Як налаштувати Face ID на iPhone X

| | 0 Comments| 12:12 PM
Categories:

Face ID — це найновіша функція блокування та ключа від Apple. Він доступний лише на iPhone X, і користувачі вже люблять його через Touch ID. Він надзвичайно точний, а Apple має функцію поінформованості, яка робить його ще більш вражаючим. Ось як ви можете налаштувати Face ID на iPhone X.

Налаштуйте ідентифікатор обличчя

Відкрийте програму Налаштування та торкніться Face ID & Passcode. Торкніться «Налаштувати Face ID». Face ID може розпізнати вас при слабкому або яскравому освітленні, однак, коли ви налаштовуєте його, краще сидіти в добре освітленій кімнаті. Коли ви побачите рамку обличчя, натисніть кнопку «Почати».

Помістіть свою голову, а не лише обличчя, у видошукач камери та дочекайтеся, поки він виявить ваше обличчя. Після цього ви побачите круглу рамку. Переконайтеся, що ваша голова видна повністю, і почніть рухати нею, щоб камера могла зняти вас з усіх боків. Дайте йому гарну позу ліворуч і праворуч і надайте йому всі свої найкращі ракурси для селфі. Білі смуги вздовж краю рамки стануть зеленими, щоб показати, яку частину вашого обличчя вона захопила.

  Як використовувати прогресивну веб-програму Google Drive

Коли всі лінії вздовж однієї сторони, наприклад, лівої, стали зеленими, це означає, що камера зняла ліву сторону вашого обличчя. Це перше сканування. Друге сканування є більш точним. Торкніться кнопки «Продовжити».

Знову ж таки, дозвольте камері просканувати ваше обличчя з усіх боків. Це друге сканування займе більше часу. Коли ви закінчите, ви побачите екран «Face ID налаштовано». Торкніться «Готово», і все готово. Якщо у вас виникли проблеми з розблокуванням iPhone X за допомогою нього, ви можете навчити Face ID бути більш точним.

Функція усвідомлення уваги

Люди мають занепокоєння щодо безпеки щодо Face ID. Наприклад, хтось може підняти ваш телефон, направити його на ваше обличчя, коли ви сидите за столом, і розблокувати його. Це обгрунтовано, але у Apple вже є рішення у вигляді Attention Awareness. Якщо ви ввімкнете його, і ви повинні, він розблокує ваш телефон за допомогою Face ID, лише якщо виявить, що ви дійсно звертаєте на нього увагу. Боковий або побіжний погляд не розблокує телефон. Це робиться шляхом аналізу вашої міміки, що є досить вражаючим. Окрім обмеження, коли ваш iPhone X розблоковано за допомогою Face ID, він також може обмежити час, який ваш телефон залишається розблокованим. Якщо він виявить, що ви більше не уважні до свого розблокованого пристрою, тобто ви розблокували його та відклали його, він знову заблокує пристрій.

  Як перемістити завантажені ігри Nintendo Switch на карту microSD