Як обійти обмеження Wi-Fi у школі (робочі рішення на 2020 рік)

| | 0 Comments| 2:38 PM
Categories:

Для шкіл є цілком вагомі причини вводити певні обмеження Wi-Fi у своїй мережі, але іноді це заходить занадто далеко і блокує сайти, які законно корисні як для студентів, так і для викладачів. Якщо це стосується вас, слідкуйте за оновленнями; ми покажемо вам, як розблокувати веб-сайти в школі за допомогою VPN.

Більшість навчальних закладів пропонують своїм учням Wi-Fi. Але з різних причин вони мають звичку перешкодити їм використовувати цей Wi-Fi для доступу до всього, що вони вважають не центральним у своєму навчанні. Це може бути дуже незручно, особливо для тих, хто живе на території кампусу.

Звичайно, студенти використовують Інтернет для навчання, але вони також використовують його для багатьох інших речей, наприклад, для доступу до своїх акаунтів у соціальних мережах (Facebook, Twitter, Instagram тощо), грають в онлайн-ігри тощо.

Говорячи про онлайн-ігри, цей вид діяльності зазвичай блокується на шкільних Wi-Fi-з’єднаннях. Але є рішення — використовуючи VPN, студенти можуть обійти цензурні зусилля своїх закладів і використовувати Інтернет для того, що захочуть, що, звісно, ​​саме так і має бути.

Короткі кроки, як обійти шкільний Wi-Fi

Отримайте VPN та встановіть його
Підключіться до VPN і виберіть сервер в іншій країні (запобігає геоблокованості)
Почніть отримувати доступ до соціальних мереж або інших сторінок, які раніше були заблоковані

Обмеження Wi-Fi у школі завадили вам? Подолайте мережеві блоки за допомогою цих VPN:

NordVPN – найкращий шкільний розблокувальник Wi-Fi – безліч положень NordVPN щодо конфіденційності та величезна мережа роблять подолання мережевих обмежень вашої школи банальним.
Surfshark – потужне шифрування, обфускація на кожному сервері, а також сучасні протоколи тунелювання знищують блоки шкільних веб-сайтів.
ExpressVPN – потрібен доступ до заблокованих потокових сайтів у школі? Розглянемо одного з найшвидших провайдерів.
IPVanish – подолайте майже будь-який мережевий блок, не жертвуючи швидкістю чи конфіденційністю.
VyprVPN – незалежно від того, чи це блоки Wi-Fi у вашій школі чи Великий китайський брандмауер, протокол Chameleon дозволяє вам проскочити непомітно.

Для тих, хто має труднощі з доступом до вмісту в шкільній мережі, у цьому посібнику описано найкращі VPN, які можна використовувати для розблокування шкільного Wi-Fi-з’єднання та обходу всіх обмежень. Все це, зберігаючи ваше інтернет-з’єднання повністю конфіденційним і безпечним у будь-який час.

30-денна гарантія повернення грошей

Про шкільні обмеження Wi-Fi

Академічні Wi-Fi-з’єднання є надзвичайно важливими для студентів у наші дні, але для навчальних закладів існує ряд побоювання щодо надання такої послуги. Це, як правило, означає, що студенти не часто отримують повне та безперешкодне з’єднання Wi-Fi, яке їм може знадобитися.

Академічні фахівці мають занепокоєння з приводу низки проблем в Інтернеті. Порушення авторських прав є одним. Якщо студенти завантажують вміст, захищений авторським правом, через свою шкільну, коледжську чи університетську мережу Wi-Fi, саме установа зіткнеться з наслідками, будь то юридична загроза чи навіть дії авторських тролів, які прагнуть швидко заробити.

Особливо в школах існує занепокоєння щодо доступу учнів до невідповідних матеріалів, таких як порнографія. Потім виникає не менш вагоме питання прокрастинації; побоювання, що замість навчання багато студентів можуть використовувати своє з’єднання Wi-Fi для легковажних речей, таких як соціальні мережі чи онлайн-ігри.

