Як написати та продати електронну книгу

Categories:

Зараз ми живемо в епоху, коли все є в електронному вигляді, наприклад, електронний банкінг, електронна комерція, електронні подарунки, електронні квитки та багато іншого.

Це тому, що електронні речі привносять у наше життя зручність. І людям подобається цей спосіб робити все з будь-якого пристрою та будь-де. Тепер люди також хочуть, щоб більшість їхніх речей були присутні в електронній формі.

Як наслідок, книги не можуть залишатися осторонь від такого способу життя. Це пояснюється тим, що значна частина населення любить читати. Тому, щоб побалувати їхню прихильність, видавці розробили електронні книги.

Це зберігає любов людей до читання.

Перш ніж ми докладно дізнаємось про публікацію електронної книги, давайте спочатку розберемося, що таке електронна книга.

Що таке електронна книга?

Простіше кажучи, електронна книга – це книга в електронній або цифровій формі. Електронні книги – це книги, які не редагуються, і випускаються в цифровій формі, щоб читачі могли читати їх на комп’ютері, мобільному телефоні тощо. Електронні книги також можна перекомпонувати, тобто будь-який екран, на якому ви їх переглядаєте, ідеально підійде під ваш екран.

Переваги електронної книги

Електронні книги є ідеальною альтернативою або, можна сказати, найкращим рішенням проти книг у м’якій обкладинці. Ось кілька основних переваг, які пропонує електронна книга.

#1. Економія місця

Деякі люди люблять книги і люблять володіти різними книгами. Для таких книжкових хробаків електронні книги можуть заощадити місце. Тому що в іншому випадку вам може знадобитися спеціальна кімната для ваших фізичних книг. А для тих, кому не вистачає місця, електронні книги можуть творити чудеса.

#2. Економічно ефективним

Книги в м’якій обкладинці передбачають виготовлення, друк, доставку тощо. З іншого боку, електронні книги не передбачають жодної діяльності. У результаті ви можете опублікувати електронну книгу за набагато більш розумними цінами.

  Як видалити обліковий запис Rakuten

#3. Безпечний для довкілля

На виготовлення паперових книг витрачається велика кількість паперу, що призводить до вирубування мільйонів дерев. Усе це сприяє екологічним проблемам, глобальному потеплінню тощо. Електронні книги є ідеальною екологічною альтернативою. Ви можете взяти участь у збереженні природи, видавши електронну книгу.

#4. Портативний

Ви можете носити електронні книги куди завгодно без будь-яких тягарів. Читачі можуть читати їх на будь-якому пристрої без будь-яких обмежень. Це робить електронні книги досить зручними.

Як знайти ідеї тем для електронних книг?

Відповідно до ваших можливостей необхідно знайти відповідну тему електронної книги. Ви матимете уявлення про те, що ваша аудиторія хоче прочитати. Крім того, ви повинні мати достатні знання з теми. Це пояснюється тим, що ви повинні надавати правильну та надійну інформацію своїй аудиторії.

Ось кілька порад, які допоможуть вам знайти ідеї для тем.

  • Визначте нішу вашої електронної книги: перш ніж перейти до теми, ви повинні чітко визначити нішу вашої електронної книги. Це значною мірою звузить вашу тематику.
  • Дослідження за допомогою аналітики популярних тем: Аналітика соціальних мереж і блогів — найкращий спосіб досліджувати популярні теми. Ви можете переглянути старі блоги, щоб побачити, який із них має більше переглядів.
  • Використовуйте ключові слова для пошуку популярного вмісту: ключові слова допомагають визначити популярний вміст. Він також запропонує вам такі показники, як поширення Twitter, залучення Facebook тощо.
  • Дослідження ваших конкурентів: Дослідження ваших конкурентів є досить важливим. Це допоможе вам перемогти конкурентів, створюючи кращі ідеї та вміст.

Якої довжини має бути електронна книга?

Книги-бестселери в Інтернеті зазвичай мають 30-50 сторінок. Це число іноді може досягати 100, якщо у вас довга тема. Однак це не обов’язково; Електронні книги також можуть мати менше 20 сторінок.

Але якою має бути ідеальна довжина?

Відповідь полягає в тому, що це не важливе питання. Важливо, яку цінність ви можете додати своїй електронній книзі.

Як написати та опублікувати електронну книгу?

Напишіть хорошу книгу

Написання хорошої книги – це перше і головне, що може змусити вашу електронну книгу сколихнути ринок. Він повинен бути здатним зацікавити читачів і віддати належне темі. Ваша електронна книга має відповідати на всі запитання вашої аудиторії.

Він також повинен бути добре відполірований і представлений. Він також має бути повним і добре написаним.

Напишіть ідеальний опис книги

Опис книги розглядається як звернення до читача. Це спосіб узагальнити всю електронну книгу та сказати їм, чому вони повинні її придбати.

