Як обійти двофакторну автентифікацію в Instagram

Categories:

Instagram є однією з найбільших платформ соціальних медіа для нинішнього покоління. Щоб забезпечити конфіденційність і безпеку ваших облікових записів, Instagram має такі функції, як двофакторна автентифікація, активність входу, перевірка безпеки тощо. Увімкнення двофакторної автентифікації у вашому обліковому записі Instagram додасть рівень безпеки до вашого облікового запису. Отже, кожного разу, коли ви входите у свій обліковий запис, ви отримуватимете одноразовий пароль на свій зареєстрований номер. Тільки після введення правильного коду ви зможете увійти в свій обліковий запис. Якщо вам набридло вводити OTP кожного разу, коли ви входите в систему, і ви хочете вимкнути двофакторну автентифікацію, ця стаття допоможе вам у цьому. Він підкаже вам, як обійти двофакторну автентифікацію в Instagram і увійти в Instagram без коду. Ви також дізнаєтеся більше про те, як знайти свій 6-значний код безпеки для Instagram і відновити обліковий запис Instagram без коду підтвердження. Отже, давайте зануримося!

Як обійти двофакторну автентифікацію в Instagram

Продовжуйте читати далі, щоб знайти докладні кроки, які пояснюють, як обійти двофакторну автентифікацію в Instagram, з корисними ілюстраціями для кращого розуміння.

Як знайти свій 6-значний код безпеки для Instagram?

Щоб знайти свій 6-значний код безпеки для Instagram, вам потрібно ввімкнути двофакторну автентифікацію у своїй програмі Instagram. Якщо ви ввімкнули двофакторну автентифікацію, виконайте ці дії, щоб отримати 6-значний код.

  Як використовувати запитання щодо історії Instagram

Примітка: Для обох Android і iOS Користувачі Instagram.

1. Відкрийте програму Instagram на телефоні.

2. Введіть свій номер телефону, адресу електронної пошти або ім’я користувача та пароль.

3. Потім натисніть Увійти.

4. Ви отримаєте 6-значний код безпеки на свій зареєстрований номер телефону.

5. Введіть код входу в доступне поле та натисніть Підтвердити. Ви успішно увійдете у свій обліковий запис Instagram.

Ось як ви можете знайти свій 6-значний код безпеки для Instagram у своїх повідомленнях.

Що ви робите, якщо ваш обліковий запис Instagram не надіслав 6-значний код?

Ви можете спробувати деякі з цих речей, якщо ваш обліковий запис Instagram не надіслав 6-значний код:

  • Якщо ви не можете отримати код, спробуйте надіслати інший код через кілька хвилин.
  • Якщо очікування коду не працює, спробуйте перезавантажити телефон, а потім перезапустіть програму Instagram.
  • Якщо ви налаштували свою електронну пошту або підключилися до WhatsApp, ви можете використовувати код звідти.
  • Використовуйте VPN, щоб отримати код.

Ось кілька швидких виправлень, якими можна скористатися для входу в обліковий запис Instagram, якщо ви не можете отримати 6-значний код. Продовжуйте читати далі, щоб дізнатися, як обійти двофакторну автентифікацію в Instagram.

Як увійти в Instagram без коду?

Якщо під час попереднього входу ви позначили свій пристрій як надійний, вам не знадобиться код для входу, навіть якщо у вас увімкнено двофакторну автентифікацію. Якщо ви входите з нового пристрою, ви можете виконати наведені методи входу без коду.

1. Запустіть програму Instagram на телефоні.

2. Введіть облікові дані свого облікового запису Instagram і натисніть «Увійти».

3. Потім на екрані «Введіть код входу» натисніть «Спробувати інший спосіб».

4. Натисніть Отримати підтримку.

Примітка: під час налаштування свого облікового запису Instagram і ввімкнення двофакторної автентифікації, якщо ви зберегли 8-значний резервний код на своєму телефоні чи десь ще, ви можете торкнутися опції Використовувати резервний код, щоб ввести цей код і увійти.

5. Введіть адресу електронної пошти, тип облікового запису та додаткові відомості щодо запиту та натисніть Надіслати запит.

  Як вимкнути пропоновані публікації в Instagram

6. Служба підтримки Instagram надішле вам електронний лист із відповіддю. Дотримуйтесь інструкцій із цього електронного листа, щоб увійти у свій обліковий запис без коду.

Чи можливо обійти OTP?

