Як обслуговувати клієнтів у світі соціального дистанціювання?

Однією з головних тем пандемії Covid-19 є те, що світ ніколи не буде колишнім.

Те, як ми працюємо та ведемо бізнес, принципово зміниться за кілька місяців і залишиться з нами після цього. Це частково тому, що вірус ніколи не зникне; ним просто керуватимуть. Ключовим компонентом боротьби з вірусом буде соціальне дистанціювання.

Люди є соціальними істотами; ми любимо товариство інших і використовуємо фізичні сигнали, щоб підтвердити один одного. Це те, що ми знаємо; це те, що ми шукаємо. Тому багатьом людям важко сприймати нову норму. Рекомендовані протоколи ускладнюють реалізацію соціальних питань, вбудованих у ділові стосунки.

Як ви виражаєте свою відданість без зустрічі віч-на-віч? Як надати емпатійну послугу через цифровий інтерфейс?

Соціальне дистанціювання на робочому місці

Загалом економіка бізнесу припускає, що ви можете вичавити більше прибутку, зібравши якомога більше працівників в одному місці. Це вже неможливо. Заради власного здоров’я та здоров’я клієнта працівники мають бути на відстані метрів. Це означатиме менше працівників на квадратний метр. Це призведе до;

  • Менше офісів і фабрик відкритого планування. Ці робочі простори потребуватимуть чіткого розмежування, як-от обмежувальної лінії, проведеної на підлозі чи високих перегородках, і оргскла, щоб фізично віддалити працівників і захистити їх від інфекційних крапель через чхання чи кашель.
  • Інвестиції у створення більш здорового робочого середовища. Наприклад, встановлення або вдосконалення повітряних фільтрів або пристроїв Інтернету речей, таких як датчики, щоб надавати дані про умови навколишнього середовища.
  • Бригада прибиральників або сервісні компанії стануть більш важливими в діяльності.
  • Маски, дезінфікуючі засоби та засоби індивідуального захисту (ЗІЗ) стають невід’ємними частинами уніформи та робочого обладнання.
  • Використання вахтових змін і гнучкого графіка. Вони будуть використані для мінімізації кількості співробітників на одному місці.
  • Якщо є кілька ролей, які повинні виконувати подібне завдання вчасно, ці завдання можна об’єднати, щоб один або менша кількість співробітників могли виконувати їх, а решта співробітників працювали віддалено. Відповідальність за об’єднані завдання можна виконувати за графіком чергування.
  Виправте код помилки Xbox 0x8b0500b6

Зміниться і обслуговування клієнтів. Від того, наскільки енергійними є протоколи охорони здоров’я в організації, залежатиме бажання клієнтів заступничати їм. Отже, підприємства;

  • Їм потрібно буде показати свої протоколи здоров’я, щоб завоювати довіру відвідувачів.
  • Практикуйте контроль доступу, щоб керувати потоком клієнтів та їхніми ризиками
  • Перемістіть якомога більше своїх послуг в Інтернет, щоб обслуговувати клієнтів дистанційно.

Отримати хмару

Організації намагаються реорганізувати свою діяльність. Накази карантину, правила соціального дистанціювання та соціальна тривога через пандемію ускладнюють прихід в офіс. І роботодавці, і працівники розуміють, що для виживання потрібно працювати.

Але як організації можуть залишатися продуктивними, безпечними для співробітників і надавати ефективні послуги клієнтам?

Відповідь у хмарі.

Співробітникам, які працюють вдома, за межами підприємства або в дорозі, для роботи потрібен доступ до ресурсів організації. Пересилання файлів електронною поштою туди й назад неефективно, оскільки працівникам потрібно постійно отримувати доступ до даних, обробляти інформацію та проводити аналіз. Єдиним рішенням, яке дозволяє працівникам працювати з будь-якого місця та мати під рукою всі ресурси бізнесу, є хмара.

Подивіться, як перукарня може мати персонал на місці, мобільний, а також віддалено спілкуватися та співпрацювати за допомогою Slack.

Більшості працівників, які виконують адміністративну або пов’язану з робочим столом роботу, не потрібно бути в офісі, щоб працювати. Такі бізнес-функції, як ERP, CRM, бухгалтерія тощо, можна запускати з хмари без втрати ефективності. Насправді віддалена робота має величезні переваги працівники, роботодавці та клієнти.

