Як налаштувати Google Fi eSIM на iPhone

Можливо, Google Fi не є однією з трьох великих мереж у США — Verizon, AT&T і T-Mobile, — але вона пропонує чудове покриття за доступною ціною. Отже, якщо ви хочете отримати Google Fi, ви можете зареєструватися за допомогою eSIM. І якщо ви раніше не користувалися eSIM або все ще сумніваєтеся щодо реєстрації в Google Fi, ми тут, щоб надати вам потрібну інформацію.

Що таке Google Fi?

Google Fi є MVNO (мобільний оператор віртуальної мережі), як і Mint Mobile, оператор з одним із найдешевших сімейних планів. Це означає, що Google не використовує власні мережеві вежі для надання послуг. Натомість Google Fi покладається на вежі стільникового зв’язку T-Mobile. Мережі MVNO орендують вежі для надання послуг за допомогою основного оператора.

Це означає, що ви можете заплатити нижчу ціну та все одно отримати чудове обслуговування. Єдиним недоліком є ​​те, що коли мережевий трафік високий, ви можете отримати не найкращий сигнал.

Як почати використовувати Google Fi eSIM на вашому iPhone

Якщо ви ще не вирішили або вам цікаво дізнатися, як працює eSIM, ви можете скористатися безкоштовною 7-денною пробною версією Google Fi. Все, що вам потрібно зробити, це мати активний обліковий запис Google і завантажити програму Google Fi з App Store. Після завантаження ви можете налаштувати обліковий запис і почати використовувати мережу Google Fi.

Завантажити: Google Fi Wireless (Потрібна підписка, доступна безкоштовна пробна версія)

Google чудово пояснює, як працює безкоштовна пробна версія, але коли ви перейдете на екран налаштування, Google запропонує вам відкрити посилання на вашому комп’ютері. Вам знадобиться ваш iPhone, щоб відсканувати QR-код за цим посиланням, але якщо у вас немає іншого пристрою, ви можете додати його вручну. Однак цей процес займає більше часу.

Відкривши цю сторінку, перейдіть до Стільниковий зв’язок > Додати eSIM > Використовувати QR-код на своєму iPhone. Потім просто відскануйте QR-код, і ваша eSIM автоматично встановиться на вашому пристрої. Оскільки ви робили це через обліковий запис Google, усе вже пов’язано з вашим ім’ям.

Якщо ви хочете використовувати Google Fi зі своїм поточним номером, ви можете легко це зробити, і Google Fi перенесе ваш номер. Якщо ви хочете використовувати як Google Fi, так і свого поточного оператора, ви можете вибрати, який з них і коли використовувати.

Чи вартий Google Fi ваших грошей?

Більшість користувачів втомилися реєструватися в мережі MVNO, особливо коли ці мережі використовують стільникові вишки інших мереж. Однак Google має авторитетне ім’я в галузі, і оскільки він використовує вежі T-Mobile, ви не повинні зіткнутися з серйозними проблемами. Зважаючи на те, наскільки доступними є необмежені плани, починаючи з 40 доларів США за лінію, ми вважаємо, що Google Fi є чудовим вибором оператора.