essentials, Team і Agency. Вони коливаються від 6 до 120 доларів США за канал на місяць. Як індивідуальний творець, ви, ймовірно, отримаєте всю необхідну вартість від безкоштовного плану. Крім того, ви можете додати до трьох каналів за допомогою безкоштовного облікового запису.

  Як додати блок-схеми та діаграми до Google Docs або Slides

Завантажити: Буфер для iOS | Android (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

Ви можете інтегрувати Buffer з кількома платформами соціальних мереж. До них належать:

 • Facebook
 • Tik Tok
 • Instagram
 • YouTube (включаючи YouTube Shorts)
 • Pinterest
 • LinkedIn
 • X (Твіттер)
 • Мастодонт
 • Google Business
 • Shopify

Хоча ви можете використовувати Buffer для планування вмісту в соціальних мережах і отримання ідей, ви самі повинні зробити те, що ви публікуєте, привабливим. Скористайтеся цими хаками, щоб створити цікавий вміст як менеджер соціальних мереж.

Тепер, коли ми розглянули основи того, що таке Buffer, давайте поглибимося у використання програми для керування обліковими записами в соціальних мережах. Ви можете дати собі перевагу, навчившись маркетингу в соціальних мережах на онлайн-курсах.

1. Створіть свої публікації в соціальних мережах

Можливо, ви захочете уникати написання публікацій безпосередньо в програмах і на веб-сайтах соціальних мереж з багатьох причин. Говорячи з особистого досвіду, мені важко зайти в деякі мережі, не витрачаючи час на бездумне споживання вмісту, навіть якщо це ніколи не було моїм наміром. Отже, використання таких інструментів, як Buffer, дозволяє мені просіяти все й зосередитися на єдиній причині, чому я взагалі використовував платформу.

Створювати дописи в соціальних мережах у Buffer досить просто:

 • Після підключення облікового запису в Buffer (це можна зробити під час реєстрації) перейдіть на вкладку «Черги».
 • Виберіть обліковий запис, для якого ви хочете створити публікацію в соціальних мережах.
 • Натисніть синю кнопку «Створити публікацію».
 • Налаштуйте свою публікацію так, як хочете. Якщо ви хочете завантажувати зображення, зверніть увагу, що ви можете завантажувати лише файли розміром до 10 Мб. А щоб створювати публікації на Pinterest, вам потрібно буде вибрати дошку, на якій буде розміщено ваш вміст.
 • Якщо ви не готові запланувати чи опублікувати, натисніть кнопку «Зберегти як чернетку». В іншому випадку виконайте кроки в наступному розділі, щоб поділитися своєю публікацією в соціальних мережах.
 •   Як автоматично виправити викривлені фотографії iPhone

  Якщо ви все ще вивчаєте різні інструменти для керування вмістом соціальних мереж, ви можете ознайомитися з багатьма іншими доступними інструментами календаря вмісту соціальних мереж.

  2. Публікуйте свій вміст у соціальних мережах

  Керуючи своїми обліковими записами в соціальних мережах за допомогою Buffer, ви можете вирішити поділитися своїми публікаціями зараз або в майбутньому.

  Спочатку розглянемо планування:

 • Виберіть «Зберегти як чернетку» та перейдіть до Черги > Чернетки.
 • Поруч із запланованою датою торкніться кнопки «Редагувати», щоб розгорнути календар.
 • Виберіть бажаний час і дату. Потім натисніть Готово.
 • Натисніть «Запланувати публікацію», щоб завершити процес.
 • Щоб миттєво поділитися своєю публікацією:

 • Торкніться кнопки зі стрілкою біля Додати в чергу.
 • Виберіть Поділитися зараз.
 • 3. Відповідь на коментарі та повідомлення

  З безкоштовним тарифним планом Buffer ви можете легко проектувати та планувати вміст соціальних мереж. Але якщо ви хочете отримати доступ до додаткових функцій, вам потрібно оновити до платної версії. Відповіді на коментарі та повідомлення є однією з тих функцій, для яких потрібна платна підписка.

  Ця функція також доступна лише для Facebook та Instagram. Щоб отримати доступ до коментарів і повідомлень, натисніть вкладку «Залучення». Ви можете використовувати Buffer як для сторінок Facebook, так і для груп.

    10 речей, про які слід подбати під час оновлення BIOS

  4. Вимірювальна аналітика

  Керуючи своїми обліковими записами в соціальних мережах, ви також захочете перевірити аналітику, якщо зростання на цих платформах є вашою основною метою. Buffer дозволяє це зробити, але вам знову потрібно буде підписатися на платну підписку.

  Ви можете вимірювати аналітику для кількох мереж, у тому числі для LinkedIn, але це можна робити лише для сторінок, а не для профілів. Щоб переглянути свою аналітику, перейдіть на вкладку Аналітика у верхній частині екрана. Залежно від вашої підписки ви можете створювати звіти, щоб полегшити читання.

  Якщо Buffer вам не підходить, є інші інструменти для вимірювання аналітики соціальних мереж, наприклад Hootsuite і Emplifi (раніше відомі як Socialbakers).

  Керувати своїми профілями в соціальних мережах сьогодні набагато простіше для онлайн-творців, і вам більше навіть не потрібно заходити на певну платформу, якщо ви цього не хочете. Натомість ви можете використовувати інструменти планування соціальних мереж, щоб підготувати та поділитися своїм вмістом, і Buffer є одним із найкращих варіантів.

  Завдяки безкоштовному членству в Buffer ви можете планувати публікації для своїх профілів з мінімальними зусиллями. А якщо ви хочете підписатися на платну версію, ви також можете вимірювати свою аналітику та відповідати як на повідомлення, так і на коментарі.