Як налаштувати чутливість миші в Windows 10

| | 0 Comments| 7:37 AM
Categories:

Неможливо використовувати ПК без кількох додаткових компонентів, прикріплених до комп’ютера. Монітор є обов’язковим, оскільки ви не можете керувати нічим на комп’ютері без перегляду меню та програм. Динаміки також важливі, особливо якщо ви плануєте дивитися Netflix на новому комп’ютері. І ми не можемо забути про мишку та клавіатуру, оскільки без них ви взагалі не зможете користуватися комп’ютером.

Хоча ноутбуки можуть мати ці компоненти, вбудовані в корпус, якщо ви використовуєте настільний комп’ютер, вони є абсолютно необхідними, перш ніж ви зможете почати роботу зі своїм пристроєм. Навіть якщо ви користуєтеся ноутбуком, зовнішня миша — це непогано мати під рукою. На відміну від сенсорної панелі, миша набагато точніша, дозволяючи виконувати завдання, для яких ви не хотіли б використовувати тачпад. Від ігор до роботи в Photoshop, миша є дуже важливим інструментом для тих, хто намагається покращити свій досвід роботи з комп’ютером.

Звичайно, просто купити мишу недостатньо. Миші – це тонкий інструмент, і вам потрібно налаштувати параметри на вашому ПК, щоб вони працювали правильно. Якщо ваш комп’ютер працює повільно через чутливість миші, налаштування параметрів миші — чудовий спосіб зробити Windows 10 швидшою та швидшою, ніж раніше. Давайте розглянемо, як налаштувати чутливість миші за допомогою Windows 10.

Спосіб 1 – налаштуйте чутливість миші за допомогою панелі керування

Більшість функцій, які ви можете використовувати, можна знайти на панелі керування, а також налаштування миші. Ви можете використовувати вбудовану функцію Windows, щоб встановити швидкість вказівника, швидкість подвійного клацання та навіть змінити основні кнопки миші. Ось що вам потрібно зробити:

  Ні, вам не потрібно вимикати запитання щодо відновлення пароля в Windows 10
 • Натисніть одночасно клавіші Win + R, щоб відкрити вікно Виконати. Введіть «Control» і натисніть Enter, коли ви побачите спливаюче вікно «Панель керування». Ви також можете отримати доступ до панелі керування з меню «Пуск».
 • Коли відкриється панель керування, виберіть Обладнання та звук. Потім виберіть «Миша» у розділі «Пристрої та принтери».
 • Відкриється вікно Властивості миші. Вкладка «Кнопки» дозволяє перемикати основні кнопки миші та встановлювати швидкість подвійного клацання.
 • Натисніть на вкладку Параметри вказівника, щоб отримати доступ до налаштувань чутливості миші. Повзунок Motion дозволяє змінювати швидкість вказівника за бажанням. Переміщуйте повзунок вліво або вправо, доки не отримаєте потрібну чутливість. Ви також можете встановити прапорець Підвищити точність покажчика, щоб підвищити точність вказівника.
 • Ви також можете налаштувати колесо миші, збільшуючи або зменшуючи кількість рядків, які ви пропускаєте під час прокручування. Відкрийте розділ «Колесо» і введіть кількість рядків, які потрібно пропустити за раз, у полі «Вертикальна прокрутка».
 • Якщо ви все ще незадоволені результатом підвищення чутливості миші, ви можете спробувати скористатися наведеним нижче методом.

  Спосіб 2 – налаштуйте чутливість миші за допомогою редактора реєстру

  Редактор реєстру також може допомогти вам підвищити чутливість миші, але це трохи технічніше та складніше. Ви також повинні бути дуже обережними під час внесення змін, оскільки ви можете пошкодити системні файли, якщо зміните неправильні файли реєстру.

    Як приховати файли desktop.ini в Windows 10

  Вам потрібно знайти файл, який обробляє налаштування швидкості миші, і максимально збільшити чутливість. Якщо ви підвищите значення вище рекомендованого рівня, ваша миша може стати повільніше, ніж раніше.

  Ось що вам потрібно зробити:

 • Натисніть одночасно клавіші Win + R, щоб відкрити вікно «Виконати». Введіть «regedit» і натисніть Enter. Коли з’явиться підказка «Контроль облікових записів користувачів», натисніть «Так», і відкриється редактор реєстру.
 • Виберіть «Файл» у верхньому лівому куті вікна та виберіть «Експорт», щоб зробити резервну копію вашого реєстру, якщо щось переплутається. Таким чином, ви завжди зможете відновити реєстр до цього моменту та скасувати будь-які потенційні помилки, які ви могли зробити.
 • У лівому вікні редактора реєстру знайдіть цей рядок: Комп’ютер > HKEY_CURRENT_USER > Панель керування > Миша.
 • Коли ви досягнете файлу реєстру, перемістіть курсор праворуч і виберіть MouseSpeed. Коли відкриється вікно, напишіть цифру 2, де написано «Дані значення» та натисніть «ОК», щоб зберегти зміни.
 • Далі знайдіть і виберіть MouseThreshold1, змініть значення значення на 0 і натисніть OK.
 • Останнє, що вам потрібно зробити, це вибрати MouseThreshold2, знову встановити значення 0, а потім натиснути кнопку OK.
 • Якщо ви виконали кожен крок, чутливість вашої миші має бути встановлена ​​на максимальне значення. Закрийте редактор реєстру та перезавантажте ПК, щоб зміни вступили в силу.
 •   Чи можете ви використовувати AirDrop на ПК з Windows або телефоні Android?

  Спосіб 3 – Налаштуйте чутливість миші за допомогою кнопки DPI миші

  Технічно цей метод є найпростішим з усіх, але це неможливо, якщо у вас немає кнопки DPI на миші. Ця функція є на ігрових мишках, але більшість офісних мишей не мають кнопки DPI.

  Залежно від вашої миші кнопка DPI має від 3 до 7 різних режимів. Чутливість миші залежить від того, скільки точок на дюйм (DPI) створює лазер на вашій миші. Ігрові миші починаються з 700-800 DPI і можуть мати до 3000-4500 DPI. Натисніть кнопку DPI, переміщаючи вказівник, доки не досягнете потрібної швидкості.

  Часті запитання

  Як змінити розмір вказівника миші?

  Існує кілька способів змінити розмір вказівника миші на комп’ютері, давайте почнемо.

  1. Відкрийте меню «Пуск» і натисніть «Налаштування», щоб відкрити меню.

  2. Потім натисніть «Зручність доступу».

  3. Тепер у лівому меню клацніть вказівник миші.

  4. Звідси налаштуйте вказівник миші на потрібний розмір за допомогою повзунка Змінити розмір вказівника.

  Готовий, стійкий, ЙДИ!

  Тепер, коли ви знаєте три різні способи змінити чутливість миші в Windows 10, ви готові показати свої навички навігації та прицілювання. Використовуючи другий метод, обов’язково створіть точку відновлення для реєстру вашого ПК на випадок, якщо ви випадково переплутали файли реєстру.

  Який метод ви використовуєте, щоб змінити чутливість вашої миші? Поділіться своїм досвідом у розділі коментарів нижче.