Результатом цих різноманітних занепокоєнь завжди є режим цензури. Школи, коледжі та університети часто блокують доступ до широкого спектру веб-сайтів і служб у своїй мережі. Це, на їхню думку, спосіб гарантувати, що студенти використовують свої Wi-Fi-з’єднання лише для корисних і навчальних засобів.

Звичайно, така цензура ніколи не є точною, і студенти часто виявляють, що вони не можуть отримати доступ до чогось важливого для їхнього навчання. Навіть YouTube і соціальні мережі можуть бути життєво важливими ресурсами під час вивчення певних предметів, наприклад, політики чи соціології.

Таким чином, ця цензура не тільки дратує студентів, багато з яких у віці, коли їм слід довіряти відповідальне користування Інтернетом, але й часто завдає шкоди їхньому навчанню.

Порушення конфіденційності студентів

Тоді виникає ширша проблема конфіденційності в Інтернеті, яка для тих, хто користується Wi-Fi-з’єднанням у школі, коледжі чи університеті, майже не існує.

  Як поміняти місцями значення між клітинками, рядками або стовпцями в MS Excel

Мережа Wi-Fi в академічному закладі найчастіше схожа на мережу Wi-Fi загального користування. Це означає, що адміністратори мережі можуть бачити та записувати діяльність учнів у мережі. Це, звичайно, грубе вторгнення в приватне життя.

У надзвичайних прикладах ця загроза конфіденційності також може бути розширена, зі звітами про те, що деякі установи використовують інструменти для моніторингу та компіляції файлів даних про студентів, доступу до приватних файлів, що зберігаються на їхньому пристрої, або навіть захоплення веб-камер студентів.

Однак існує простий інструмент, який студенти можуть використовувати, щоб обійти загрози конфіденційності та обмеження Wi-Fi, з якими вони стикаються, і отримати доступ до повного спектру онлайн-сайтів і послуг. Цим інструментом є VPN або віртуальна приватна мережа.

Wi-Fi як освітня потреба

Освіта є однією з багатьох галузей, які Інтернет революціонізував до невпізнання за останні 20 років. Сьогодні студенти мають так багато інформації, доступної в Інтернеті, тому багато хто звертається за значною кількістю своїх досліджень і роботи.

З появою Wi-Fi тепер студенти завжди мають із собою кілька підключених пристроїв. Навчальна робота вже не виконується лише на папері чи навіть комп’ютері, а тепер мобільні телефони, планшетні комп’ютери та ноутбуки є частиною комплекту кожного студента.

Вони використовуються для всього: від створення власної роботи, дослідження проектів і зберігання робіт і ресурсів у хмарі, до перегляду іспитів, запису лекцій і спілкування з викладачами та однокурсниками.

У результаті майже кожен навчальний заклад запропонує своїм студентам з’єднання Wi-Fi, щоб мати можливість отримати доступ до Інтернету під час роботи в школі, коледжі чи університеті. Це завжди безкоштовна послуга, оскільки студенти не повинні платити, але майже завжди не безкоштовні в тому сенсі, що можуть бути значні обмеження щодо того, до чого студенти можуть отримати доступ.

Використовуйте VPN, щоб розблокувати веб-сайти та залишатися прихованими в шкільному Wi-Fi

VPN або віртуальна приватна мережа — це інструмент безпеки та конфіденційності в Інтернеті, який використовується багатьма людьми по всьому світу для захисту себе в Інтернеті. Після завантаження програмного забезпечення VPN користувачі можуть підключитися до одного із серверів VPN-провайдерів. Після підключення весь інтернет-трафік користувача буде спрямований через зашифрований тунель і через цей сервер, перш ніж відправитися на веб-сайт або службу, до якої вони підключаються.

Це має подвійну вигоду для користувача. По-перше, проходження їхнього онлайн-трафіку через зашифрований тунель означає, що все, що вони роблять в Інтернеті, є безпечним і недоступним для хакерів і державних співробітників стеження, які можуть стежити за тим, що вони роблять в Інтернеті. Потім, передача даних через зовнішній сервер змінює IP-адресу, прикріплену до цих даних.