Використовуйте штучний інтелект

Зараз світ працює на даних. Але збору даних уже недостатньо; його потрібно обробити, проаналізувати та вжити відповідних заходів. Штучний інтелект йде ще далі, застосовуючи до даних когнітивні функції, тобто він не тільки діє на основі даних, але й може вчитися на них. Штучний інтелект може обробляти та приймати рішення за частки секунди, що дає технології явну перевагу над часом реакції людини.

  Як автоматично вимкнути звук на веб-сайтах у Firefox

Машинне навчання, розпізнавання мови будуть використовуватися в більшій кількості бізнес-процесів.

Наприклад, CRM використовуватиме чат-ботів, які можуть розпізнавати мову та обробляти запити від клієнтів, або ERP прогнозуватиме попит і готуватиме план управління ресурсами, який зменшить витрати. Ці функції не нові; вони є стандартними для хмари.

Ось хмарне рішення контакт-центру Google; він використовує хмару для підключення віддалених агентів до клієнтів з будь-якої комунікаційної платформи (включно з телефоном, електронною поштою, соціальними мережами та чатом). Рішення поєднує в собі розпізнавання мовлення, обробку природної мови та штучний інтелект для обробки простих запитів для вирішення або збору інформації перед передачею її агенту.

Прийняти автоматизацію

Автоматизація в основному асоціюється з роботами, що працюють на заводах. Це буде більше, і технологія безпілотних автомобілів використовуватиметься в шахтах разом із роботизованим обладнанням для видобутку. Заводи працюватимуть без втручання людини, і ними, можливо, керуватимуть на відстані кілометрів.

Менш відомою, але незабаром такою ж важливою формою автоматизації буде роботизована автоматизація процесів (RPA). Програмне забезпечення RPA виконує повторювані завдання на основі правил. Вони вже на повну силу використовуються в банках, юридичних фірмах, розподільчих центрах.

Автоматизація на основі штучного інтелекту буде використовуватися для зменшення навантаження на співробітників. Автоматизований штучний інтелект ефективно усуває адміністративну паперову роботу. Віддалені співробітники не мають доступу до форм, паперів, штампів, підписів тощо, тоді як автоматизований штучний інтелект здатний збирати інформацію, залучати клієнтів, перевіряти документи, зважувати ризики, приймати рішення та звітувати про результати за частку часу.

Співпрацюйте розумно

Є багато зустрічей, які можуть бути віртуальними, а не особистими. До цього потрібно трохи звикнути, етикет і структура віртуальних зустрічей різні, але вони можуть бути такими ж продуктивними. Перехід до віртуальних зустрічей вимагатиме інвестицій для оснащення працівників ноутбуками, надійним Інтернетом і необхідним програмним забезпеченням.

  Як видалити груповий чат у WeChat

Хмарні платформи для співпраці — це інструменти, які об’єднають команди. Хмарні платформи для співпраці мають стандартні функції голосового зв’язку, відео, електронної пошти та чату, які додатково вдосконалені додатковими функціями, такими як обмін файлами, редагування файлів, програми сторонніх розробників, автоматизація та ШІ.

Відверто кажучи, з хмарою можливості безмежні. Щоб отримати уявлення про те, як співпраця, автоматизація та штучний інтелект можуть працювати разом, подивіться, як Університет Нового Південного Уельсу використовував Microsoft Teams для проведення лекцій, матеріалів для занять, співпраці в класі, а також автоматизованого асистента вчителя, який перетворився на навчальний допомога.

Щоб було зрозуміло, адаптація до норм соціального дистанціювання не обов’язково революціонізує робоче місце; це прискорить зміни, які вже відбуваються. За кількома винятками, пов’язаними зі звичками та практикою, пов’язаними зі здоров’ям, багато технологічних змін уже відбувалися. Це тому, що технологія, яка приймається, є економічно життєздатною та ефективною.

До пандемії, компанії почали використовувати хмару та віддалену роботу. Відповідно з Управління національної статистики48% робочої сили Великобританії працювали віддалено через пандемію. Це значне підвищення від приблизно 20% у 2018 році.