Як налаштувати щогодинні повторювані нагадування на iPhone та iPad

| | 0 Comments| 12:51 AM
Categories:

Якщо ваша робота вимагає від вас бути в полі під час карантину щодо коронавірусу, вам може знадобитися нагадування про те, щоб мити руки або поверхні навколо вас. Ви можете налаштувати щогодинні повторювані нагадування на своєму iPhone або iPad.

Як налаштувати повторювані нагадування за допомогою програми «Нагадування».

З випуском iOS 13 і iPadOS 13 Apple змінила дизайн програми Reminder, внісши багато нових покращень і функцій. Одним з них є нове доповнення щогодини повторюваних нагадувань.

Система досить проста. Коли ви отримаєте сповіщення про нагадування, позначте його як завершене. Коли ви повернетеся в програму «Нагадування», ви побачите, що нагадування все ще там, але тепер має відповідний час ще на одну годину.

  Як додати коментарі в Google Docs

Якщо ви не позначите нагадування як завершене, воно не повториться протягом наступної години. Ви можете встановити дату завершення повторюваного нагадування або просто видалити нагадування.

Відкрийте програму «Нагадування» на своєму iPhone або iPad і виберіть список. Тут натисніть кнопку «Нове нагадування».

У текстовому полі введіть назву нагадування, наприклад «Помийте руки». Звідти натисніть кнопку «i» з правого краю екрана.

Торкніться перемикача поруч із опцією «Нагадати мені на день», якщо вона вимкнена, а потім виберіть перемикач біля опції «Нагадати мені за один раз». Звідти торкніться параметра часу та виберіть час початку. Далі виберіть опцію «Повторити».

Тут виберіть опцію «Погодинно».

На екрані «Деталі» ви побачите, що з’являється новий параметр. Натисніть кнопку «Завершити повтор», щоб вибрати дату завершення для цієї опції.

  Змінити поведінку клавіші-модифікатора під час натискання посилання [Firefox]

За замовчуванням цикл повторення триває необмежено. У цьому меню ви можете завершити його в певний день.

Налаштувавши нагадування, натисніть кнопку «Готово».

Якщо ви хочете видалити нагадування, просто проведіть пальцем по ньому ліворуч, а потім натисніть кнопку «Видалити».

Як налаштувати повторювані нагадування за допомогою програми «Годинний перезвон».

Якщо на вашому пристрої не встановлено iOS 13, iPadOS 13 або новішої версії, або якщо ви не хочете використовувати програму «Нагадування», спробуйте Щогодинний передзвін додаток.

Додаток — це проста утиліта, яка сповіщає вас у будь-яку годину, яку ви виберете. Після встановлення програми увімкніть сповіщення, а потім виберіть години, про які ви хочете нагадувати.

Дайте назву нагадуванню та виберіть дні тижня, коли потрібно ввімкнути його.

У певний час програма Hourly Chime надішле вам сповіщення.

Спробуйте налаштувати кілька повторюваних будильників

Якщо ви не хочете залучати програму сторонніх розробників, ви можете зробити це дуже просто і просто налаштувати кілька будильників. Ви можете налаштувати від 10 до 12 будильників на різний час доби та повторювати їх для всіх днів тижня.

  Що таке обробка природної мови і як вона працює?

Додатковою перевагою є те, що сигнал тривоги набагато важче пропустити. Навіть якщо на вашому iPhone або iPad увімкнено режим «Не турбувати» або беззвучний режим, будильник все одно буде вас турбувати.

Відкрийте програму «Годинник» на своєму iPhone або iPad, а потім натисніть кнопку «+» у розділі «Будильник». Звідти налаштуйте час, цикл повторення, потім натисніть кнопку «Зберегти».

Налаштувавши будильник, дотримуйтесь нашого посібника, щоб дізнатися, як змінити звук будильника.