Як обмежити час використання екрана за допомогою Digital Wellbeing [+6 Android Apps]

| | 0 Comments| 4:59 AM
Categories:

Обмеження часу перед екраном стало необхідністю для нашого способу життя.

Уявіть, що ви вийшли виконати щоденні справи, але забули телефон вдома. Або коли ви забули підключити телефон до зарядки перед сном. Звучить як кошмар👻, правда? Ви коли-небудь замислювалися, чому ви так себе почуваєте, коли коханого мобільного телефону немає у ваших руках?

У наш час майже все доступно у вас під рукою через наші мобільні телефони. Ми покладаємося на них для спілкування, розваг, інформації, навчання тощо.

Дослідження показують, що 1 з 5 користувачів смартфонів витрачає в середньому 4,5 години щодня витрачають час на телефони. Це означає, що ми стали залежними від них у найдрібніших речах.

У цій публікації ми обговоримо, чому це шкідливо, як обмежити час перед екраном за допомогою цифрового добробуту та кілька програм для Android, якими ви можете скористатися. Псст… і ось зручна таблиця з коротким оглядом тих програм, які ми обговорили нижче!

Особливості продуктуStayFreeДіаграми, статистичні дані, обмеження, блокування відволікаючих додатків, кросплатформна статистика.Ваша годинаВизначте тип телефонної залежності, інформацію, обмеження, експорт даних.Час екрануКеруйте часом перебування дітей перед екраном, статистикою в реальному часі, блокувальниками вмісту.ActionDashСтильний інтерфейс, яскраві діаграми, статистика програми, режим фокусування, обмеження.ЗалишайтесяТаймери, плаваюче накладання, яскравий дизайн, звіти про використання, членство Pro.ДігітоксСкоротіть час використання екрана, залишайтеся зосередженими, класифікуйте програми, сповіщення, простоту.

А тепер давайте зануримося безпосередньо.

Як залежність від смартфона заважає нашій продуктивності

Ви замислювалися про те, скільки разів ми перевіряємо наші телефони під час роботи, навчання чи виконання важливого завдання? Один ping і zoop, наша увага спрямовується на телефон, а не на поточне завдання. Залежність від смартфонів є однією з найбільших проблем сучасності, яка вражає людей різного віку.

Це включає бездумне гортання соціальних мереж, довгі години гри в ігри, прослуховування музики або нав’язливу перевірку електронної пошти; саме дзвін наших екранів значно знижує нашу продуктивність.

Багато людей можуть стверджувати, що використання смартфонів цілий день дає їм «підйом дофаміну». Однак питання в тому, чи справді це нам потрібно? Наше тіло від природи здатне виробляти дофамін, оскільки ми займаємося тим, що нам подобається. Коли ця дія виконується бездумно, кількість виробленого дофаміну є занадто високою, що може бути шкідливим для нашого психічного здоров’я.

Надмірний час перед екраном також призводить до зниження концентрації уваги, призводить до нерегулярного режиму сну та негативного впливу на психічне здоров’я. Ви навіть можете зіткнутися з проблемою неправильної постави тіла та болем у шиї, серед багатьох інших проблем. Усі ці фактори безпосередньо впливають на нашу продуктивність.

Необхідність обмежити час перед екраном

З огляду на всі причини, згадані вище, ми повинні діяти в пошуках рішення, щоб покращити якість життя. Саме тут і вступає в дію відстеження часу використання пристрою та обмеження використання телефону. Ви можете зробити це ефективно, використовуючи програми, які допомагають контролювати час використання пристрою, встановлювати обмеження та отримувати сповіщення, коли ви їх перевищуєте. Повірте мені, це не ракетобудування.

  Виправте відео YouTube, які не відтворюються на Android

Дозвольте познайомити всіх користувачів Android із функцією Digital Wellbeing на вашому телефоні. Ніколи про це раніше не чули? Ну, це не приховано; ви щойно дізналися про це сьогодні, і я розповім вам про його використання.

Телефони Android оснащені спеціальною функцією Digital Wellbeing, яка допомагає зрозуміти ваші цифрові звички, приймати обґрунтовані рішення щодо часу використання пристрою та контролювати використання пристрою.

