Як налаштувати ігри 4K на Xbox Series X

Отримання максимального ефекту від візуальних елементів ігрової консолі може подвійно покращити ваш досвід. З Xbox Series X ви можете гарантувати, що досягнете рідної ігри 4K лише за кілька кроків. Але як увімкнути рідні ігри 4K Xbox? Давай дізнаємось.

Як перевірити, чи можна увімкнути ігри 4K на Xbox Series X

Щоб мати можливість грати з рідною відеокартою 4K на Xbox Series X, ваші налаштування мають відповідати декільком специфікаціям. Іншими словами, вам потрібні пристрої, сумісні з 4K, щоб увімкнути цю функцію на вашому Xbox. Зокрема, налаштування Xbox мають включати наступне:

  • Консоль Xbox Series X.
  • Телевізор із підтримкою HDMI 2.1.
  • Кабель HDMI 2.1, який з’єднує вашу консоль із телевізором.

На щастя, стандартний кабель HDMI, який постачається з серією X, — це HDMI 2.1, але якщо вам довелося замінити кабель, вам потрібно буде замінити його іншим кабелем HDMI 2.1, щоб гарантувати ігри 4K. Якщо ви хочете перевірити, чи правильно налаштовано, ви можете використовувати Xbox Series X, виконавши такі дії:

  • Натисніть кнопку Xbox, щоб відкрити меню Guide на Xbox Series X.
  • Виділіть Профіль і система та виберіть Налаштування.

  • У розділі «Загальні» виберіть «Параметри телевізора та дисплея».

У деталях телевізора 4K ваш Xbox перерахує всі вимоги, які відповідають вашим налаштуванням щодо сумісності з 4K. Тут ви можете визначити, чи підтримують ваші налаштування рідні ігри 4K.

На жаль, якщо у вас Xbox Series S, ви не зможете досягти рідної роздільної здатності 4K незалежно від ваших налаштувань. Крім того, ви можете використовувати одну з найкращих функцій Xbox Series S, покращену графіку та емулювати ігри 4K, але це не буде рідним.

Як увімкнути ігри 4K на Xbox Series X

На жаль, 4K іноді не вмикається автоматично на вашому Xbox Series X, навіть якщо ваші налаштування відповідають усім вимогам. Це особливо вірно, якщо ви щойно якимось чином змінили налаштування, щоб відповідати специфікаціям ігор 4K.

Оскільки ігри з роздільною здатністю 4K є однією з перших речей, якими повинні скористатися геймери Xbox Series X, переконайтеся, що ви ввімкнули 4K, і це простий, але важливий крок для покращення ігрового досвіду Xbox. Щоб увімкнути ігри 4K на Xbox Series X, виконайте такі дії:

  • Натисніть кнопку Xbox на контролері, щоб відкрити меню Guide на Xbox Series X.
  • Виділіть параметри в розділі «Профіль і система» та виберіть «Налаштування».
  • У розділі «Загальні» виберіть «Параметри телевізора та дисплея».
  • Переконайтеся, що роздільна здатність встановлена ​​на 4K UHD.

А вручну налаштувавши роздільну здатність Xbox Series X на 4K UHD, ви гарантуєте, що візуальні ефекти вашої консолі працюватимуть у рідній роздільній здатності 4K. Якщо ви хочете підштовхнути човен ще далі, ви також можете вибрати частоту оновлення та встановити її на 120 Гц. Таким чином ви максимально використовуєте візуальні ефекти свого Xbox, якщо ваші налаштування це підтримують.

Гра з оригінальними 4K Visuals на вашому Xbox Series X

З вашими ігровими налаштуваннями та Xbox Series X, оптимізованими для нативних ігор 4K, і з увімкненою цією функцією вручну ви повинні побачити значне візуальне покращення підтримуваних ігор, у які ви граєте.

І оскільки такі консолі, як Xbox Series S, все ще не можуть отримати власне зображення 4K, оптимізація ваших налаштувань у такий спосіб є відмінною функцією потужних консолей покоління Xbox Series X. Отже, незалежно від того, чи хочете ви максимально використати свій Xbox або ігри, у які хочете грати, 4K допоможе покращити ваші враження від консолі.