Як обійти підтвердження номера телефону Tinder

Tinder – це програма для знайомств в Інтернеті. Користувачі додатка для знайомств Tinder гортають праворуч, щоб поставити лайк, або ліворуч, щоб відхилити профілі інших користувачів, які зазвичай містять зображення, коротку біографію та список інтересів. Ви могли зареєструватися в Tinder за допомогою свого облікового запису Facebook до 2018 року. Однак Tinder змінив цю політику і тепер вимагає підтвердження номера телефону для створення облікового запису через велику кількість ботів і шахрайських облікових записів. Метою було розробити процедуру, яка б перевіряла правдивість власника рахунку. У світлі можливого витоку даних, спаму та нав’язливої ​​реклами, статистичні дослідження показують, що понад 80% населення не бажають надавати свою особисту інформацію в Інтернеті. Якщо ви шукаєте поради щодо того ж, ми пропонуємо вам корисний посібник, який навчить вас, як обійти перевірку номера телефону Tinder і чи зможете ви створити новий обліковий запис Tinder після того, як вас забанили. Крім того, ви дізнаєтеся, як обійти перевірку віку в Tinder.

Як обійти підтвердження номера телефону Tinder

Продовжуйте читати далі, щоб знайти докладні кроки, які пояснюють, як обійти перевірку номера телефону Tinder, з корисними ілюстраціями для кращого розуміння.

Як пропустити перевірку номера?

Через вимогу, щоб усі користувачі Tinder мали номер телефону для входу, неможливо створити обліковий запис без номера. Однак підроблені номери телефонів Tinder — це фальшиві номери телефонів Tinder, які можна швидко використати для отримання коду підтвердження, необхідного для створення облікового запису.

  10 найкращих програм для розділення відео для нарізання великого відео на менші кліпи

Як створити обліковий запис Tinder?

Ви можете створити обліковий запис Tinder за допомогою наступних кроків.

1. Відвідайте Веб-сайт Tinder у браузері комп’ютера, щоб створити на ньому новий обліковий запис.

2. Натисніть Створити обліковий запис.

3. Увійдіть, використовуючи свій обліковий запис Google або Facebook або номер телефону.

4. Натисніть ПЕРЕВІРИТИ та завершіть процес перевірки.

5. Введіть свій номер мобільного телефону та натисніть «Продовжити».

6. Введіть код підтвердження, надісланий на ваш номер мобільного телефону, і натисніть «Продовжити».

7. Клацніть опцію «Я згоден» у підказці.

8. Заповніть необхідні дані в розділі СТВОРИТИ ОБЛІКОВИЙ ЗАПИС.

9. Після успішного введення всієї необхідної інформації натисніть «Продовжити» внизу сторінки, щоб створити обліковий запис.

Як обійти перевірку віку в Tinder?

Ви не можете використовувати Tinder, якщо вам менше 18 років, оскільки це мінімальний вік, встановлений Tinder для створення облікового запису. Якщо вам менше 18 років і ви реєструєте обліковий запис, вам буде запропоновано ввести дату народження. Коли ви введете дату народження, Tinder автоматично визначить ваш вік і обмежить вас віком. Ви зможете отримати доступ до цього облікового запису лише після того, як вам виповниться 18 років. Деякі користувачі вводять неправильну дату народження, щоб створити обліковий запис, але коли справа доходить до перевірки віку, їхній обліковий запис блокується. Отже, немає сенсу створювати обліковий запис Tinder, якщо вам менше 18 років.

Чи можна підробити підтвердження в Tinder?

Так. Лише справжня людина, а не машина, може змусити Tinder перевірити користувача. Процес перевірки, який використовує Tinder, бере фотографію реальної людини та порівнює її з оригіналом. Якщо фотографії збігаються, Tinder перевірить користувача, поставивши синю галочку в його профілі. Хоча боти не можуть імітувати реальну позу людини, це не означає, що людина не може підробити позу та отримати свою блакитну галочку, видаючи себе за когось іншого. Під час верифікації в Tinder враховується, що ви людина і навіть трохи схожі на надані фотографії. Однак головне — переконатися, що фотографія, яку він дає, має правильну позу.

  7 найкращих програм для розблокування iPhone для розблокування пароля

Чи безпечно перевіряти вік у Tinder?

Так, перевірити вік у Tinder безпечно. Ваш ідентифікатор використовуватиметься Tinder лише для підтвердження вашого віку після того, як ви його надасте. Після перевірки віку вони можуть зберігати ваше посвідчення особи або пов’язану з ним інформацію протягом 90 днів для забезпечення якості. Ця інформація може включати тип ідентифікатора, який ви надали. Якщо ви успішно підтвердите, що вам виповнилося 18 років, вони повинні будуть зберігати записи про це, щоб ви могли спілкуватися зі своїми партнерами після закінчення цього періоду. Після цього вони просто збережуть результати вашої перевірки.

Як обійти перевірку номера телефону Tinder?

Через політику перевірки Tinder неможливо увійти в Tinder без номера телефону. Але можна використовувати альтернативи фактичного номера телефону. Ось кілька пропозицій:

  • Використовуйте віртуальний номер: рекомендуємо використовувати віртуальний номер, оскільки неможливо обійти телефонну перевірку Tinder. Багато з вас, можливо, думали про використання віртуального номера, але уникайте використання одноразового номера телефону, оскільки у вас можуть виникнути проблеми з входом у систему вдруге. Однак є багато програм для номерів телефонів, які працюють із Tinder, щоб надати постійний другий номер телефону.

  • Використовуйте номер телефону Burner: Номери телефону Burner є одноразовими номерами, які можна легко утилізувати після використання.

Чи забороняє Tinder ваш номер телефону?

Так, Tinder забороняє ваш номер телефону. Через те, що Tinder заборонив ваш обліковий запис і номер телефону, ваш номер більше не можна використовувати. Будь-яка інформація, яку ви надали Tinder, наприклад ваш номер телефону, обліковий запис Facebook, адреса електронної пошти тощо, також забороняється, коли вас забанюють.

Чи може Tinder заборонити ваш IP?

Так, у деяких випадках Tinder може заборонити вашу IP-адресу. Окрім інших даних пристрою, Tinder також записує вашу IP-адресу. Однак щодо вашої IP-адреси Tinder не суворий. Оскільки у вас навряд чи буде статична IP-адреса, ви можете просто запобігти цьому, скориставшись VPN або перезавантаживши маршрутизатор.

Чи можете ви оскаржити заборону Tinder?

Так, ви можете оскаржити заборону Tinder. Ви можете отримати допомогу щодо апеляції, звернувшись до служби підтримки клієнтів, незважаючи на те, що це не є офіційною технікою оскарження. Надішліть запит за допомогою Форма запиту в Tinder або надішліть електронний лист на Tinder, щоб зробити це.

Чи можете ви створити новий обліковий запис Tinder після того, як вас забанили?

Так, ви можете створити новий обліковий запис Tinder після блокування, але з багатьма умовами, такими як:

  • Ви не можете використовувати той самий пристрій для створення нового облікового запису.
  • Ви не можете використовувати той самий номер телефону для створення нового облікового запису.
  • Насправді ви не можете використовувати жодну інформацію, яку ви використовували у своєму попередньому обліковому записі, який заборонено для створення нового облікового запису.

***

Ми сподіваємося, що ви дізналися, як обійти перевірку номера телефону в Tinder і перевірку віку в Tinder. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Також повідомте нам, про що ви хочете дізнатися далі.