Як об’єднати документи Microsoft Word

Об’єднання двох типів одного файлу зазвичай легко. Формат легко перекладається з одного документа в інший. Якщо ви об’єднаєте PDF-файл із файлом DOCX, текст виглядатиме неправильно. Він може бути обрізаний, форматування в більшості випадків порушиться, і вам потрібно буде видалити пробіли в кінці та розриви рядків. Якщо ви об’єднаєте файл DOCX з іншим файлом DOCX, у вас не виникне цих проблем.

об’єднати документи Microsoft Word

Об’єднати документи Microsoft Word

Ви можете відкрити документ Microsoft Word, використовувати клавіатуру Ctrl+A, щоб вибрати все, Ctrl+C, щоб скопіювати все, і Ctrl+V, щоб вставити його в інший документ. Це досить просто, але Microsoft Word значно полегшує об’єднання документів.

Як об’єднати документи Microsoft Word

Щоб об’єднати два або більше документів Microsoft Word за допомогою вбудованого інструмента об’єднання, виконайте такі дії. Ваші документи можуть бути розташовані будь-де на локальному диску. Вам потрібно лише відкрити документ, до якого потрібно об’єднати інший документ. Документ, який ви об’єднуєте в інший документ, не має бути відкритим.

Відкрийте документ Microsoft Word, до якого ви будете об’єднати інший документ.
Перейдіть на вкладку «Вставка» на стрічці.
Знайдіть кнопку «Об’єкт» і натисніть її.
У списку виберіть З файлу.
У вікні вибору файлу, що відкриється, виберіть документ, який потрібно об’єднати.
Натисніть Вставити.
Вміст документа буде вставлено.
Повторіть для всіх документів, які потрібно об’єднати в поточний документ Microsoft Word.

Об’єднання проти копіювання/вставки

Ви завжди можете скопіювати та вставити вміст одного документа Microsoft Word в інший. Це може здатися легшим для виконання, і це так, враховуючи, що він використовує знайомі комбінації клавіш. Метод копіювання/вставки простіше використовувати, якщо у вас є невеликі документи. Для більших документів із зображеннями та таблицями доцільно використовувати інструмент об’єднання.

Інструмент об’єднання переконається, що нічого не залишиться позаду. Якщо ви об’єднуєте групову роботу в один файл, це не дозволить залишати зображення, текст, заголовки, таблиці тощо.

Висновок

Інструмент об’єднання документів дозволяє користувачам вставляти й інші типи документів. Це буде працювати, оскільки все буде скопійовано, але якщо документ не є файлом DOCX, можливо, вам доведеться виправити форматування тексту згодом. Якщо у вас виникли проблеми з копіюванням тексту з файлу PDF, спробуйте підхід до об’єднання документів. Microsoft Word має чудовий інструмент для малювання форматів, який можна використовувати, щоб виправити форматування об’єднаного тексту.