Як обійти заборону TikTok

Categories:

TikTok не схожий на жодну іншу соціальну мережу. Він досить швидко знайомиться з користувачами, і це ідеальна сфера для художнього самовираження, зокрема танцю. Однак, незважаючи на те, що він надзвичайно популярний, TikTok доступний не скрізь. Деякі країни навіть застосували заборону TikTok.

Крім того, як платформа з переважно молодими користувачами, TikTok встановив суворі інструкції, і недотримання їх призводить до тимчасової заборони облікового запису. Ці зусилля спонукали користувачів придумати різні способи обійти ці заборони.

Але з TikTok це часто легше сказати, ніж зробити. У цій статті будуть розглянуті основні причини заборони TikTok і найкращі способи їх обійти.

Де заборонено TikTok?

Перш ніж ми поговоримо про те, які країни заборонили TikTok, давайте подивимося, чому вони взагалі це зробили. Деякі країни тимчасово заборонили або піддали цензурі TikTok через його «невідповідний вміст».

Цей тип заборони, як правило, видається консервативними урядами. Так було в Бангладеш та Індонезії, де TikTok на короткий час заборонили, а потім відновили, але з новою цензурою.

У Пакистані TikTok повністю заборонено через «невідповідний вміст». У липні 2021 року програму там заборонили вчетверте.

Іншою і більш поширеною причиною заборон TikTok є загрози безпеці, пов’язані з платформою. Проблема пов’язана з тим, що TikTok належить китайській компанії під назвою ByteDance. Деякі уряди вважають, що навіть приватна китайська компанія не може відмовити в запиті свого уряду на доступ до даних користувачів. Ці побоювання змусили уряд Індії заборонити використання TikTok в країні з червня 2020 року.

Тим не менш, в Індії було майже 200 мільйонів користувачів TikTok, і раніше країна була найбільшим зовнішнім ринком компанії. Звісно, ​​новина про цю заборону відлущила весь світ і змусила інші країни задуматися про заборону TikTok.

  Як перевірити свою аналітику та статистику TikTok

За якими ще причинами вас можуть забанити?

Країни, які забороняють TikTok, добре відомі, але TikTok може заборонити користувачам навіть у країні, де додаток вільно використовується. Це відбувається, коли певні користувачі не дотримуються правил спільноти TikTok.

Протягом багатьох років у TikTok було чимало суперечок, головним чином щодо типу вмісту, який він містить. Оскільки популярність програми зростала, змінилися й рекомендації.

Хоча на TikTok є багато контенту, який деякі можуть віднести до категорії спірних і проблематичних, користувачам потрібно порушити конкретні правила платформи, щоб отримати заборону. Правила спільноти повністю пояснюються в офіційній довідці TikTok сторінкуі користувачам слід ознайомитися з ними детально.

Більшість правил стосуються утримання небезпечних дій подалі від платформи. Таким чином, користувачі, які пропагують будь-які види насильства, екстремізму, ненависницької поведінки та незаконних дій, отримають автоматичну заборону.

Крім того, користувачі, які створюють контент, який містить запрошення до самопошкодження, сексуальної активності або наражає неповнолітніх на небезпеку, будуть виключені з TikTok. Нарешті, користувачів може бути тимчасово забанено, якщо програма виявить спам або повідомить користувачі як спам.

Як обійти заборону TikTok

Загалом, якщо TikTok забанив ваш обліковий запис через порушення правил спільноти, його не обійти. Ви можете подати апеляцію та попросити скасувати заборону, але про це пізніше.

Однак обхід заборони TikTok є можливим лише в тому випадку, якщо ви використовуєте програму в країні, де вона офіційно не заборонена. Наприклад, якби ви подорожували Індією, ви не могли б використовувати свою програму TikTok, незалежно від того, забанено вас чи ні.

Єдиним рішенням для заборони є використання надійної служби віртуальної приватної мережі (VPN). Але як саме це працює? По-перше, ви повинні знати, що VPN підключає ваш пристрій до сервера в іншій частині країни або світу, створюючи враження, ніби ваша IP-адреса розташована в цьому місці.

Отже, щоб обійти заборону TikTok, вам потрібно вибрати VPN, який може успішно приховати ваше фактичне розташування IP від ​​TikTok.

Під час цього процесу краще забути про безкоштовні послуги і вибрати такий чудовий продукт, як ExpressVPN. Він надзвичайно швидкий, пропонує значну кількість серверів і має чудову підтримку клієнтів.

  Як відредагувати звук для відео TikTok

Отже, ось як ви можете використовувати ExpressVPN для доступу до TikTok у країні, де він заборонений:

  • На офіційному сайті підпишіться на послугу VPN.
  • Потім завантажте файл Android або iOS мобільний додаток на вашому телефоні.
  • Увійдіть у свій обліковий запис, а потім виберіть VPN-сервер у країні, яка підтримує TikTok. Обов’язково виберіть географічно найближчу країну, оскільки ви отримаєте кращу швидкість.

