techukraine.net techukraine.net Як налаштувати текст за допомогою TypeCraft у Canva

Як налаштувати текст за допомогою TypeCraft у Canva

Categories:

Canva має безліч варіантів налаштування тексту. Ви можете почати з нуля на вкладці «Текст» і знайти шрифт, який доповнює вашу ілюстрацію. Ви також можете переглядати комбінації шрифтів, які Canva підібрала для вас.

Крім того, у програмі Canva є TypeCraft — опція, яка дозволяє справді персоналізувати ваш текст будь-яким способом. Нижче наведено посібник із пошуку та використання програми TypeCraft у Canva.

Що таке TypeCraft у Canva?

Є кілька речей, які ви можете створити в Canva без зусиль, і додавання TypeCraft до вашого дизайну є однією з них.

TypeCraft — стороння текстова програма, створена Zeppelin Labs, яку можна знайти на Canva. Його єдина мета — дати творцям можливість формувати свій текст будь-яким способом, який вони вважають за потрібний для своїх дизайнів. Ви можете формувати свої слова в будь-якій формі, зберігаючи цілісність тексту.

  Мій досвід переходу з флагманських телефонів на Nokia X

Наприклад, у вашому дизайні є відкрите місце, де ви хочете розмістити заголовок? Ви можете додати свій текст, вибрати шрифт, а потім легко деформувати його, щоб він відповідав відкритому простору.

Де знайти TypeCraft

Ви можете знайти програму TypeCraft на Canva двома способами: те, як ви відкриваєте програму, залежить лише від того, де ви знаходитесь у своєму проекті.

Якщо ви починаєте з нуля, тобто ви ще не відкривали сторінку Canva Editor, ви почнете з головної сторінки Canva. У лівій частині сторінки натисніть «Програми» в головному меню. Якщо немає доступних опцій для вибору, клацніть значок із трьома лініями, і має з’явитися головне меню.

У рядку пошуку програм введіть TypeCraft і натисніть Enter. Натисніть програму TypeCraft, а потім виберіть «Використати в новому дизайні». Тут ви можете вибрати тип дизайну, який хочете відкрити, або додати власні розміри.

  12 найкращих програм для батьківського контролю для кращої безпеки

Якщо у вас уже є відкритий дизайн, для якого ви хочете використовувати TypeCraft, ви можете вибрати «Використовувати в існуючому дизайні».

Ви також можете знайти програму на сторінці редактора. Припустімо, що ви створюєте флаєр із шаблону Canva; просто відкрийте вкладку «Програми» в лівій частині екрана та введіть TypeCraft у рядку пошуку. Натисніть програму, щоб відкрити її, і тепер ви готові до роботи.

Як використовувати TypeCraft у Canva

Користуватися TypeCraft неймовірно просто. Перш ніж застосувати налаштований текст до свого дизайну, його потрібно створити.

Коли програму TypeCraft відкрито, ви побачите кілька категорій, які потрібно виконати. Спочатку введіть текст, який ви хочете додати до свого дизайну. Майте на увазі, що для кожного рядка тексту знадобиться окрема програма TypeCraft.

Після введення тексту виберіть шрифт і стиль. Є кілька шрифтів на вибір, і кожен виглядатиме по-різному, якщо додати до нього стиль, тому не поспішайте переглядати. Після цього виберіть колір шрифту.

  Як змусити комп'ютер автоматично вмикатися за розкладом

Редагування форми тексту є найбільш трудомістким процесом використання TypeCraft. Щоб почати налаштовувати текст, візьміть білу крапку курсором і перемістіть її.

Кожна біла крапка, яку ви бачите, змінюватиме текст залежно від вашого руху, тому повільний рух є найкращим способом дії, особливо якщо у вас є певна форма, яка потрібна для вашого дизайну. Якщо вам не подобається, як виглядає текст, ви завжди можете перезапустити, натиснувши «Скинути форму».

Коли ви задоволені результатами, натисніть «Додати елемент до дизайну» та відкоригуйте відповідним чином.

Використовуйте TypeCraft, щоб персоналізувати свій наступний творчий проект

Canva включила багато додатків до своєї величезної платформи, які можуть допомогти вам персоналізувати ваш дизайн. Наступного разу, коли ви працюватимете над творчим проектом, спробуйте TypeCraft, щоб побачити, як викривлення тексту може створити унікальне враження від вашої ілюстрації.