Як налаштувати VRR на Xbox Series X|S

| | 0 Comments| 3:19 PM
Categories:

Ключові висновки

  • Увімкніть змінну частоту оновлення (VRR) на Xbox Series X|S, щоб запобігти розриву екрана та забезпечити плавніший ігровий процес.
  • Активація VRR на вашій консолі знижує частоту кадрів, якщо вона надто висока, що дозволяє монітору правильно відображати зображення.
  • Хоча VRR може збільшити затримку введення, це швидке та просте вирішення проблем із заїканням і розділенням екрана.

Якщо під час гри на Xbox Series X|S ви відчуваєте розриви екрана або заїкання, можливо, настав час увімкнути змінну частоту оновлення (VRR) у вашій системі. VRR активно працює над запобіганням цій проблемі, тож якщо ви хочете вирішити проблеми з розривом екрана, ось усе, що вам потрібно знати.

Що таке змінна частота оновлення?

Змінна частота оновлення — це функція на Xbox Series X|S, яка працює подібно до того, як VSync (або вертикальна синхронізація) впливає на ігри на вашому ПК. Обидва налаштування гарантують, що частота кадрів вашої гри не перевищує частоту оновлення монітора.

  Як видалити обліковий запис Square

Коли FPS вашої гри перевищує можливості вашого монітора, зображення страждає. Якщо ви коли-небудь бачили, як різні частини, які складають ваше зображення, не вирівнюються правильно, то ви на власні очі бачили, як розривається екран. Зазвичай це відбувається вздовж горизонтальної осі та розділяє екран на дві або більше частин.

Коли ви активуєте VRR на Xbox Series X|S, ваша консоль знижує частоту кадрів вашої гри, коли вона стає надто високою, тож ваш монітор може наздогнати та правильно відобразити ваше зображення.

Як увімкнути змінну частоту оновлення на моєму Xbox Series X|S?

На щастя, увімкнення VRR на вашому Xbox Series X|S є швидким і безболісним процесом. Почніть із завантаження консолі та перейдіть до налаштувань, натиснувши значок шестірні у верхньому правому куті.

З загальних налаштувань перейдіть до параметрів телевізора та дисплея.

  Як виміряти продуктивність роботи вдома віддалених працівників

Виберіть Режими відео на вкладці Додатково праворуч.

Виберіть поле зі змінною частотою оновлення.

Звідти у вас є три варіанти на вибір, щоб налаштувати, коли ви хочете активувати VRR. Ви можете вибрати між Вимкнути, Завжди ввімкнути або Лише ігри.

Якщо поле неактивне, ваш дисплей несумісний із цією функцією. Щоб ефективно запропонувати змінну частоту кадрів, ваш дисплей має підтримувати Free Sync або HDMI-VRR.

Які недоліки ввімкнення VRR на моїй Xbox Series X|S?

Увімкнення VRR — чудовий спосіб забезпечити стабільну якість графіки та зображення. Однак це знижує частоту кадрів.

FPS або кадри в секунду, однак, відіграють важливу роль у загальній продуктивності вашої гри.

Якщо ви чули про термін FPS у відеоіграх, але не впевнені, що він означає, ви не єдиний. По суті, ваше ігрове зображення складається з незліченної кількості окремих кадрів, які з’єднані разом, щоб створити плавне зображення, яке ви бачите на екрані. Кількість кадрів за секунду означає кількість окремих зображень, які відображаються щосекунди. Чим вище це число, тим плавнішим буде ваш ігровий процес.

  14 бібліотек і фреймворків компонентів інтерфейсу VueJS для швидкої розробки

Оскільки VRR автоматично зменшує кадри за секунду, які ви бачите, щоб захистити екран від розбиття, ваш ігровий процес може бути менш плавним, і через це у вас може виникнути затримка введення.

Однак VRR знижує частоту кадрів лише за потреби, тому ви не повинні відчувати значної затримки введення під час його використання. Якщо ви відчуваєте, що ваш ігровий процес страждає, і ви бачите велику затримку введення, ви можете легко вимкнути VRR у налаштуваннях.

Подолайте заїкання та розділення екрана, увімкнувши VRR на Xbox Series X|S

Увімкнення змінної частоти оновлення на вашому Xbox Series X|S — це швидке та просте рішення для вирішення будь-яких проблем із розділенням екрана або заїканням, які можуть виникати. Це правда, що ввімкнення VRR може збільшити затримку введення, але в більшості випадків ви не повинні помітити суттєвого зниження якості вашого ігрового процесу.

Якщо ваш дисплей підтримує VRR, його варто перевірити, щоб самостійно побачити можливі плюси та мінуси.