Як написати супровідний лист за допомогою ChatGPT

ChatGPT стає все популярнішим як штучний інтелект для створення контенту. Ви, мабуть, бачили курси та інші програми, розроблені, щоб допомогти вам використовувати цю нову платформу, і вам цікаво дізнатися про її переваги.

Доступ до платформи, яка може створювати зв’язний документ, може стати знахідкою для людей, які не люблять писати. Незважаючи на те, що ChatGPT може допомогти вам підвищити вашу ефективність, ви все одно повинні переглядати створені ним документи, щоб ваш супровідний лист помітили.

1. Відкрийте обліковий запис ChatGPT

Ви можете легко створити його, якщо у вас ще немає облікового запису. Перейти на сайт chat.openai.com. Коли ви там, ви побачите підказку відкрити обліковий запис або зареєструватися. Ви можете створити новий обліковий запис із вибраною адресою електронної пошти, зокрема підключити його до наявного облікового запису Gmail.

Вам знадобиться доступ до вашого мобільного телефону, оскільки ви отримаєте шестизначний код, надісланий на ваш телефон у текстовому вигляді для підтвердження реєстрації. Коли ви підтвердите свою реєстрацію, ви готові розпочати роботу.

Увійшовши в ChatGPT, ви побачите, що можете залишитися з безкоштовною версією ChatGPT 3.5 або заплатити за доступ до ChatGPT 4. Функції ChatGPT-4 включають швидші відповіді та доступ до бета-функцій, як-от інтерпретатор коду, плагін- ins і перегляд.

ChatGPT-4 має ліміт 25 повідомлень кожні три години, що коштує 20 доларів на місяць. Якщо вам цікаво, які ще існують варіанти штучного інтелекту, окрім ChatGPT, можливо, вам буде цікаво дізнатися про найкращі альтернативи ChatGPT.

2. Введіть власні інструкції

Перш ніж попросити ChatGPT написати для вас вміст, вам потрібно надати платформі власні інструкції. Ви робите це в спеціальних інструкціях; ви можете отримати доступ до нього, натиснувши на своє ім’я.

Є два розділи, де ви вводите інформацію про себе. Перший запитує: що б ви хотіли, щоб ChatGPT знав про вас, щоб надавати кращі відповіді? Другий запитує: як би ви хотіли, щоб ChatGPT відповів?

У першому розділі ви можете повідомити платформі, де ви живете, чим зараз займаєтесь, які ваші цілі та інтереси. У другому розділі ви можете говорити про тон і довжину відповідей ChatGPT.

Ви можете будь-коли змінити спеціальні інструкції, але це вплине лише на відповіді, надані після внесення змін. Якщо ви новачок у платформі, ви можете запитати: що таке ChatGPT і що ви можете робити з генеративним ШІ?. Радимо переглянути цей посібник, якщо ви не надто впевнені.

3. Надішліть опис роботи

Після того, як ви виконали спеціальні інструкції, настав час надати опис роботи, на який ChatGPT може посилатися під час створення супровідного листа. Пам’ятайте, що ключем до написання ефективного супровідного листа є задоволення всіх критичних потреб, зазначених у посадовій інструкції.

Якщо ви використовуєте безкоштовну версію платформи ChatGPT 3.5, кількість вакансій, для яких ви можете попросити написати супровідні листи, необмежена! Ви також можете попросити платформу повторно згенерувати відповідь, якщо вам не сподобається перша відповідь.

Можливо, вам цікаво, що означає ChatGPT для майбутнього письменників і чи означає це величезні черги безробіття у вашому майбутньому. Можливо, ви знайдете певну втіху, дізнавшись причини, чому ChatGPT не погоджується на вашу письмову роботу.

4. Запропонуйте ChatGPT написати елементи вашого супровідного листа

Після того, як ви подасте опис роботи, наступним кроком буде попросити супровідний лист. Замість того, щоб просити його написати один документ, ви можете попросити його зосередитися на кожній частині вашого супровідного листа, щоб створити більш зосереджений.

Вступний параграф

У першому абзаці ви надаєте основні відомості про те, хто ви є і чому ви хочете цю роботу. Ви також можете дати загальний огляд того, чому ви є правильним кандидатом на цю роботу і чому ця посада вас цікавить.

Ваша кваліфікація

Наступна частина супровідного листа підсумовує ваш досвід і кваліфікацію та те, як вони застосовуються до роботи, на яку ви претендуєте. Тут ви можете включити історії про відповідні проекти чи ситуації, щоб дати менеджеру з найму чи рекрутеру певне розуміння того, як ви працюєте.

Поясніть, як ви відповідаєте цінностям і цілям компанії

У цьому розділі супровідного листа ви хочете проілюструвати, що ви розумієте місію компанії та провели своє дослідження щодо компанії. Ви хочете зосередитися на тому, наскільки ваші цілі узгоджуються з цілями організації, і ви також можете включити позитивні фактори, які ви чули про культуру компанії.

Закрити із закликом до дії

У заключному абзаці ви маєте підсумувати свою зацікавленість вакансією та запропонувати наступні кроки для продовження вашої заявки. Подякуйте читачеві за перегляд вашої заявки та виявлення вашої зацікавленості в обговоренні вакансії чи призначенні співбесіди.

Тут ви можете зосередитися на талантах і навичках, які сподіваєтеся привнести в команду. Якщо ви хочете дізнатися більше про можливості платформи та про те, як генерувати відповідні підказки, можливо, вам буде цікаво дізнатися, як навчитися писати ефективні підказки ChatGPT для найкращих відповідей ШІ.

5. Перевірте та перегляньте створений супровідний лист

Після того як штучний інтелект згенерує різні частини вашого супровідного листа, ви можете зібрати їх разом і прочитати вголос, щоб перевірити, чи це має сенс.

Використовуйте вміст, створений ChatGPT, як основу вашого супровідного листа. Ви можете додати елементи, які додадуть супровідному листу індивідуальний відтінок, даючи читачеві уявлення про вашу особистість.

Вміст, згенерований ChatGPT, може допомогти вам створити супровідний лист, орієнтований на те, що шукає організація, яка вас найме. Найкраще пам’ятати, що платформа доступна для всіх, і, ймовірно, ви не єдині, хто використовує її, щоб допомогти їм подати заявку на роботу.

Ось чому додавання того, що робить вас унікальним, до листа, який генерує ChatGPT, може бути життєво важливою частиною використання платформи для подання заявок на роботу та отримання уваги. Якщо вам подобається користуватися платформою, можливо, вам буде цікаво дізнатися про дивовижні розширення Chrome ChatGPT для кращих підказок і відповідей штучного інтелекту в браузерах.

Працюйте розумніше, а не важче з ChatGPT

Використання ChatGPT може допомогти вам працювати ефективніше, підвищуючи вашу продуктивність. Ви можете використовувати ШІ для створення документів як основи для будь-якого письмового вмісту, над яким ви працюєте.

Незалежно від того, чи потрібна вам допомога у написанні резюме чи супровідного листа, штучний інтелект допоможе вам швидко їх створити. Використовувати вміст «як є» не рекомендується, але вносити зміни та виправлення легше, ніж створювати оригінальний вміст самостійно, і це може допомогти переконатися, що ви торкаєтеся ключових моментів, які шукає читач.