IP-адреса (якщо ви не знайомі) — це частина даних, яку ви передаєте кожному веб-сайту чи службі, яку ви відвідуєте, яка містить відомості про ваше місцезнаходження. Саме цей код можуть використовувати геоблоковані веб-сайти, провайдери та урядові цензори, щоб обмежити ваш доступ до певного онлайн-контенту. Це також те, як школи, університети та коледжі знають, що ви підключаєтеся до їхньої мережі Wi-Fi.

Але за допомогою VPN студенти можуть обійти онлайн-цензуру та загрози конфіденційності та безпеці. Оскільки їхні дані зашифровані та проходять через зовнішній сайт, адміністратори Wi-Fi зможуть побачити лише те, що ви підключені до сервера VPN. Вони не зможуть з’ясувати, на які веб-сайти та служби переходять ваші дані за межі цих або вміст даних, які ви надсилаєте.

І зміна IP-адреси означає, що їхні зусилля заблокувати доступ до сайтів теж марні. Оскільки, наскільки вони стурбовані, ви підключаєтеся лише до сервера VPN, вони не можуть сказати, до яких веб-сайтів ви вирішите отримати доступ.

Який VPN вибрати?

Отже, VPN пропонує студентам ідеальне рішення для небезпечних, нав’язливих і обмежених мереж Wi-Fi, з якими багатьом із них доводиться боротися. Але вибір VPN-сервісу – важке рішення. На ринку існує безліч постачальників послуг VPN, і майже всі вони претендують на звання найкращих у своєму бізнесі. Але який найкраще вибрати для студентів?

Основні функції конфіденційності, які повинен мати кожен постачальник

При складанні списку, які VPN пропонують найкраще рішення для студентів, ми зробили оцінку, використовуючи такі критерії, які, з нашого досвіду, є основними моментами, за якими більшість студентів зробить свій вибір:

  Як торгувати з іншими гравцями в «Animal Crossing: New Horizons»

Ціна – ми знаємо, що студенти працюють з бюджетом, і що абонентська плата буде важливим фактором у їхньому виборі.
Безпека та конфіденційність – деякі VPN пропонують кращу безпеку та конфіденційність, ніж інші.
Доступність – ми знаємо, що студенти, як правило, використовують кілька пристроїв і різні операційні системи, тому доступність на кількох платформах є ключовою.
Зручність використання – не всі студенти мають комп’ютерний досвід, тому багатьом потрібні швидкі та прості у використанні послуги.
Швидкість – Студенти вимагають швидких з’єднань для виконання різних завдань, тому швидке VPN-з’єднання є важливим.
Сервери – різні VPN мають різні сервери в різних країнах. Ми знаємо, що студенти приїжджають з усього світу, і їм потрібно отримувати доступ до вмісту звідусіль, тому чим ширший вибір серверів, тим краще.

Найбільш безпечні VPN для шкільного Інтернету

Тут, на сайті wdzwdz, ми регулярно переглядали всі великі VPN. Ми перевірили їх на академічні з’єднання Wi-Fi, щоб чітко оцінити, який сервіс найкращий для студентів. Виходячи з наведених вище критеріїв, wdzwdz.com рекомендує студентам використовувати такі чотири VPN, щоб розблокувати свої шкільні, коледжські чи університетські мережі Wi-Fi:

1. NordVPN

NordVPN є одним з найбільших і найавторитетніших імен на ринку VPN прямо зараз. І це тому, що вони просто одні з найкращих VPN.

Вони також доступні практично на кожній платформі, яку ви тільки можете придумати, а також із чудовими зручними додатками для iOS та Android. Моя особиста думка полягає в тому, що їхні програми навіть кращі, ніж ExpressVPN. Вони також дозволяють до 6 одночасних підключень.

