Як не вимикати екран телефону Android

| | 0 Comments| 8:55 PM
Categories:

Час очікування екрана не дозволяє екрану телефону залишатися включеним, коли ви не використовуєте свій пристрій. Однак бувають випадки, коли ви не хочете, щоб це робило це. На щастя, ви можете вимкнути його на телефоні або планшеті Android.

Час очікування екрана просто визначає, скільки часу екран буде увімкненим після того, як ви закінчите його використовувати. Зазвичай це від 30 секунд до 1 хвилини за замовчуванням. Якщо ви використовуєте телефон для чогось, що не вимагає торкання дисплея, короткий час очікування екрана може дратувати.

На пристроях Android ви можете легко змінити час очікування екрана. Процес дещо відрізняється в залежності від того, який у вас телефон, оскільки кожен виробник змінює інтерфейс користувача Android. Проте зазвичай для цього потрібно лише кілька кроків.

  Як увімкнути екранні фільтри для компенсації кольорової сліпоти в Android

Як збільшити час очікування екрана

Перш ніж ми поговоримо про методи, які можна використовувати, щоб запобігти вимиканню екрана, слід зазначити, що більшість телефонів Android не можуть цього зробити. На більшості пристроїв Android ви можете встановити лише довший час очікування екрана, наприклад 10 або 30 хвилин. Однак у більшості ситуацій цього достатньо.

Проведіть пальцем вниз від верхньої частини екрана, щоб відкрити панель сповіщень. Торкніться значка шестірні, щоб відкрити меню «Налаштування». Залежно від того, який у вас пристрій, вам може знадобитися провести пальцем униз вдруге, щоб відкрити значок шестірні.

Торкніться «Дисплей» у меню «Налаштування».

  gFile — це простий файловий менеджер Android з інтерфейсом, створеним Gmail

Ось де все може почати відрізнятися в залежності від пристрою. Деякі телефони, як-от Google Pixel, вимагають розгорнути розділ «Додатково» в налаштуваннях «Дисплей».

Інші телефони перераховують «Час очікування екрана» в основних налаштуваннях «Дисплей».

Торкніться «Час очікування екрана», щоб відкрити параметри часу.

Тут також усе може відрізнятися залежно від пристрою. Майже всі пристрої Android мають 15 і 30 секунд, або 1, 2, 5 і 10 хвилин як опцію. Однак деякі телефони матимуть додатковий 30-хвилинний вибір. Виберіть найдовшу, доступну на вашому телефоні.