Якщо у вас виникли проблеми з цим методом, можливо, вам доведеться скинути заводські налаштування телефону та позбавити його будь-якої ідентифікації.

Якщо місцевий постачальник послуг Інтернету блокує мобільний додаток TikTok, навіть VPN не допоможе. Однак, якщо TikTok було просто видалено з магазинів додатків, VPN може обійти цю проблему.

Пам’ятайте, що навіть якщо ваш провайдер заборонив додаток TikTok, ви все одно зможете отримати до нього доступ через браузер на веб-сайті TikTok, телефоні чи комп’ютері.

Додаткові поширені запитання

Чи можу я повернути заблокований обліковий запис цими методами?

Прокинутися вранці й усвідомити, що ваш обліковий запис TikTok забанено, може бути дуже неприємно. Відомо, що TikTok призупиняє облікові записи користувачів через різні проблеми, часто за один раз.

Це може створити особливу проблему для користувачів із великою кількістю підписників, які зробили свою кар’єру в TikTok. Проте в кінці цього темного тунелю є світло.

Навіть якщо ваш обліковий запис було забанено, є шанс його повернути. TikTok правомірно видаляє багато облікових записів, але деякі користувачі несправедливо постраждали. Отже, якщо з вами сталося щось подібне, і ви відчуваєте, що це було зроблено помилково, ось що вам слід зробити:

1. Відкрийте сповіщення від TikTok про те, що вас забанили.

2. Торкніться «Апеляція».

3. Дотримуйтесь усіх підказок на екрані.

Ви матимете можливість пояснити, чому ваш обліковий запис було заблоковано помилково. TikTok розгляне вашу апеляцію та визначить правильний курс дій.

У TikTok є термін для цих ситуацій. Вони називають це «помилки людської модерації», що означає, що несправедливі заборони справді трапляються.

Чи є використання VPN для обходу в забороненій країні незаконним?

В Індії уряд не визнав незаконним обхід заборони TikTok за допомогою VPN. Багато користувачів покладаються на послуги VPN, щоб насолоджуватися вмістом TikTok.

  Instagram Reels проти TikTok

Однак це не означає, що це не зміниться в майбутньому. Але також можливо, що вони також знімуть заборону TikTok. Ось чому важливо стежити за цими проблемами, подорожуючи до країни, де конкретна програма заборонена.

Скільки триває заборона TikTok?

Тимчасова заборона через порушення правил спільноти може тривати від одного дня до двох тижнів. Після закінчення терміну призупинення ви можете повернутися до звичайного режиму, але слід пам’ятати про політику TikTok.

Однак існує також постійна заборона TikTok. Зазвичай це відбувається, коли користувач порушив кілька правил протягом короткого періоду.

Якщо це станеться, ви побачите повідомлення про те, що ваш обліковий запис назавжди забанено. Єдиний вихід – відкрити новий обліковий запис TikTok (під іншим ім’ям) і дотримуватися всіх правил.

Чи заборонено TikTok в Гонконзі?

Якщо ви поїдете до Гонконгу, ви помітите, що він не має доступу до TikTok. Але це не тому, що його заборонили. Навпаки, в середині 2020 року TikTok вирішив вилучити свої послуги з Гонконгу.

Причиною вони назвали нещодавно введені Китаєм закони про безпеку міста. Користувачі, яким до цього моменту сподобався додаток, отримали сповіщення про припинення надання послуг TikTok у місті.

Чи буде TikTok заборонений у США?

Розмови про заборону TikTok в США тривали деякий час через «ризики для національної безпеки». Згадалося навіть про розпорядження, яке негайно запровадить цю заборону. На щастя, TikTok наразі не заборонений і не піддається цензурі в США, але окремих користувачів все ще можуть вигнати з платформи або порушити правила.

Насолоджуйтесь тенденціями TikTok безпечно всюди

Популярність TikTok зростає з кожним днем. Отже, важко уявити, що додаток в деяких місцях заборонено чи піддається цензурі. Однак це реальність, але користувачі, яким подобається вивчати веселі хореографії та створювати ескізи, мають спосіб обійти цю проблему.

Служба VPN може бути неймовірно ефективною, але це не буде обхідним шляхом, якщо місцевий провайдер взагалі заборонив мобільний додаток. Ви завжди можете користуватися TikTok через браузер, але це, безумовно, погіршує досвід.

Крім того, недотримання правил спільноти може призвести до окремих заборон TikTok. Деякі з цих заборон є тимчасовими і служать попередженням, а інші є постійними.

Чи коли-небудь TikTok блокував ваш обліковий запис? Ви б використовували VPN для доступу до TikTok? Дайте нам знати в розділі коментарів нижче.