Як об’єднати та роз’єднати клітинки в Microsoft Excel

Categories:

Об’єднання та роз’єднання клітинок у Microsoft Excel – це чудовий спосіб підтримувати таблицю чистою, добре організованою та легкою для розуміння. Найпоширенішим використанням є створення заголовка для ідентифікації вмісту в кількох стовпцях, але незалежно від причини це можна швидко зробити в Excel.

Зауважте, що Excel не дозволяє розділити клітинку так само, як у таблиці в Microsoft Word. Ви можете роз’єднати клітинки, які ви об’єднали раніше.

Об’єднання осередків

Об’єднання клітинок об’єднує дві або більше клітинок в одну. Для цього виділіть клітинки, які потрібно об’єднати.

  Як знайти ідентифікатор повідомлення для електронної пошти Gmail [Chrome]

Далі на вкладці «Головна» натисніть кнопку «Об’єднати та відцентрувати».

Як випливає з назви, вибрані клітинки будуть об’єднані. За замовчуванням будь-який текст у клітинках буде відцентрований.

Як бачите, клітинки A1, B1 і C1 об’єдналися в одну клітинку. Є також інші варіанти на вибір. Щоб отримати доступ до цих параметрів, клацніть стрілку поруч із «Об’єднати та центрувати», і з’явиться спадне меню.

Ці варіанти відносно прості. Слід зазначити, що «Об’єднати» об’єднує лише вибрані клітинки в рядку, але не клітинки в стовпці.

Отже, що станеться, якщо ми об’єднаємо клітинки, у яких уже є вміст? Це те, з чим потрібно бути дуже обережним. Об’єднання комірок з уже існуючими даними зберігає лише верхнє ліве значення та відкидає всі інші значення. Це означає, що всі дані, крім даних у верхній лівій комірці, будуть видалені. Однак Microsoft видає вам попередження перед об’єднанням осередків, але переконайтеся, що ви розумієте, що дані будуть втрачені, перш ніж продовжити.

  Як зробити свій власний Chromebook з ОС Chromium

Роз’єднання клітинок

Незлиття клітинок розбиває раніше об’єднані клітинки назад на окремі клітинки. Зробити це так само просто, як вибрати об’єднані клітинки, а потім знову натиснути кнопку «Об’єднати та центрувати», щоб вимкнути налаштування. Аналогічно, ви можете натиснути стрілку поруч із «Об’єднати та центрувати», щоб отримати доступ до спадного меню, а потім натиснути «Розмінити клітинки».

Якщо ви роз’єднаєте клітинку, яка містить дані, усі дані будуть розміщені у верхній лівій клітинці, а всі інші клітинки будуть порожніми.