Як облаштувати розумну спальню

Ви можете проводити більшу частину часу у своїй спальні, спить, але технологія розумного дому все одно може отримати користь. Розумніша спальня може допомогти вам заснути і прокинутися вранці.

Чому розумна спальня?

Спальні — це унікальна кімната у вашому житловому просторі, ви проводите в ній багато часу, але більшість цього зазвичай витрачається на сон. Додавання технології розумного дому може покращити спальню, якщо ви продумаєте свій вибір. За допомогою кількох пристроїв ви можете зробити свою спальню більш комфортною для сну та відпочинку. Розумний дисплей, підсвічування, розумні штори та розумні розетки допоможуть вам лягти спати й прокинутися оновленим.

Додайте Smart Lights для початку та завершення дня

Іноді вам подобається розслабитися в спальні, перш ніж захотіти спати. Тож ви можете читати чи дивитися телевізор у ліжку. Проблема в тому, що коли ви готові лягти спати, вимикачі світла можуть бути недоступні. Або світло може бути занадто яскравим для вашого чоловіка або партнера.

Розумні ліхтарі чудово керують, не виходячи з ліжка. Ви можете створювати таймери, вмикати й вимикати їх за допомогою голосу чи телефону, а якщо ви використовуєте розумні лампочки, ви можете зменшити або змінити кольори на щось менш суворе для вечора. І за допомогою кількох процедур ви можете створити ефект сходу сонця без необхідності купувати дорогі годинники.

А якщо у вас велике узголів’я ліжка, ви можете додати навколишнє освітлення, провівши світлодіодні стрічки навколо нього. Ви можете зробити те ж саме з телевізором у своїй спальні.

Для розумних лампочок і світлодіодних стрічок ми рекомендуємо Philips Hue з кількох причин. Вони працюють від Zigbee, тому менше заважають роботі ваших пристроїв Wi-Fi. Philips Hue сумісний як з Alexa, так і з Google Assistant. Додаток Hue має вбудовану процедуру пробудження, яка забезпечує функцію сходу сонця без необхідності налаштовувати кілька процедур. І ви можете поєднати світло Hue з a Лутрон Аврора вимикач світла, який насувається на стандартні вимикачі світла.

Основна проблема з Philips Hue – це вартість. Стартовий набір з двома білими лампочками і концентратором обійдеться в 70 доларів. За ціною ви отримуєте лампи кращого класу, зазвичай яскравіші та яскравіші, якщо ви купуєте кольорові лампочки. У лампочках Hue також використовується Zigbee, що означає, що вони працюють, навіть коли Інтернет відключений. Інші розумні лампочки можуть покладатися на Bluetooth або Wi-Fi, і тому можуть виникати проблеми з радіусом дії або втрачати інтелект, коли Інтернет вимикається. Але якщо ви хочете заощадити, ми також зібралися дешевші альтернативи ви можете розглянути.

Розумні штори можуть зменшити світло

Після того, як ви подбаєте про своє освітлення, ви можете розглянути можливість використання іншого джерела світла у вашій спальні: ваших вікон. Розумні плафони схожі на розумні світильники: без них можна жити, і вони не виконують важливу функцію. Але як тільки вони у вас є, ви, можливо, більше не захочете жити без них.

Ви можете не тільки підвищувати або опускати відтінки за допомогою голосу або телефону, але ви можете створювати таймери та процедури, які піклуються про них за вас. Ваша рутина може підняти штори, коли настав час вставати або опускати їх, як частина протоколу «на добраніч». Це сила розумних будинків; одна команда може подбати про багато речей.

Лютрона Серена Шейдс добре працюють і сумісні з Alexa, Google Assistant і навіть Apple Watch. Але вони дорогі, часто коштують сотні доларів.

Якщо ви хочете витрачати менше, ви можете стежити за Iвідтінки kea Fyrtur . Хоча компанія не випустить їх до жовтня, ціна коливатиметься від 129 до 179 доларів залежно від розміру, що набагато дешевше, ніж у більшості конкуруючих продуктів. І вони будуть сумісні з Alexa і Google Assistant.

Розглянемо голосового помічника з дисплеєм

У спальнях зазвичай є будильник, але ви можете оновити щось краще. Розумний дисплей може керувати іншими розумними продуктами по всьому будинку та надавати інформацію, як-от погоду та зустрічі в календарі.

Ви можете використовувати голосовий помічник без дисплея, але ви втратите годинник, який можна прочитати, та іншу візуальну інформацію. Наприклад, іноді просто швидше читати зустрічі в календарі, ніж слухати їх одну за одною.

