Як налаштувати флеш-сповіщення на телефоні Android

Ключові висновки

  • Флеш-сповіщення є візуальною підказкою для сповіщень, що робить їх ідеальними для тих, хто погано чує або не любить гучних сигналів сповіщення.
  • На телефоні Samsung ви можете ввімкнути миттєві сповіщення, перейшовши в «Налаштування» > «Спеціальні можливості» > «Додаткові налаштування» > «Флеш-сповіщення». Виберіть між спалахом камери чи спалахом екрана та виберіть, для яких програм ви хочете ввімкнути сповіщення.
  • На телефоні Pixel під керуванням Android 14 або новішої версії перейдіть у «Налаштування» > «Спеціальні можливості» > «Флеш-сповіщення». Виберіть між спалахом камери чи спалахом екрана та налаштуйте колір спалаху.

Хочете візуальний індикатор, а не звукову підказку для кожного сповіщення, яке ви отримуєте? Флеш-сповіщення можуть бути тим, що ви шукаєте. Залежно від ваших уподобань, ви можете налаштувати телефон Android на блимання екрану або підсвічування камери.

Хоча це зручно для тих, хто погано чує, це однаково корисно, якщо ви не любитель гучних, відволікаючих сигналів тривоги. Тут ми покажемо вам, як налаштувати миттєві сповіщення на телефоні Samsung або Pixel під керуванням Android 14 або новішої версії.

Як увімкнути флеш-сповіщення на телефоні Samsung

Щоб увімкнути миттєві сповіщення на своєму телефоні Samsung, перейдіть у «Налаштування» > «Спеціальні можливості» > «Додаткові параметри» > «Флеш-сповіщення».

Тут ви побачите два варіанти: сповіщення про спалах камери та сповіщення про спалах екрана. Перший блимає камерою вашого телефону Samsung, тоді як другий блимає дисплеєм. Увімкніть бажану опцію, щоб почати використовувати миттєві сповіщення.

За умовчанням миттєві сповіщення будуть увімкнені для всіх програм, але ви можете торкнутися налаштування миттєвих сповіщень і вибрати, для яких програм ви хочете ввімкнути ці сповіщення. Крім того, ви можете встановити колір сповіщення про спалах екрана в тому ж меню.

Надалі, окрім звукових сповіщень, ваш телефон сповіщатиме вас візуальною підказкою. Це один із багатьох способів зробити ваш телефон Samsung більш зручним для користувача.

Як увімкнути флеш-сповіщення на телефоні Pixel

Телефони Pixel мають такі зручні функції спеціальних можливостей, як RTT виклики, TalkBack і, як ви вже здогадалися, флеш-сповіщення. Налаштування миттєвих сповіщень на телефоні Pixel досить схоже. Все, що вам потрібно зробити, це перейти в Налаштування> Доступність> Флеш-повідомлення.

Як і на телефоні Samsung, ви побачите дві опції: спалах камери та спалах екрана. Виберіть бажаний варіант. За замовчуванням ваш екран блимає жовтим, коли ви отримуєте сповіщення, але ви можете вибрати один із дванадцяти доступних варіантів кольору.

Щоб побачити приклад того, як виглядає колір, торкніться «Попередній перегляд», щоб побачити, як екран ледь помітно блимає вибраним кольором.

Отримуйте візуальні сповіщення на свій телефон

Флеш-сповіщення надають візуальну підказку людям з вадами слуху, дозволяючи їм бути в курсі сповіщень відповідним чином. Однак це також може бути зручною безшумною альтернативою звукам сповіщень. Спробуйте використовувати миттєві сповіщення для своїх улюблених програм і подивіться, як вони вам підійдуть.