З точки зору безпеки, NordVPN досягає великих висот — 256-бітне шифрування на OpenVPN з 2048-бітними ключами Діффі-Хеллмана. Вони мають надійні налаштування безпеки, на які користувачі можуть покладатися. NordVPN базується в Панамі, що означає, що вони також можуть запропонувати надійну та надійну політику конфіденційності, яка гарантує, що журнали користувачів не зберігатимуться.

Щодо швидкості, багато хто поспішає критикувати NordVPN, але наші експерти погоджуються, що, хоча бувають випадки, коли сервери можуть сповільнювати з’єднання, це не є серйозною проблемою, з якою ми стикалися. Оскільки NordVPN наразі оновлює більшість своїх серверів до «надшвидкісних» з’єднань, навіть якщо це було проблемою в минулому, то не повинно бути в майбутньому.

Якщо говорити про сервери — NordVPN пропонує користувачам доступ до більш ніж 5500 серверів у 58 країнах на кожному континенті, а їх технологія SmartPlay, яка зараз використовується з кожним підключенням, гарантує обійти будь-яку послугу, яка намагається заблокувати доступ на основі гео- обмеження.

Прочитайте наш повний огляд NordVPN.

Плюси
Розблокує американські Netflix, iPlayer, Amazon Prime та інші потокові сервіси
Швидкі та стабільні з’єднання
Нуль витоків: IP/DNS/WebRTC
«Подвійний» захист даних
Підтримка в чаті.

Мінуси
Деякі сервери можуть бути повільними і ненадійними
Обробка відшкодування може зайняти 30 днів.

2. Surfshark

У той час як багато VPN вищого рівня — це динозаври, які протягом багатьох років удосконалювали свою пропозицію, Surfshark — це новітній, спеціально створений для вирішення проблем, які мучать сучасного відвідувача Інтернету. По-перше, вони позбулися штучних обмежень пропускної спроможності, перемикання серверів і, найголовніше: одночасних підключень. Це означає, що кожен із ваших пристроїв може бути охоплений однією підпискою (і ви навіть можете поділитися з кількома своїми однокурсниками).

Ще одна умовність, яку викинули у вікно, – це концепція спеціалізованих серверів. Замість того, щоб змушувати вас шукати тисячі серверів у пошуках сервера, який зможе подолати обмеження Wi-Fi вашої школи, кожен сервер (яких понад 800 у 50 країнах) однаково здатний розблокувати будь-який сайт, який вам подобається (Netflix, На думку спадають YouTube і TikTok).

Завдяки політиці ведення журналів «строго ніколи» та інфраструктурі сервера, яка фізично не здатна до довготривалого зберігання метаданих, ви можете розраховувати на те, що ваш VPN не буде зачіпати ваші позашкільні заняття онлайн.

Плюси
Кожен сервер оптимізовано для розблокування Netflix, BBC iPlayer, Hulu тощо
Кожен сервер є спеціалізованим сервером
Гарантія повернення грошей без запитань
Базується на Британських Віргінських островах, де немає законів про збереження даних
Відповідна підтримка клієнтів доступна 24/7.

Мінуси
Зростаюча мережа не має такого покриття, як більш зрілі VPN
Статус New-kid-on-the-block може не викликати такої довіри, як більші постачальники.

  Як змінити колір сітки прозорості Photoshop

Прочитайте наш повний огляд Surfshark.

3. ExpressVPN

ExpressVPN доступний для повного спектру платформ і операційних систем, а спеціальні програми доступні для пристроїв iOS і Android. Ці програми прості та прості для завантаження та використання, як і їхня служба в кожній операційній системі. Ви також можете підключити до 5 пристроїв одночасно.

Що стосується безпеки та конфіденційності, то він також не набагато кращий, ніж ExpressVPN. Уся їхня мережа захищена SSL за допомогою 256-бітного шифрування, яке настільки ж надійне, як і будь-яка інша VPN на ринку сьогодні, і набагато міцніше, ніж більшість. ExpressVPN базується на Британських Віргінських островах, де немає законів, які вимагають від них зберігати будь-які дані користувача. В результаті вони пропонують надійний набір політик конфіденційності, яким користувачі можуть довіряти і на які можуть покладатися.