Ні, неможливо обійти OTP, і немає іншого способу обійти його. Якщо ви входите у свій обліковий запис і вам потрібен OTP для входу, ви можете спробувати будь-який інший спосіб увійти до свого облікового запису або ви можете вимкнути функцію, через яку ви отримуєте OTP. Для онлайн-платежів вам потрібно ввести OTP для підтвердження, який буде доступний лише вам, тому ви не можете його обійти. Прочитайте наступні розділи, щоб дізнатися, як обійти двофакторну автентифікацію в Instagram.

Чи можна обійти двофакторну автентифікацію?

Ні, двофакторну автентифікацію неможливо обійти. Однак обійти його можна лише для надійних пристроїв. Це функція безпеки, яка додає додатковий рівень захисту для вашого облікового запису, будь то обліковий запис у соціальних мережах, електронна пошта чи будь-який інший обліковий запис. Крім клонування, немає способу обійти двофакторну автентифікацію. Якщо у вашому обліковому записі ввімкнено 2-факторну автентифікацію, вам не потрібно її вимикати, оскільки якщо хтось спробує зламати ваш обліковий запис, ця особа не зможе цього зробити, оскільки код підтвердження надійде лише на ваш зареєстрований номер телефону.

Чи можете ви обійти двоетапну перевірку Instagram?

Ні, ви не можете обійти двоетапну перевірку Instagram, якщо ви входите з ненадійного пристрою. Щоразу, коли ви намагаєтесь увійти у свій обліковий запис Instagram за допомогою нового пристрою, вам потрібно ввести код підтвердження, якщо ви ввімкнули двоетапну перевірку. Якщо хтось спробує зламати ваш обліковий запис Instagram, цій людині знадобиться код, який ви отримаєте на свій телефон. Навіть хакери не можуть обійти двоетапну перевірку, вони можуть лише клонувати ваш пристрій, щоб отримати код для входу.

Як обійти двофакторну автентифікацію в Instagram?

Якщо у вас немає доступу до зареєстрованого номера телефону для отримання коду двофакторної автентифікації, виконайте наступні дії, щоб обійти його.

  Як переглянути публікації, які раніше сподобалися в Instagram

1. Відкрийте програму Instagram на телефоні.

2. Увійдіть у свій обліковий запис Instagram за допомогою відповідних облікових даних.

3. Натисніть «Спробувати інший спосіб» на екрані «Введіть код входу».

4. Потім натисніть Отримати підтримку.

5. Введіть адресу електронної пошти, тип облікового запису та додаткові відомості та натисніть Надіслати запит.

6. Ви отримаєте електронний лист від Instagram із зазначенням кроків для відновлення вашого облікового запису.

Ось як можна обійти двофакторну автентифікацію в Instagram.

Як відновити обліковий запис Instagram без коду підтвердження?

Щоб відновити обліковий запис Instagram без коду підтвердження, виконайте наведені вище дії.

Що робити, якщо ви втратите телефон із двофакторною автентифікацією?

Якщо ви втратили телефон і використовуєте двофакторну автентифікацію, це не має сенсу, тому що навіть якщо ви вийшли зі свого облікового запису, особа все одно зможе увійти у ваш обліковий запис, оскільки код підтвердження буде надіслано на ваш телефон. Ви можете негайно заблокувати свої облікові записи в соціальних мережах і банківські рахунки, щоб захиститися від шахрайства чи будь-яких інших порушень.

Чи можна зламати багатофакторну автентифікацію?

Так, багатофакторну аутентифікацію можна зламати. Єдиний спосіб зламати багатофакторну автентифікацію — клонувати свій пристрій, який надасть доступ до ваших відбитків пальців, електронних листів, повідомлень і кожного окремого біту даних, які є на вашому телефоні. Хакери можуть зламати ваш телефон і клонувати його на своєму пристрої, а також отримати доступ до ваших облікових записів, захищених багатофакторною автентифікацією.

Чому ви не можете знову увійти у свій Instagram?

Ось кілька причин, чому ви не можете знову ввійти у свій обліковий запис Instagram:

  • Можливо, ви вводите неправильні облікові дані для входу.
  • Може статися, що ваш обліковий запис забанили через порушення політики Instagram.
  • Можливо, сервер Instagram не працює або у вас виникли проблеми з мережею.
  • Ваш обліковий запис зламано, і хакер змінив облікові дані для входу.
  • Якщо ви входите за допомогою програми Instagam, яка не оновлена ​​або може мати деякі проблеми.

***

Отже, ми сподіваємося, що ви зрозуміли, як обійти двофакторну аутентифікацію в Instagram з детальними кроками, які вам допоможуть. Ви можете повідомити нам будь-які запитання чи пропозиції щодо будь-якої іншої теми, на яку ви хочете, щоб ми написали статтю. Залиште їх у розділі коментарів нижче, щоб ми знали.