  Як визначити параметри еквалайзера для кожної пісні в iTunes

Опис книги має пояснювати, як ваша електронна книга покращить їх життя та допоможе в певній сфері. Ви повинні дозволити їм повірити, що ваша електронна книга – це те, що може їм допомогти. Хороший опис книги збільшить продажі.

Створіть привабливу обкладинку

Люди також можуть судити про вашу електронну книгу за її обкладинкою. Тому подбайте про те, щоб у вас була найпривабливіша та презентабельна обкладинка. Подібно до того, як зовнішній вигляд, кольори та ілюстрації фізичної книги приваблюють читачів, зовнішній вигляд електронної книги також має значення.

Обкладинка книги має значну частину. Оформлення книги має виглядати легким, а не складним. Люди знайдуть вашу книгу читабельною, лише якщо вона виглядає цікавою. Для професійної обкладинки вам слід найняти професійного графічного дизайнера.

Виберіть правильну платформу для публікації

Є кілька платформ для публікації електронних книг, які ви можете вибрати. На різних платформах доступні різні види послуг і планів. Наприклад, однією з популярних платформ є Amazon. Його видавнича платформа називається KDP або Kindle Direct Publishing.

Деякі платформи також допомагають рекламувати ваші електронні книги та допомагають знайти потрібних читачів. Правильна платформа може надати вам зручний доступ до різних варіантів розповсюдження.

Визначте ціну

Електронні книги можуть допомогти вам отримати більший прибуток завдяки меншим витратам виробництва. Але примітно, що читачі також хочуть платити за електронні книги менше, ніж за друковані. Отже, вам слід пам’ятати про це та визначити ціну вашої електронної книги.

Визначте найкраще місце, яке підійде читачам і вам. Хороша ідея полягає в тому, щоб вивчити ціни ваших конкурентів на подібні продукти. Ви також можете врахувати довжину вашої електронної книги, її жанр, розмір вашої аудиторії тощо. Ви можете змінити ціну, якщо перша тактика продажу не працює належним чином.

Завантажте свою електронну книгу

Коли ви визначите ціну та платформу видання, настав час завантажити вашу електронну книгу. На різних платформах різні сценарії. Ви можете дотримуватися процесу, якого вимагає вибрана платформа.

Тут вам може знадобитися додати деталі електронної книги, обкладинку, рукопис тощо. Вам також потрібно вибрати права на розповсюдження, плани роялті тощо.

Опублікувати

Коли ви завершите завантаження, настав час опублікувати його. Остаточна публікація дозволить вашій електронній книзі бути видимою на платформі.

  14 налаштувань на сторінці прапорців Google Chrome, щоб зробити це швидше

Як продати свою електронну книгу?

Тепер ви готові до публікації електронної книги. Настав час продати його та охопити свою аудиторію. Один із зручних способів продати це прямо з вашого сайту. Це тому, що якщо у вас є веб-сайт, у вас буде активна аудиторія. Таким чином ваша електронна книга може охопити їх безпосередньо.

Якщо у вас його немає або ви хочете нове місце для своєї електронної книги, Amazon — ідеальна платформа. Це чудова платформа для самостійного видавництва для малих і середніх видавців. Це може допомогти вашій електронній книзі стати помітнішою та охопити ширшу аудиторію.

Крім того, ви можете розглянути такі роздрібні торговці, як Kobo, Apple і Nook. Ваша електронна книга може отримати неймовірну популярність на цих платформах.

поширені запитання

Чи важко продавати електронні книги?

Ні, продати електронну книгу неважко. Але так, ви повинні дотримуватися найкращих практик під час написання, дизайну та розповсюдження своєї електронної книги. Завдяки ідеальному плану ви зможете продавати свої електронні книги так само легко та неймовірно.

Які типи електронних книг продаються найкраще?

Ось деякі з найбільш продаваних жанрів електронних книг:
1. Релігія та духовність
2. Самодопомога
3. Спогади та біографії
4. Соціальні науки та політика
5. Природні засоби

Як монетизувати свою електронну книгу?

Нижче наведено кроки, щоб заробити гроші на своїй електронній книзі:

Крок 1. Виберіть унікальну та популярну тему
Крок 2. Напишіть високоякісну електронну книгу
Крок 3. Виберіть правильну платформу для публікації
Крок 4: Створіть маркетингову стратегію
Крок 5: Виберіть ціну
Крок 6. Опублікуйте свою електронну книгу

Заключні слова

Отже, ми розглянули все про електронні книги. Створіть уважну стратегію перед публікацією. Ці поради допоможуть вам написати ідеальну електронну книгу та зробити її успішною.

Далі ви можете дослідити від А до Я маркетингове забезпечення.