Як обрізати відео в Windows 10 без сторонніх програм

| | 0 Comments| 4:49 AM
Categories:

Відеоредактори – це зазвичай одна з двох речей; складно або дорого. Якщо ви хочете зробити відносно просте редагування відео, складна програма для створення та редагування відео, як-от OBS Studio, є зайвою. На жаль, безкоштовні програми часто мають обмеження. Хороша новина полягає в тому, що Microsoft стає розумнішою і робить свої стандартні програми потужнішими. Компанія ще не включила повний пакет для редагування відео в свою ОС, але якщо ви хочете обрізати відео в Windows 10, ви можете, не потребуючи сторонніх програм, щоб зробити трюк.

Програма «Фотографії» деякий час могла редагувати відео, але елементи керування були не зовсім очевидними, і програма не інтегрує відео так само добре, як фотографії. Проте додаток «Фільми та ТБ» отримав оновлення, яке полегшує відкриття відео для редагування в програмі «Фотографії». Однією з функцій редагування в програмі є функція обрізання.

  Відсутня програма «Фотографії» для Windows 10? Ось як перевстановити додаток Фото

Додаток для фільмів і ТБ

Відкрийте відео, яке потрібно обрізати, у програмі «Фільми та ТБ». Ви побачите кнопку редагування поруч із кнопкою міні-перегляду. Клацніть його та виберіть опцію «Обрізати» у меню, що з’явиться.

Це відкриє відео в програмі «Фотографії». Це буде автоматично призупинено. Використовуйте два повзунки на панелі пошуку, щоб вибрати частину відео, яку потрібно обрізати. Розділ між двома повзунками – це частина, яка залишиться у відео, яке ви збережете, а все, що знаходиться за його межами, буде вирізано. Натисніть кнопку «Зберегти копію» у верхньому правому куті, щоб зберегти обрізане відео.

Це збереже обрізане відео в тому самому каталозі, в якому, наприклад, знаходиться оригінальне відео; якщо відео знаходиться у вашій папці «Відео» і ви його обрізаєте, обрізану версію також буде збережено в папці «Відео». Воно матиме ту саму назву, що й оригінальне відео, а в кінці буде додано «Обрізати».

  Як набирати акценти в Windows 10

Програма «Фотографії».

Якщо ви хочете відкрити відео в програмі «Фотографії» для редагування, вам спершу потрібно додати папку, у якій знаходиться відео, до програми. Відкрийте програму «Фотографії» та перейдіть на вкладку «Папки». Додайте папку з відео, а потім відкрийте її. Клацніть правою кнопкою миші відео та перейдіть до «Редагувати та створити» > «Обрізати».

Щоб було зрозуміло, в обох випадках ви використовуєте програму «Фотографії» для обрізання відео в Windows 10. Єдина відмінність полягає в тому, як ви відкриваєте відео, щоб обрізати його. Програма «Фільми та ТБ» дає вам простий спосіб відкрити відео для редагування. Якщо ви зробите це за допомогою програми «Фотографії», ви додасте до неї занадто багато папок.

  Двадцять найкращих порад і хитрощів для Windows 2016 року