Як налаштувати VPN на iPhone 6s та iPhone 6s Plus

Відмова від відповідальності: деякі сторінки цього сайту можуть містити партнерське посилання. Це жодним чином не впливає на нашу редакцію.

Якщо ви хочете знати, як налаштувати VPN для вашого iPhone 6s або iPhone 6s Plus, ми пояснимо, як це зробити дуже легко. Основна причина, по якій ви хочете налаштувати VPN або віртуальну приватну мережу на своєму iPhone 6s або iPhone 6s Plus, полягає в тому, щоб забезпечити безпечне та приватне з’єднання під час спілкування замість використання загальнодоступної мережі, яка ставить під загрозу дані та інформацію під час використання. публічна мережа.

Іншою причиною, по якій ви можете налаштувати VPN на iPhone 6s і iPhone 6s Plus, є те, що з міркувань безпеки вам може знадобитися налаштувати VPN для доступу або надсилання робочих листів на вашому iPhone. Вам потрібно буде налаштувати віртуальну приватну мережу на iOS 9, щоб ви могли переконатися, що весь вміст і дані, що надходять і виходять з вашого пристрою iOS, є безпечними. VPN працює через Wi-Fi і підключення до стільникової мережі даних.

  Як використовувати VPN з Discord

Якщо ви використовуєте iPhone 6s або 6s Plus, важливо зауважити, що останнім підтримується програмне забезпечення iOS 13. Залежно від версії програмного забезпечення, яке ви використовуєте, наші інструкції можуть дещо відрізнятися. Крім того, ми будемо використовувати ExpressVPN у наших прикладах через його універсальність та надійність. Давайте дізнаємося, як налаштувати VPN на вашому iPhone 6s або 6s Plus без зайвих розмов.

Обмежена пропозиція: 3 місяці БЕЗКОШТОВНО!

Як налаштувати VPN на вашому iPhone 6s або 6 на iOS 12 або новішої версії

У цьому першому розділі ми розглянемо інструкції щодо встановлення VPN на iOS 12 або новішої версії. На щастя, кроки досить прості.

 • Для початку вам потрібно буде завантажити спеціальну програму для вашого VPN з App Store.
 • Увійдіть у програму та виконайте всі кроки підтвердження.
 • Далі ви побачите вікно з повідомленням про те, що ваш пристрій запитає дозвіл на налаштування VPN. Торкніться «Продовжити».
 • Торкніться «Дозволити», щоб налаштувати VPN на своєму iPhone.
 • Дотримуйтесь інших підказок, щоб дозволити сповіщення. Потім ви можете торкнутися значка живлення в програмі, щоб увімкнути VPN.
 •   NordVPN як отримати безкоштовно (перевірено Квітень 2024)

  Тепер ваша активність на iPhone та в Інтернеті маскується вашою службою VPN.

  Налаштуйте VPN на iPhone 6 або iPhone 6 Plus з iOS 11 або раніше

  Якщо ви все ще використовуєте старішу версію iOS, процес дещо інший. Спочатку ми скористаємося Safari для входу в нашу службу VPN, а потім завершимо налаштування служби в налаштуваннях iPhone. Ось як:

  Обмежена пропозиція: 3 місяці БЕЗКОШТОВНО!

 • Відкрийте Safari і відвідайте веб-сайт ваших VPN. У цьому прикладі ми будемо використовувати ExpressVPN.
 • Увійдіть, використовуючи облікові дані облікового запису, і виконайте всі вимоги щодо підтвердження.
 • Перейдіть на сторінку свого облікового запису.
 • Прокрутіть униз до iPhone та iPad. Потім натисніть опцію, щоб завершити ручне налаштування ExpressVPN для iOS.
 • Натисніть Дозволити, коли з’явиться запит.
 • Після того, як ви приймете всі сповіщення, профіль VPN буде готовий до встановлення на вашому iPhone.
 • Тепер ми перейдемо до налаштувань вашого iPhone, щоб завершити налаштування. Виконайте такі дії:

    Чи працює NordVPN з Netflix? 2024 (Квітень)
 • Відкрийте «Налаштування» на своєму iPhone і торкніться «Загальні».
 • Торкніться «Профіль». Потім торкніться свого VPN.
 • Торкніться «Встановити» у верхньому правому куті.
 • Ваш VPN з’явиться в розділі Налаштування>Загальні>VPN.
 • Звідси ви можете керувати своїм з’єднанням і своїм місцезнаходженням.
 • Увімкніть або вимкніть VPN

  Після того, як ви налаштували віртуальну приватну мережу на iOS 9, у вас є можливість увімкнути або вимкнути VPN на сторінці налаштувань на пристрої Apple. Коли ви підключаєтеся за допомогою VPN, у рядку стану з’являється значок VPN.

  Якщо ви налаштували VPN на iOS 9 з кількома конфігураціями, ви можете легко перемикати конфігурації на своєму iPhone, iPad або iPod Touch, перейшовши в Налаштування > Загальні > VPN та перемикаючись між конфігураціями VPN.

  Обмежена пропозиція: 3 місяці БЕЗКОШТОВНО!

  Отримайте допомогу щодо налаштування VPN на iPhone 6s та iPhone 6s Plus:

  Якщо у вас виникли проблеми з налаштуванням віртуальної приватної мережі на вашому iPhone 6s або iPhone 6s Plus або ви не можете підключитися до вашої VPN, або якщо ви бачите сповіщення «Спільний секрет відсутній», ваші налаштування VPN можуть бути неправильними або неповними . Якщо у вас виникли запитання щодо налаштувань VPN або спільного секретного ключа, зверніться до адміністратора мережі чи відділу ІТ.