Швидкість з’єднання з ExpressVPN також є неперевершеною. Вони пропонують швидкі та надійні підключення до кількох серверів, і, на відміну від деяких їхніх конкурентів, це не залежить від близькості сервера до вашого фактичного місцезнаходження. У них також є багато серверів на вибір: понад 3000 доступних загалом у 94 країнах по всьому світу. Загалом, ExpressVPN, незважаючи на ціну, є чудовим варіантом для студентів у всьому світі.

Прочитайте наш повний огляд ExpressVPN.

Плюси
СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ: 3 місяці безкоштовно (знижка 49% – посилання нижче)
Супер швидке, надійне з’єднання
Безпечне шифрування та протоколи VPN
Журнали особистої інформації не зберігаються
Цілодобове обслуговування клієнтів.

Мінуси
Обмежені можливості конфігурації
Висока вартість для місячних користувачів.

4. IPVanish

IPVanish — це ще одне ім’я, яке можна знайти у світі VPN.

Що стосується безпеки, то вони мають рацію щодо грошей, але коли справа доходить до конфіденційності, ми повинні бути трохи обережними. Це пов’язано з тим, що IPVanish базується в США, і тому підпадає під дію законодавства США. Президент Трамп не був великим захисником конфіденційності в Інтернеті з тих пір, як він вступив на посаду, м’яко кажучи, і хоча наразі немає спеціального закону, який би вимагав від VPN передавати дані користувачів, це, безсумнівно, може статися в майбутньому. . Це, безумовно, те, чого користувачі повинні остерігатися.

Що стосується швидкостей, IPVanish швидкий — наші рецензенти не почули навіть шепоту скарг від когось із цих сторін. Вони також пропонують свої послуги на всіх платформах і мобільних пристроях, а також доступні спеціальні програми. Ви також можете мати до 5 одночасних підключень за допомогою IPVanish.

Вони також мають величезний вибір серверів: понад 1300 серверів доступні в більш ніж 60 країнах. У сукупності це робить IPVanish надійним і безпечним варіантом для студентів у всьому світі.

Прочитайте наш повний огляд IPVanish.

5. VyprVPN

VyprVPN — це ще один VPN, який буде знайомий обізнаним, оскільки існує вже деякий час. Воно користується повагою і робить усе, чого хочуть студенти, але не обходиться без проблем.

Для початку зупинимося на позитивних моментах. Вони пропонують швидке та надійне з’єднання на кількох платформах, а спеціальні мобільні додатки знову доступні. Ви також можете підключити більше одного пристрою, але лише стільки, якщо ви не заплатите більше. Для звичайного облікового запису дозволено 3 одночасних підключення, але 5, якщо ви виберете їх дорожчу преміальну угоду.

Що стосується безпеки, VyprVPN добре конкурує зі своїми конкурентами і є більш ніж задовільними, а з більш ніж 700 доступними серверами на цьому фронті також нема про що хвилюватися.

Основною проблемою VyprVPN є одне з положень конфіденційності. VyprVPN є одним із небагатьох постачальників VPN, який веде журнали підключень користувачів. Вони зберігають ряд даних, включаючи домашню IP-адресу користувача, IP-адресу VyprVPN, до якої ви підключилися, час початку та припинення з’єднання, а також кількість даних, які було передано. Для нас це здається великою проблемою, і це також буде для тих, хто хоче, щоб VPN могла обійти ризики конфіденційності, пов’язані з використанням Wi-Fi-з’єднання в школі, коледжі чи університеті.

Але якщо все, що ви хочете зробити, це розблокувати сайти, доступ до яких обмежують ваша школа, коледж чи університет, тоді VyprVPN пропонує більш ніж життєздатну послугу.

Прочитайте наш повний огляд VyprVPN.