Читайте також: Програми Phone Tracker для відстеження активності близьких в Інтернеті

Переваги цифрового добробуту

Хоча переваг використання цифрового добробуту може бути багато, ось деякі з основних:

#1. Цифрові звички 📱

Ця функція надає повний огляд використання вашого смартфона, наприклад час, витрачений на окремі програми, і сповіщення, які ви отримуєте щодня. За допомогою цього засобу відстеження звичок ви можете дізнатися про свої цифрові звички та точно визначити, де ви проводите більшу частину часу, а також свою повсякденну діяльність.

#2. Таймери додатків ⏱️

Великою перевагою, якою я особисто користуюся, є встановлення таймерів для програм, у яких я проводжу більшу частину часу, відкладаючи або прокручуючи. Коли ви досягнете обмеження, яке ви встановили для програми, її буде призупинено до наступного дня.

#3. Відпочити 😴

Функція розслаблення допоможе вам підготуватися до гарного нічного сну, перевівши пристрій у режим відтінків сірого та зменшивши сповіщення перед сном. Це також переводить ваш телефон у режим «не турбувати», де лише позначені зірочкою контакти та вибрані абоненти можуть зв’язатися з вами.

#4. Режим фокусування 🧘‍♂️

У вас був напружений день в офісі чи коледжі? Не хвилюйтеся; увімкніть режим фокусування, щоб тимчасово призупинити певні програми та мінімізувати відволікання.

Як використовувати Digital Wellbeing

Уся ця інформація може бути надзвичайною, тому ось покроковий посібник, як обмежити час використання екрана для різних програм, які використовують Digital Wellbeing.

Крок 1. Відкрийте налаштування свого телефону та знайдіть «Цифровий добробут» і «Батьківський контроль». Торкніться, щоб відкрити функцію.

Крок 2. Далі ви побачите свою інформаційну панель, яка дасть вам огляд часу використання пристрою.

Крок 3. Перейдіть до Таймери додатків, щоб установити обмеження для певних програм на інформаційній панелі. Зі списку виберіть програму, для якої ви хочете обмежити час, і встановіть для неї щоденний таймер.

Крок 4. Щоб увімкнути режим відпочинку, налаштуйте час початку та завершення відповідно до свого розкладу сну.

Ви також можете ввімкнути режим фокусування, вибравши програми, які потрібно призупинити на цей час.

Ці кроки досить прості та легкі для виконання, і, вирішивши їх слідувати, ви вже зробили перший крок до здорового способу життя.

Однак, якщо ви шукаєте більше функцій і налаштувань, ви можете встановити на свій телефон програми сторонніх розробників. Ось деякі з найкращих програм, які ви можете завантажити сьогодні.

StayFree

Якщо ви творчий і любите привабливі діаграми та графіки, ця програма для вас. StayFree це комплексна програма для відстеження та керування часом використання пристрою, яка надає детальну інформацію про використання вашого смартфона.

  8 найкращих програм для надсилання текстових повідомлень для Android

Він відстежує використання програми та щоденні розблокування, сповіщення та навіть підхоплення телефону. Це дозволяє встановлювати щоденні обмеження на використання додатків, блокувати відволікаючі програми та планувати перерви.

Його здатність аналізувати ваші моделі використання та рекомендувати більш здоровий цифровий спосіб життя робить його унікальним. Найкраща частина полягає в тому, що програма працює від батареї з високошвидкісним і зручним інтерфейсом, що дає вам змогу точно контролювати використання пристрою.

Крім того, це також допомагає з кросплатформною статистикою, щоб переконатися, що ви краще розумієте своє використання.

Ваша година

Одна з найпопулярніших програм для відстеження часу використання екрана, Ваша година встановлено більш ніж 4 мільйонами користувачів у всьому світі.

Ця програма цифрового благополуччя виходить за рамки простого відстеження та обмеження часу використання екрана. За допомогою функції Goal Spots ви дізнаєтеся, який ви «телефонний наркоман». Це допоможе вам вивчити дані за останні 7 днів і дає зрозуміти, до якої категорії ви належите – одержимий, залежний, звичний, успішний або чемпіон.

Просто торкніться програми, щоб отримати вичерпну статистику у форматі індикатора прогресу та знати обмеження, встановлені для кожної програми. Ви можете перейти до розділу «Що готується», щоб дізнатися про те, чому, коли та скільки щоденної роботи вашого телефону.

Додаток також дозволяє експортувати дані у форматі XLSX для створення діаграм продуктивності. Його багатофункціональний підхід робить його потужним вибором для тих, хто прагне покращити свій цифровий добробут.