Amazon пропонує обидва Ехо Шоу і Точковий, і з двох, Spot краще підходить для спалень. Він менший і розроблений, щоб імітувати будильник, що допомагає йому поміститися прямо у вашій спальні.

Але ми віддаємо перевагу Nest Hub від Google. На відміну від пристроїв Echo, Nest Hub не вистачає камери, що додає відчуття приватності у вашій спальні. І він служить цифровою фоторамкою, функція, яку ми любимо. Home Hub також краще справляється з затемненням екрана, ніж Spot, функція, яку ви можете оцінити, якщо ви віддаєте перевагу темну кімнату під час сну.

Якщо ви хочете мати Google Assistant, але у форматі годинника, як-от Amazon’s Spot, наш дочірній сайт Review Geek називає Lenovo Clock майже ідеально. За 80 доларів це майже вдвічі дешевше Nest Hub, меншого розміру, і знову відмовляється від камери для більшої конфіденційності в спальні.

Якщо ви всі зацікавлені в тій чи іншій екосистемі, це в кінцевому підсумку має керувати вашим рішенням, який пристрій купити.

Використовуйте розумні розетки для всіх своїх дурних речей

У вашій спальні, ймовірно, є безліч електроніки, будь то зарядні пристрої, вентилятори, обігрівачі, зволожувачі або телевізори. Розумні розетки — чудовий спосіб надати цим пристроям інтелект без необхідності купувати новий телевізор або переробляти розетку.

Розумні розетки також легко налаштувати; просто підключіть один до електричної розетки, а потім підключіть до нього щось. Вам потрібно буде налаштувати його за допомогою програми, а потім підключити до Google Assistant або Alexa, але як тільки ви це зробите, у вас буде телефон і голосове керування.

Вони також є чудовим варіантом, якщо ви любите спати з працюючим вентилятором або обігрівачем, але не хочете, щоб вони працювали всю ніч. При правильному використанні розумні розетки потенційно можуть заощадити ваші гроші. Якщо у вас є звичка залишати зволожувач повітря працюючим цілий день, простий таймер може подбати про цю проблему.

Завдяки розумним розеткам вам не завжди потрібно купувати абсолютно новий пристрій, щоб забезпечити інтелект та голосове керування. Ми охопили кілька недорогих варіантів в минулому це могло бути дешевше, ніж покупка нового обігрівача, наприклад. Перш ніж купувати смарт-розетку, ви повинні увімкнути свої пристрої, від’єднати їх, а потім знову підключити. Якщо вони не вмикаються і не починають працювати автоматично, вони не підходять для смарт-розетки.

Завершення спальні

Надзвичайно зручно мати бездротовий зарядний пристрій, який знаходиться на одному рівні з тумбочкою.

Деякі технології розумного дому можуть не бути фізично присутніми в спальні. Хоча розумний термостат може не заощадити гроші, зручність змінювати задану температуру, не виходячи з ліжка, це те, що ви оціните о третій годині ночі. Обидва Гніздо і Ecobee пропонують датчики температури, і це може допомогти розмістити їх у спальні. Залежно від того, яку модель термостата ви виберете, і скільки датчиків ви хочете, ви витратите десь від 180 до 350 доларів на оснащення вашого будинку.

І ви можете розглянути можливість додавання зручностей у свою спальню, які не входять точно до категорії «розумний будинок». Бездротові зарядні пристрої чудово підходять, коли світла слабке, а знайти порт зарядки на телефоні важко. Нам подобається зарядні колодки, які занурюються в тумбочку, що зменшує безлад як на дроті, так і на поверхні. Все, що вам знадобиться, — це пила, дриль і тумбочка, яка дозволить вам протягнути шнур до розетки знизу верхньої поверхні. Бездротові зарядні пристрої також відносно недорогі, зазвичай близько 20 доларів. Можливо, вам знадобиться надати власний настінний адаптер.

Розумний пристрій для однієї спальні, який ми не пропонуємо, — це вентилятори Zigbee. В даний час, найвідоміші шанувальники призначені для роботи з Wink, розумним центром, який ми більше не рекомендуємо. Навіть якщо ви готові йти на такий ризик, інтеграція Alexa дає вам лише голосове керування вбудованим світлом. Ви повинні керувати всіма роботами вентилятора за допомогою пульта дистанційного керування або програми Wink. Ви також можете заощадити гроші і купити вентилятор з дистанційним керуванням.

Не всі пропозиції ідеально підходять для кожної спальні. Оцініть свою ситуацію та дотримуйтеся лише технології розумного дому, яка добре підходить для вашої спальні. Пам’ятайте, що мета – додати зручності, а не проблем і розчарувань.