Як налаштувати Apple Watch

Ключові висновки

  • Піднесіть свій новий годинник Apple Watch до свого iPhone, щоб легко почати його налаштування.
  • Ви можете налаштувати деякі параметри Apple Watch під час налаштування, як-от створити пароль, налаштувати розмір тексту та налаштувати Apple Pay.
  • Після налаштування ви можете переглянути App Store, щоб знайти кілька чудових програм або налаштувати циферблат із ускладненнями, щоб персоналізувати Apple Watch.

У вас є новий Apple Watch, але ви не знаєте, з чого почати? Ми проведемо вас через увесь процес налаштування, щоб підключити Apple Watch до iPhone, і надамо кілька загальних порад, які допоможуть вам почати роботу.

Сполучення Apple Watch з iPhone

Для початку візьміть Apple Watch і ввімкніть його після того, як одягнете його на зап’ястя. Ви можете зробити це, натиснувши бічну кнопку на годиннику, доки не побачите логотип Apple.

Перш ніж почати процес налаштування, радимо зарядити Apple Watch до 100 відсотків. Особливо, якщо вам потрібно встановити оновлення програмного забезпечення, весь процес може зайняти багато часу та розрядити акумулятор.

Брент Діркс/MakeUseOf

Коли ви будете готові, піднесіть Apple Watch до iPhone, з яким ви хочете його з’єднати. Торкніться «Продовжити», коли ви побачите спливаюче вікно Apple Watch на екрані вашого iPhone.

Далі виберіть, чи хочете ви налаштувати Apple Watch для себе чи члена родини. Останній варіант призначений для дітей або дорослих, щоб постійно використовувати Apple Watch із підтримкою мобільного зв’язку без iPhone.

  Як експортувати календар Outlook як файл CSV

Після цього на екрані Apple Watch з’явиться унікальна анімація. Ви можете навести камеру свого iPhone на цю анімацію та вирівняти екран годинника з видошукачем, щоб розпочати початковий процес створення пари.

Не варто хвилюватися, якщо процес автоматичного створення пари не розпочався. Переконавшись, що Bluetooth і Wi-Fi на iPhone увімкнено, торкніться значка «i» в кутку та виберіть свій регіон і мову.

Потім дотримуйтеся вказівок на екрані Apple Watch і iPhone, щоб завершити процес створення пари вручну.

Налаштуйте свій Apple Watch

Тепер настав час налаштувати носійство відповідно до ваших уподобань і використання. Для початку, якщо це ваш перший Apple Watch, виберіть «Налаштувати як новий Apple Watch».

Якщо ви раніше користувалися годинником, виберіть «Відновити з резервної копії». Ваш iPhone повинен був автоматично створити резервну копію даних Apple Watch, якщо вона у вас була раніше. Якщо годинник потребує оновлення програмного забезпечення, його буде встановлено під час цієї частини налаштування.

Якщо з якоїсь причини на вашому iPhone не ввімкнено функцію Find My, вам буде запропоновано ввімкнути функцію блокування активації. Це допомагає захистити ваш носій пристрій від того, що його хтось використовує, і допоможе вам знайти свій Apple Watch, якщо ви коли-небудь його загубите.

Для додаткової безпеки наступним кроком є ​​створення коду доступу для годинника, чотиризначного або шестизначного числа. Коли встановлено, Apple Watch блокуватиметься щоразу, коли ви їх знімаєте. Введіть пароль, щоб розблокувати його, коли знову покладете на зап’ястя.

  Як пінгувати IP-адресу з ПК або мобільного пристрою

Для зберігання інформації Apple Pay на годиннику потрібен пароль. Але ви можете пропустити цей крок, якщо не хочете використовувати систему оплати одним дотиком у звичайних магазинах. Однак додати картку в Apple Pay на Apple Watch легко.

Ви також можете налаштувати розмір тексту на екрані Apple Watch і зробити його жирнішим для кращої читабельності. Дотримуйтеся вказівок на екрані, щоб налаштувати автоматичні оновлення watchOS і такі функції, як SOS і Activity.

Нарешті, ви можете вибрати, чи встановлювати всі програми, сумісні з Apple Watch, із вашого iPhone чи інсталювати окремі програми пізніше. Якщо ви вперше користуєтеся Apple Watch, найкращим вибором буде інсталювати програми окремо, щоб не перевантажуватись і зосередитися на тому, що вам найкраще підходить.

Тепер почнеться процес синхронізації. Обов’язково тримайте Apple Watch поблизу свого iPhone. Коли процес завершиться, ви почуєте дзвінок і відчуєте дотик Apple Watch. Натисніть кнопку Digital Crown, щоб почати користуватися годинником.

Як знайти найкращі програми для Apple Watch

Програми Apple Watch дещо відрізняються від програм iPhone та iPad. Через маленький екран Apple Watch вони не можуть робити все, що можуть інші пристрої Apple. Деякі з найкращих програм використовують переваги годинника як засобу зв’язку та фітнес-трекера.

Щоб знайти програми, виберіть програму App Store на годиннику. Ви можете переглянути деякі функції програм Apple або виконати пошук за допомогою клавіатури годинника чи голосового диктування. І це лише одна з багатьох порад, як опанувати App Store на Apple Watch.

  Clarity — це інструмент Microsoft, Zoom оголошує про інвестиції в Anthropic

Якщо це ваш перший розумний годинник, подумайте про встановлення кількох чудових програм Apple Watch для початківців.

Використання циферблатів і ускладнень

Тепер, коли ви завершили процес налаштування Apple Watch, настав час трохи персоналізувати ваш Apple Watch і зробити його своїм. Циферблати та ускладнення — це два основні способи налаштування годинника.

Оскільки Apple Watch — це, перш за все, чудовий спосіб стежити за часом, циферблат — це екран, з яким ви будете знайомі найбільше. На щастя, Apple пропонує чудовий вибір циферблатів, які поєднують графіку та дані.

Ви знайдете все: від простих циферблатів до вишуканіших виробів, що демонструють мистецтво, астрономію тощо. Ми вже розглянули деякі з найкращих користувальницьких циферблатів Apple Watch, які можуть допомогти вашому носінню виділитися.

Ще один спосіб зробити ваш Apple Watch справді особистим пристроєм — за допомогою ускладнень, які є невеликими фрагментами інформації з програм. Вони можуть показувати певну інформацію, як-от спортивний результат або кількість непрочитаних електронних листів, які у вас зараз є.

Хоча існує велика різноманітність варіантів, ось деякі з найкращих ускладнень Apple Watch для початку. Залежно від того, який циферблат ви виберете, ви можете скористатися низкою варіантів ускладнення та розмірів.

Поєднання спеціального циферблата з усіма зручностями може допомогти зробити Apple Watch важливою частиною вашої щоденної роботи.

Витратьте трохи часу й попрацюйте, і ваш Apple Watch має працювати саме так, як вам подобається. Закінчивши початкове налаштування, ви зможете відчути все, що пропонує Apple для носіння.