Як не ділитися моментами в WeChat

WeChat Moments схожі на Instagram або Snapchat Stories. Вони доповнюють звичайні публікації, щоб додати трохи смаку, поділитися трохи більше про своє життя або зацікавити друзів або користувачів WeChat загалом. Хоча налаштування за замовчуванням відкриті для всіх, ви можете контролювати, хто бачить ваші моменти WeChat.

Контроль того, хто бачить ваші моменти WeChat, вплине на широку розмову про конфіденційність у соціальних мережах. Окрім того, що я покажу вам, як керувати дозволами для ваших моментів, я також покажу вам деякі інші налаштування конфіденційності, які ви можете знати, якщо ви використовуєте WeChat.

Контролюйте, хто бачить ваші моменти WeChat

За замовчуванням моменти в WeChat є загальнодоступними. Кожен, хто використовує програму, теоретично може знайти їх і прочитати. Здебільшого це, мабуть, добре, але можуть бути деякі моменти, які ви хочете зберегти приватніше. Будь-яке, що показує, де ви живете чи працюєте, де ви тусуєтеся, будь-які впізнавані елементи або все, що ви хотіли б залишити в секреті, можна було б зберегти в секреті за допомогою простого налаштування.

Давайте створимо момент, щоб ви могли побачити, де встановити дозволи:

 • Відкрийте WeChat і виберіть Discover внизу головної сторінки.
 • Виберіть Моменти на наступній сторінці.
 • Виберіть значок камери у верхньому правому куті.
 • Виберіть «Зробити фотографію» або «Існуючий», щоб використовувати зображення галереї.
 • Додайте підпис у текстове поле, що з’явиться на екрані.
 • Виберіть Місцезнаходження, Поділитися або @Згадати, якщо потрібно.
 • Виберіть Опублікувати у верхньому правому куті екрана.
 • Саме там, де ви бачите Поділитися на кроці 6, ви контролюєте, хто бачитиме ваші моменти WeChat. Якщо ви виберете це налаштування, ви можете вибрати публічний, приватний, список спільного доступу та список заборонених.

  Публічне означає, що всі ваші друзі можуть бачити ваш момент. Приватне означає, що тільки ви можете його бачити і ніхто більше. Список спільного доступу означає, що ви можете вручну вибрати друзів, які можуть його бачити. Список «Не ділитися» — це чорний список, який можна створити, щоб виключити певних друзів.

  Змінення цього параметра дозволяє контролювати, хто бачить кожен момент окремо. Ви також можете встановити глобальні дозволи для свого облікового запису, якщо хочете.

  Глобальні елементи керування для WeChat Moments

  Ви можете змінити загальні налаштування облікового запису WeChat, щоб обмежити, хто може бачити ваші моменти. Ви можете заборонити доступ до ваших моментів для всіх, хто не є друзями, і контролювати, хто бачить їх із вашого списку друзів.

  WeChat дозволяє будь-кому бачити ваші останні десять моментів, незалежно від того, друзі вони чи ні. Ви можете зупинити це за допомогою простого налаштування.

 • Перейдіть до мене в WeChat.
 • Виберіть Налаштування та Конфіденційність.
 • Вимкніть «Зробити мої моменти загальнодоступними».
 • Ваші моменти залишаться доступними для друзів, але це налаштування буде видалено.

  Ви також можете налаштувати дозволи для моментів у тому самому меню «Конфіденційність».

  • Виберіть Сховати мої дописи, щоб створити чорний список друзів, яким ви не хочете бачити свої моменти. Ви побачите список ваших друзів у WeChat. Виберіть один, щоб додати його до чорного списку. Друзі, яких ви додаєте до цього списку, не зможуть бачити будь-які майбутні моменти, які ви публікуєте.
  • Виберіть Сховати моменти користувача для протилежного. Це створює список друзів WeChat, чиї моменти ви не хочете бачити.
  • Виберіть «Для перегляду іншими», щоб контролювати, хто може бачити вже опубліковані «Моменти». Це не дозволить будь-якому з ваших друзів переглядати історичні моменти. Ви можете вибрати 3 дні, 6 місяців або Усі, щоб обмежити моменти в ці періоди часу.

  Інші налаштування конфіденційності, які ви можете використовувати в WeChat

  З мого досвіду, WeChat здається не кращим чи гіршим за інші соціальні мережі, коли справа доходить до конфіденційності. Ходять чутки про китайський державний нагляд, але вони не підтверджені. Сама програма пропонує кілька налаштувань конфіденційності, які ви можете перевірити.

  Усі вони доступні з одного меню “Конфіденційність”.

  • Виберіть «Підтвердження друзів», щоб випадкові особи не додавали вас до друзів без вашого відома.
  • Виберіть Додати мене як друга, щоб контролювати, чи можуть люди додавати вас за допомогою QR-коду чи ідентифікатора WeChat.
  • Виберіть «Список блокування» та додайте до нього дратівливих людей.

  Ці параметри разом з уже обговорюваними налаштуваннями Moment повинні зробити WeChat набагато приємнішим місцем для проведення часу. Підтвердження друзів само по собі може змінити ваш досвід, оскільки воно може відфільтрувати випадкових користувачів і спамерів, які люблять дружити з усіма, кого можуть знайти. Залежно від того, де ви живете та наскільки ваш профіль видимий, це може заощадити багато клопоту з додатком.

  Чи є у вас поради щодо конфіденційності для WeChat? Будь-які поради, як уникнути спамерів у програмі? Скажіть нам нижче, якщо так!