Як налаштувати Cisco VPN

Відмова від відповідальності: деякі сторінки цього сайту можуть містити партнерське посилання. Це жодним чином не впливає на нашу редакцію.

Хочете знати, як налаштувати Cisco VPN? Cisco — одне з найвідоміших імен у сфері мереж. Це назва більшості корпоративних маршрутизаторів, значної частини мережевих маршрутизаторів Інтернету, брандмауерів, комутаторів та мережевого обладнання. Він також надає програми для кінцевих користувачів, такі як Cisco AnyConnect, який використовується в багатьох коледжах і університетах, а також на підприємствах по всьому світу. Цей підручник допоможе вам налаштувати Cisco AnyConnect VPN.

VPN є важливим інструментом для захисту вашого мережевого трафіку від спостереження. Незалежно від того, чи це держава, провайдер або злом, шифрування вашого трафіку захищає його від сторонніх очей. Навіть якщо вам нема чого приховувати, захист вашого інтернет-трафіку є фундаментальною частиною комп’ютерної безпеки. Деякі навчальні заклади наполягають на цьому, і більшість компаній, які надають віддалений доступ до даних або програм, теж.

Cisco AnyConnect включає клієнт, який ви встановлюєте на своїх пристроях, і веб-пристрій або пристрій адаптивної безпеки (ASA). Cisco ASA — це єдиний пристрій, який включає брандмауер, антивірус, фільтр спаму, VPN-сервер, пристрій із сертифікатом SSL та інші функції, що підключаються. Там, де ми раніше використовували окремий апаратний брандмауер, VPN-сервер і антивірусне рішення, все можна інкапсулювати в одному пристрої. Це чудовий спосіб убезпечити свій бізнес. Цей один пристрій захищає всі рішення – одна з причин такої популярності ASA.

  5 найкращих VPN для криптоторгівлі

Обмежена пропозиція: 3 місяці БЕЗКОШТОВНО!

Налаштування Cisco AnyConnect VPN

Налаштування Cisco AnyConnect VPN схоже на налаштування будь-якого клієнта VPN. Підхід залежить від пристрою, на який ви його встановлюєте, але після встановлення установка дуже проста. Ви можете завантажити Cisco AnyConnect VPN безпосередньо з Cisco, але якщо ви використовуєте його для підключення до свого коледжу або роботодавця, вони повинні надати посилання. Ви повинні використовувати це посилання, оскільки воно може містити файл конфігурації, необхідний для швидкого підключення.

Щоб ви могли підключитися до своєї VPN за допомогою Cisco AnyConnect, вам знадобиться логін. Якщо ви підключаєтеся до мережі коледжу або компанії, ваша команда HR або ІТ-підтримки повинна була надіслати вам їх у якийсь момент. Без них ви не зможете підключитися.

  Найкращий VPN для Firefox

Обмежена пропозиція: 3 місяці БЕЗКОШТОВНО!

В іншому випадку:

 • Завантажте клієнт Cisco AnyConnect VPN.
 • Встановіть клієнт на свій пристрій за допомогою файлу InstallAnyConnect.exe.
 • Дотримуйтесь інструкцій майстра налаштування та виберіть OK після завершення.
 • Дозвольте інсталяції пройти автентифікацію, якщо вона вимагає цього, і виберіть Готово після завершення.
 • Програма встановлення може не включати жодних конкретних кроків налаштування залежно від того, звідки ви отримали доступ до файлу завантажувача. У наведеному вище прикладі використовується виконуваний файл Windows. Android, Mac OS та інші операційні системи будуть використовувати щось інше.

  Налаштування Cisco AnyConnect VPN на пристрої Chromebook або Android

  Іншим прикладом може бути встановлення Cisco AnyConnect VPN на Chromebook. Я згадую це спеціально, оскільки він не використовує стандартне встановлення програми. Хоча Cisco має сумісну програму для Android, вона не працює належним чином, тому компанія рекомендує замість цього використовувати розширення Chrome. Майте на увазі, що лише трафік Chrome буде зашифровано, якщо ви це зробите. Весь інший трафік не використовуватиме VPN.

  Обмежена пропозиція: 3 місяці БЕЗКОШТОВНО!

 • Завантажте розширення Cisco AnyConnect Chrome тут.
 • Виберіть «Додати до Chrome» і надайте доступ до всього, що потрібно.
 • Виберіть Запустити додаток, щоб налаштувати його.
 • Виберіть Додати нове з’єднання та введіть дані для входу до VPN.
 •   Що робити, якщо ваш VPN більше не розблокує Netflix (2024)

  Після автентифікації розширення ви можете налаштувати нове з’єднання, зберегти його та використовувати, коли вам потрібно під’єднатися.

  Підключення Cisco AnyConnect VPN

  Після встановлення ви можете підключити Cisco AnyConnect VPN у будь-який час, якщо у вас є дані для входу, надані вашим коледжем або роботодавцем. Відкрийте програму, введіть мережу, до якої ви хочете підключитися, введіть дані для входу, натисніть Підключитися, і ви побачите підключене вікно протягом кількох секунд.

  Деякі мережі вимагають двофакторної аутентифікації. Якщо ваш один із них, придбайте код і введіть його в новому вікні 2FA. Натисніть «Продовжити», і VPN підключиться. Ви повинні побачити статус на своєму пристрої, який повідомляє, що ви підключилися до служби Cisco AnyConnect.

  Щоб від’єднатися, виберіть сповіщення Windows або відкрийте програму Cisco AnyConnect на своєму пристрої та виберіть Від’єднати. Дайте кілька секунд, щоб відключитися від безпечної мережі, і ще кілька секунд, щоб ваші пристрої реалізували мережеві налаштування за замовчуванням. Тепер ви зможете нормально користуватися Інтернетом за межами VPN.

  Клієнт Cisco AnyConnect VPN швидко забезпечує захист інтернет-трафіку між організацією та віддаленими клієнтами. Він швидкий, безпечний і відмінно справляється з простотою для користувачів. Не дивно, що він такий популярний!