Час екрану

Час екрану допомагає керувати часом, який проводять діти за екраном, встановлюючи обмеження, використовуючи засоби блокування вмісту, відстежуючи їх місцезнаходження тощо. Його здатність відстежувати та контролювати екранний час на кількох пристроях виділяє його, роблячи його цінним інструментом для сімей.

Ця програма також надає статистику використання в реальному часі та історію використання програми, щоб допомогти вам приймати зважені рішення щодо часу використання пристрою. Ви можете бачити, які веб-сайти відвідувала ваша дитина, відео на YouTube, які вона переглядала, і навіть отримувати сповіщення, коли ваша дитина намагається встановити новий додаток.

Якщо щось не так, просто призупиніть усі дії одним дотиком. Ви можете налаштувати до 5 пристроїв за допомогою одного облікового запису, що є справжньою справою. Ця програма чудова, якщо безпека дітей в Інтернеті є вашим пріоритетом (як і має бути).

ActionDash

Підтримуючи елегантний і зручний інтерфейс, ActionDash сумісний майже з усіма пристроями Android. Це допомагає вам точно визначити шумні програми та візуалізувати час використання екрана за допомогою яскравих кругових діаграм, що полегшує моніторинг активності.

  10 найкращих ігор-головоломок для Android для вдосконалення навичок вирішення проблем

Він пропонує багато цікавих функцій, наприклад статистику використання додатків, щоденні та щотижневі звіти про час використання пристрою та можливість установлювати ліміти додатків.

Мінімалістичний дизайн цієї програми та повна інтеграція з функціями цифрового добробуту Android роблять її феноменальною. Він пропонує спрощену та оптимізовану роботу для користувачів, які віддають перевагу чистому та прямому підходу до керування часом використання екрана.

ActionDash також надає режим фокусування, щоб тимчасово призупинити відволікаючі програми. Зрештою, це підвищує продуктивність і обмежує використання додатків, щоб блокувати додатки, які ви використовуєте щодня.

Залишайтеся

Залишайтеся це не просто додаток; це все, що вам потрібно для здорового користування смартфоном. Це дозволяє встановлювати таймери для окремих програм і контролювати час використання екрана.

Найулюбленішою функцією цієї програми є плаваюче накладення таймера, яке нагадує вам про обмеження використання. Колірна схема програми жива та приємна для очей, що робить її приємною у використанні. Ви також можете перейти в темний режим, щоб не напружувати очі під час використання програми.

Якщо таймер програми вимикається, а ви не закінчили роботу, ви можете налаштувати тривалість таймера та швидко призупинити або продовжити використання програми за потреби.

Крім того, ви отримуєте щотижневі та щомісячні звіти про свої цифрові звички та трекер того, як ви покращили свій цифровий добробут. Не соромтеся підписатися на їхню підписку Pro, щоб отримати доступ до більших чудових функцій.

Дігітокс

Якщо ви шукаєте просту, але багатофункціональну програму, ви можете завантажити її Дігітокс.

Він розроблений для боротьби з номофобією та спонукає вас скоротити час, який ви проводите за екраном, залишатися зосередженим і зменшити кількість відволікань протягом дня. Ви можете підвищити свою ефективність і продуктивність за допомогою щоденного розуміння своїх цифрових звичок і класифікації часу, проведеного за екраном.

Категоризація допомагає відфільтрувати основні програми для використання на телефоні. Ви можете редагувати заголовки відповідно до свого стилю життя та отримувати сповіщення, коли вони наближаються до попередньо встановлених часових обмежень.

Простота цієї програми та зосередженість на основних функціях керування часом використання екрана роблять її неймовірною.

Заключні думки

Зі збільшенням використання смартфонів і занадто багато часу, проведеного за екраном, виникає важливість ефективного управління часом використання екрана.

Використовуючи функцію Digital Wellbeing на Android або будь-яку зі згаданих програм сторонніх розробників, ви повертаєте контроль над своїм часом, встановлюючи баланс між барабаном і реальним світом.

Пам’ятайте, програми створено, щоб полегшити, а не ускладнити наше життя. Отже, візьміть під контроль свій спосіб життя зараз!

Далі перегляньте найкращі програми батьківського контролю, які допоможуть захистити вашу дитину в Інтернеті.